Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Noć veštica

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Bahus
Guide
Guide
Bahus


Broj poruka : 1001
Godina : 59
Lokacija : Zaječar
Datum upisa : 01.03.2012

Noć veštica Empty
PočaljiNaslov: Noć veštica   Noć veštica EmptySre 31 Okt 2012, 22:41

Sta mislite o ovom prazniku,nebih ni pokrenuo ovu temu da se nisam blago prepao pre samo deset minuta,neko zvoni duGo na vratima ,ustanem i otvorim vrata,Uz horsku vrisku ispred vrata doceka me masa maskiranih klinaca ispod kojekakvih maski,ljudi strah bozja i kod nas u Zajecaru je stiglo to pomodarstvo iz SAD jebiga pomisljam dok ovo pisem da nije i to povezano sa dolaskom ovih pravih vestica ko zna.Eto na mala vrata stize nam i taj praznik,.Rekoh im na glas da mi to ne slavimo, a jedan naj grlatije rece nema veze moram im nesto dati kao poklon,ja uzvratih a sta ako nedam ,tek ce on dabogda onda sanjao Klintonovu i i i kaze onu Estonovu ,e kad mi to rekose ja im dadoh nesto sitnine te oni odose.
SSSRETAN VAM NOC VESTICA I LEPO MI SANJALI.
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Noć veštica Empty
PočaljiNaslov: Re: Noć veštica   Noć veštica EmptySre 31 Okt 2012, 23:37

Bahus ::
Sta mislite o ovom prazniku,nebih ni pokrenuo ovu temu da se nisam blago prepao pre samo deset minuta,neko zvoni duGo na vratima ,ustanem i otvorim vrata,Uz horsku vrisku ispred vrata doceka me masa maskiranih klinaca ispod kojekakvih maski,ljudi strah bozja i kod nas u Zajecaru je stiglo to pomodarstvo iz SAD jebiga pomisljam dok ovo pisem da nije i to povezano sa dolaskom ovih pravih vestica ko zna.Eto na mala vrata stize nam i taj praznik,.Rekoh im na glas da mi to ne slavimo, a jedan naj grlatije rece nema veze moram im nesto dati kao poklon,ja uzvratih a sta ako nedam ,tek ce on dabogda onda sanjao Klintonovu i i i kaze onu Estonovu ,e kad mi to rekose ja im dadoh nesto sitnine te oni odose.
SSSRETAN VAM NOC VESTICA I LEPO MI SANJALI.
Dabogda ja sanjo Moniku Levinski i da bude kao i Klintonu e jes im praznik drug i kod nas puni lokali studentice one poludile namčkarile se ko vještice su baš
Nazad na vrh Ići dole
Bahus
Guide
Guide
Bahus


Broj poruka : 1001
Godina : 59
Lokacija : Zaječar
Datum upisa : 01.03.2012

Noć veštica Empty
PočaljiNaslov: Re: Noć veštica   Noć veštica EmptyČet 01 Nov 2012, 21:47

Sablasni 31 oktobar bacio je svoju senku na temu,,Pomalo od istorije balkanskog musicarenje,,kao da je Noc vestica uticao na clanove foruma te se ista tema bas dobro rasplamsala i uznemirila musicarske skrivene duhove.Nisam siguran dali je sinoc bilo i punog meseca, ali da je noc bila nestvarna i ostavila trag sigurno u sali vam mogu reci ha ha ha ha ,pojedini su se ponasali kao pred menstrulni ciklus. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Noć veštica Empty
PočaljiNaslov: Re: Noć veštica   Noć veštica Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Noć veštica
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: