Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prezentacioni zabačaji !

Ići dole 
+14
Šva
Bogi
Madjoni
Nino
Ranko
Zox
Milance
Djomla
Veljko V.
100ka
Ogifly
Vlajkoni
Radojica-pop
Zeka
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 14:54

Nino ::
Nino ::
Valjda kad je loop iznad vrha stapa?

Radojica-pop@Ovde sam ti odgovorio,sasvim jasno.

I ovde imas neki znak pitanja na kraju,kao da opet nesto pitas.Slobodno daj svoje misljenje ,ovde niko ne ujeda.
Evo ja pijem Jelen i pisem tebi poruku,otvori i ti jedno :ziveli : pa mi reci lepo sta je za tebe dobar loop???
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 15:33

Radojica-pop ::

Evo ja pijem Jelen ... :ziveli

AJ QUQUUUU pa đe tu brlju nađe a Nikšićko ti pred nosom,crni Pope?
Nazad na vrh Ići dole
Nino
Fly fisherman
Fly fisherman



Broj poruka : 21
Datum upisa : 22.09.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 15:54

Izvinjavam se Akademcu ako je stekao pogresan utisak,samo sam zeleo da znam konkretne odgovore na moja pitanja.

Koliko ja znam idealan lup je kada su kraci petlje paralelni,kada petlja ima energiju i kada je sve to iznad vrha stapa :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 17:07

idealan lup može biti i u nekoj drugoj ravni,recimo paralelno sa vodom ciao
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 18:03

Nino ::
Izvinjavam se Akademcu ako je stekao pogresan utisak,samo sam zeleo da znam konkretne odgovore na moja pitanja.

Koliko ja znam idealan lup je kada su kraci petlje paralelni,kada petlja ima energiju i kada je sve to iznad vrha stapa :ziveli :

Uh kako su mi poznate ove reci,kao da glegam coveka dok ih izgovara.Posto sam popio pivo,a vidi se da si za neki ozbiljan razgovor,ajd neka ti bude:

Zamisli odes na Drinu ili neku drugu veliku reku,radis takav loop i sve super,jos ako ima neko da te snima savrseno,to ide daleko,lepo,milina(nino majstore!!!)I kazes sebi to je savrsen loop,aplaudira kamerman aplaudiraju gledaoci takvom loopu,ribu lovis i td.A onda kad pukne brana odes malo(sa kamermanom)na Djetinju.Dodjes na vir uzak lup,PARALELAN,ENERGICAN,SVE IZNAD VRHA,i..............................................pravo u lastu koja se gnezdi na steni na suprotnoj obali(ako je dobra muva mozda ce i prevari,mislim lasta).Ali to nema veze ti bacas savrseni loop.ILI AKO I PADNE NA VODU TO MATICA ODMAH UHVATI I ODE SVE NIZ VODU.A onda dodje dekica iznad tebe i uradi jedan:KOLABIRAJUCI(BEZ ENERGIJE)NEPARALELAN LOOP(totalna suprotnost od tvog),i sve to se lepo "zguzva" na povrsini vode,muva zbog velikog sleka ima vremena da potone,jer on radi SAVRSENI COLLAPS CAST(pazi i on je savrsen jer je dekica to hteo da uradi finim neznim pokretom,cak mozda i izgleda suptilnije od tebe,za nekoga i lepse)


Da nebi vise tupio i sam sebe smori,sustina je:postoje razni oblici lupova(uzak,sirok,teiling.......ima jos veruj mi),svi oni imaju svoju ulogu i vreme i mesto koriscenja,tako reci da je paralelan,energican uzak loop idealan samo ako govorimo o uskom loopu(distanca,lepota,gadjanje u metu ...i td),a ako govorimo o recimo kolabirajucem loopu takav loop(energican) je los loop.Mogu se porediti uski lupovi medjusobno,siroki lupovi medjusobno i td,ali nikako tanak sa sirokim,ili tanak sa kolabirajucim jer im je sama geneza razlicita.I zato je NETACNO reci da je samo ENERGICAN LUP,PARALELAN,UZAK,dobar.On je dobar samo ako govorimo o uskom lupu.

Ja i Zeka ovde imamo svoja subjektivna misljenja koji je lepsi za oko,i to govorimo u tom kontestu,jer mi smo stari prijate;lji i razumemo se,ali ako kazes da je IDEALAN LOOP SAMO ONAJ KOJI JE ENERGICAN I PARALELAN I DA SU SVI OSTALI "GLUPI",TI ONDA PRIJATELJU MORAS JOS MNOGO DA UCIS!


Konobar daj po jedno osusise mi se usta :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 20:58

Radojica-pop ::
:ziveli :
čim neku popije, odmah mu se jezik odveže stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Nino
Fly fisherman
Fly fisherman



Broj poruka : 21
Datum upisa : 22.09.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 20:59

Samo sam rekao svoje misljenje....nemoras odmah da se ljutis...
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 21:05

Nino ::
Samo sam rekao svoje misljenje....nemoras odmah da se ljutis...
ma ne ljuti se on .........nego mu postovi ostavljaju takav utisak, čak i mene zbuni jer se duže znamo, da ni ja ne znam po neki put koliko je ozbiljan i čim ga sretnem sutradan na ulici on razvuće onaj njegov blentav osmeh i cereka se..... ha ha ha ha ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 21:20

Pope,moram da te pitam,koja je svrha tejling lupa?Gdje ga i zašto upotrebljavaš?Ja znam samo jednu primjenu,znaš li ti više? ahhaha
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 21:24

Nino ::
Samo sam rekao svoje misljenje....nemoras odmah da se ljutis...

I ja sam samo rekao svoje,jeste malo duze ali hteo si ozbiljan razgovor i odgovore...zato sad cuti...

Taman posla da se ljutim, meni bas bilo lepo,kad bi ti znao kako ja volim da razmenim misljenja sa CUDNIM clanovima :ziveli :

Ako budem skoro dolazio gore javljam ti se da pijemo pice stvarno ha ha ocekuj me uskoro :ha ha:
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 21:26

Ne dođeš li do Novog Sada,nećeš uteći,budi siguran.Pa ovo je prestolnica te brlje što piješ.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 23:24

Drage kolege, presipanjem iz šupljeg u prazno samo gubimo ENERGIJU, a i sami znate koliko je pravilna raspodela energije bitna FC-u! I ne samo u FC-u nego uopšte u životu, pravilnom raspodelom energije mi funkcionišemo! Nego opet drage kolege ovakvu diskusiju nastaviću samo pod jednim malim uslovom!? Objavite ovde vaše video klipove zabačaja pa da nastavimo ;) :hello 1: i :ziveli :


Poslednji izmenio Radojica-pop dana Sre 26 Nov 2008, 00:44, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 23:41

Nemoj da me **beš,ne mogu ni sliku da objavim,a kamo klipove.Ujebaše se i www.musicarenje.forum3.biz i ovaj forum.Nemam pojma kako se to radi.Uostalom,ako ti se raspravlja na ti temu,sjedaj u kola i pali gore,sjever ,nema snjega a livada nas čeka.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptyUto 25 Nov 2008, 23:43

Zeka ::
Nemoj da me **beš,ne mogu ni sliku da objavim,a kamo klipove.Ujebaše se i www.musicarenje.forum3.biz i ovaj forum.Nemam pojma kako se to radi.Uostalom,ako ti se raspravlja na ti temu,sjedaj u kola i pali gore,sjever ,nema snjega a livada nas čeka.
:hello 1: ;) MNOGO je to rasute energije u ove hladne dane drug moj!
Nazad na vrh Ići dole
Šva
Visitor
Šva


Broj poruka : 102
Lokacija : Raška
Datum upisa : 03.05.2008

Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 EmptySre 26 Nov 2008, 12:13

Radojica-pop ::
Nino ::
Izvinjavam se Akademcu ako je stekao pogresan utisak,samo sam zeleo da znam konkretne odgovore na moja pitanja.

Koliko ja znam idealan lup je kada su kraci petlje paralelni,kada petlja ima energiju i kada je sve to iznad vrha stapa :ziveli :

Uh kako su mi poznate ove reci,kao da glegam coveka dok ih izgovara.Posto sam popio pivo,a vidi se da si za neki ozbiljan razgovor,ajd neka ti bude:

Zamisli odes na Drinu ili neku drugu veliku reku,radis takav loop i sve super,jos ako ima neko da te snima savrseno,to ide daleko,lepo,milina(nino majstore!!!)I kazes sebi to je savrsen loop,aplaudira kamerman aplaudiraju gledaoci takvom loopu,ribu lovis i td.A onda kad pukne brana odes malo(sa kamermanom)na Djetinju.Dodjes na vir uzak lup,PARALELAN,ENERGICAN,SVE IZNAD VRHA,i..............................................pravo u lastu koja se gnezdi na steni na suprotnoj obali(ako je dobra muva mozda ce i prevari,mislim lasta).Ali to nema veze ti bacas savrseni loop.ILI AKO I PADNE NA VODU TO MATICA ODMAH UHVATI I ODE SVE NIZ VODU.A onda dodje dekica iznad tebe i uradi jedan:KOLABIRAJUCI(BEZ ENERGIJE)NEPARALELAN LOOP(totalna suprotnost od tvog),i sve to se lepo "zguzva" na povrsini vode,muva zbog velikog sleka ima vremena da potone,jer on radi SAVRSENI COLLAPS CAST(pazi i on je savrsen jer je dekica to hteo da uradi finim neznim pokretom,cak mozda i izgleda suptilnije od tebe,za nekoga i lepse)


Da nebi vise tupio i sam sebe smori,sustina je:postoje razni oblici lupova(uzak,sirok,teiling.......ima jos veruj mi),svi oni imaju svoju ulogu i vreme i mesto koriscenja,tako reci da je paralelan,energican uzak loop idealan samo ako govorimo o uskom loopu(distanca,lepota,gadjanje u metu ...i td),a ako govorimo o recimo kolabirajucem loopu takav loop(energican) je los loop.Mogu se porediti uski lupovi medjusobno,siroki lupovi medjusobno i td,ali nikako tanak sa sirokim,ili tanak sa kolabirajucim jer im je sama geneza razlicita.I zato je NETACNO reci da je samo ENERGICAN LUP,PARALELAN,UZAK,dobar.On je dobar samo ako govorimo o uskom lupu.

Ja i Zeka ovde imamo svoja subjektivna misljenja koji je lepsi za oko,i to govorimo u tom kontestu,jer mi smo stari prijate;lji i razumemo se,ali ako kazes da je IDEALAN LOOP SAMO ONAJ KOJI JE ENERGICAN I PARALELAN I DA SU SVI OSTALI "GLUPI",TI ONDA PRIJATELJU MORAS JOS MNOGO DA UCIS!


Konobar daj po jedno osusise mi se usta :ziveli :

E moj predsednice reko li ti ja da ce iz dana u dan sve vise i vise biti mastera musicarena jer oni svoje znanje kriju na vodi pa se ne mogu prepoznati, a ovo sto si sad pisao a nisi prijavljivao.Da znas o tome cemo uz litar-litar jos danas da raspravimo.Ne bi valjalo da to znanje odneses u grob,a vidis i sam da ima jos ljudi koji koji to znaju i zele da prenesu ostalima ali postoji veliki problem treba ih samo pronaci ( uz pomoc Interpola). ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha i pozdrav masterima bbrrrr bbrrrr :ziveli : :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prezentacioni zabačaji !   Prezentacioni zabačaji ! - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prezentacioni zabačaji !
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: