Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Potočna pastrva s Unca -BiH

Ići dole 
+10
Vrbanić Danijel
Bifi
Madjoni
Pedja GM
MaxFly
Panic
Gegula
Milantaa
Sasats
MDujmović
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
MDujmović
Visitor
MDujmović


Broj poruka : 159
Godina : 46
Lokacija : Bihać
Datum upisa : 05.01.2012

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyPon 24 Sep 2012, 18:15

Velika potočna pastrva ulovljena na rijeci Unac.
Moj drugar iz Fly fishing kluba imao je sreću da ulovi ovu prekrasnu ribu.
Ono što je najvažnije, ona i dalje pliva.

Uživajte!


Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyPon 24 Sep 2012, 19:34

Fantastičan ulov sampion 1

Ali, ja sam juče pročitao da je riba mrtva i da će biti preparirana?
Nazad na vrh Ići dole
Milantaa
Fly fisherman
Fly fisherman
Milantaa


Broj poruka : 50
Godina : 49
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 06.05.2009

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyPon 24 Sep 2012, 19:42

Prelepa riba.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.novozelandskibeli.cjb.net
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyPon 24 Sep 2012, 19:50

Svaka čast za ribu...nego me zanima što se pomerao sa mesta i trčo za ribom okolo kad se sve dešavalo u 10metara
... čudo je kad se zakači kapitalka i adrenalin udari...
Nazad na vrh Ići dole
Panic
Visitor
Panic


Broj poruka : 113
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 29.11.2008

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyPon 24 Sep 2012, 20:31

Čovek zna sta radi, gradio joj je put da ne klisne nizvodno, cini mi se da se odozdo cuje jak brzak a onda zbogom predvez, ne mozes da je pratis ispustanjem
konca koliko brzo ona moze da povuce niz struju a ako je jos dubina ....
Nazad na vrh Ići dole
MDujmović
Visitor
MDujmović


Broj poruka : 159
Godina : 46
Lokacija : Bihać
Datum upisa : 05.01.2012

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyPon 24 Sep 2012, 20:33

Bravo gosn. Panic.

Da je krenula nizvodno sve bi bilo brzo gotovo.
A što se tiče informacije da je riba uginula, nemam takvu informaciju, pa makar bila i dezinformacija. Volio bih da sam u pravu!
Nazad na vrh Ići dole
Panic
Visitor
Panic


Broj poruka : 113
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 29.11.2008

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyPon 24 Sep 2012, 20:47

Ma naucio sam tokom godina na zalosnim primerima. Inace, svaka cast za vode sa ovakvim ribama i ovako vestim musicarima. Za neverovati ali ima ovakvih ulova i u mom okruzenju ali pre kao rezultat zabacenih delova reka. Znam da zvuci prosto neverovatno sa ovolikim stepenom krivolova ali su to iskusne ribe koje ceo dan cuce u podvodnim pecinama koje imaju ulaze jedva da covek proturi dve pesnice ali cuma udje i izadje kad ona proceni da je bezbedno. Zadnji put mi je riba nesto manja od ove, pokupila pupu #14 i u samo jednom nizvodnom begu izvukla celu strunu, 25 m podveza i predvez debljine 0,16 je pukao k'o paucina. Nisam stigao da zagazim nizvodno od nje i plasim je, potrajalo bi bar malo duze. Udaljih se od teme ali me podseti ovo nadvlacenje na moje udese.
Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyPon 24 Sep 2012, 20:57

Ha, eto objašnjenja

Ja nemam iskustva sa ovakvim vodama pa me čudilo zasto skakuće ovaj čika i trči po vodi...eto ispadoh vo...ma volina bre Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
MaxFly
Visitor
MaxFly


Broj poruka : 297
Godina : 44
Lokacija : Villach,Östereich
Datum upisa : 01.01.2011

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyUto 25 Sep 2012, 00:00

Odlična riba cestitam

Vidi se da je čovek vrhunski mušičar, ali mi se ne svidja što je nije izvukao uz pomoć meredova..
Nazad na vrh Ići dole
Pedja GM
Visitor
Pedja GM


Broj poruka : 267
Godina : 44
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 19.08.2011

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyUto 25 Sep 2012, 00:32

Prelepa i neverovatna riba!!! fantastican ulov i zamaranje !!! Zanimljiv mi je trenutak kad mala riba iskoci iz vode bezezi ispred pastrmke ..:))))
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyUto 25 Sep 2012, 00:35

MaxFly ::

Vidi se da je covek vrhunski musicar ali mi se ne svidja sto je nije izvukao uz pomoc meredova..


Pravi ribari to ne nose Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
MaxFly
Visitor
MaxFly


Broj poruka : 297
Godina : 44
Lokacija : Villach,Östereich
Datum upisa : 01.01.2011

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyUto 25 Sep 2012, 07:01

Rekao sam da je covek vrhunski musicar.
Samo se na snimku vidi da mu je dosta trebalo da se riba oporavi a mislim da je razlog za to upravo taj sto je riba mucena onih nekoliko sekundi pri izvlaceenju iz vode,kad je skoro pao u vodu....

Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyUto 25 Sep 2012, 07:34

Sumnjam da bi pri izvlačenju ove ribe pomogao mušičarski meredov help 1 unless neki šarandzija je bio u blizini kreten
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyUto 25 Sep 2012, 13:18

Dobro rečeno cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH EmptyUto 25 Sep 2012, 13:23

MaxFly ::
Rekao sam da je covek vrhunski musicar.
Samo se na snimku vidi da mu je dosta trebalo da se riba oporavi a mislim da je razlog za to upravo taj sto je riba mucena onih nekoliko sekundi pri izvlaceenju iz vode,kad je skoro pao u vodu....


Nema veze što je dobar mušičar.

Riba nije namučena samo na kraju.

Čitav ovaj proces je postao mučenje istog trena kad je zakačio 4-kom plus na tanak tipet ribu od deset kila.
Doduše i dobra neka riba,kad je uspio da je nogama zagradi da mu ne prođe nizvodu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sponsored content





Potočna pastrva s Unca -BiH Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrva s Unca -BiH   Potočna pastrva s Unca -BiH Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potočna pastrva s Unca -BiH
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Fly Fishing VIDEO-
Skoči na: