Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tačnost podataka koje objavljujemo

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Sumadinac
Guide
Guide
Sumadinac


Broj poruka : 1147
Lokacija : Ivanjica, Srbija.
Datum upisa : 20.06.2008

Tačnost podataka koje objavljujemo Empty
PočaljiNaslov: Tačnost podataka koje objavljujemo   Tačnost podataka koje objavljujemo EmptySub 30 Jul 2011, 15:04

MOLIM ADMINISTRACIJU DA UKLONI OVU TEMU. HVALA


Poslednji izmenio Sumadinac dana Uto 02 Avg 2011, 00:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Tačnost podataka koje objavljujemo Empty
PočaljiNaslov: Tačnost podataka koje objavljujemo   Tačnost podataka koje objavljujemo EmptySub 30 Jul 2011, 20:19

PA ovo nisam ja kreten

ne znam koje su to marke u pitanju , ali znam da je prvi musicar u Ivanjici bio Sumadinac
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Tačnost podataka koje objavljujemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Tačnost podataka koje objavljujemo   Tačnost podataka koje objavljujemo EmptySub 30 Jul 2011, 22:27

Zanimljivo. Datumi se ne poklapaju. Ili je Sale upisao pogrešan datum ili je na dan koji pokazuje ACD SEE samo fotografisao staru sliku.

Ja moram priznati da se ni kod mene često ne poklapaju datumi koji se ovako mogu otkriti. Na mojoj kameri jednostavno nije ispravno podešavanje datuma (ili ja to ne umem dobro da podesim), pa se na mojim najnovijim slikama može videti godina 1980., 2000., januar usred leta i slične smeške.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tačnost podataka koje objavljujemo Empty
PočaljiNaslov: Re: Tačnost podataka koje objavljujemo   Tačnost podataka koje objavljujemo Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tačnost podataka koje objavljujemo
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Imitacije ribe koje lovimo
» Koje ribe treba da jedemo?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: