Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pomoć oko lup(ov)a !

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Face90
Guide
Guide
Face90


Broj poruka : 663
Godina : 33
Lokacija : Bijelo Polje
Datum upisa : 26.04.2012

Pomoć oko lup(ov)a ! Empty
PočaljiNaslov: Pomoć oko lup(ov)a !   Pomoć oko lup(ov)a ! EmptySre 11 Jun 2014, 19:07

Pozdrav ljudi , treba mi savjet oko lupova ...naime desava mi se i to dosta puta da mi se citav predvez sa tipetom i muvom zakaci za strunu i tako u nedogled , danas najmanje 15 puta ... poludio sam , ajde neko ko zna neka mi objasni tacnije i dje grijesim , da to korigujem ako je moguce ikako ...E da i da napomenen da nisu bas debeli lupovi da bi to bio razlog donekle su ok .Hvala unaprijed.
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 28
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Pomoć oko lup(ov)a ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć oko lup(ov)a !   Pomoć oko lup(ov)a ! EmptySre 11 Jun 2014, 19:26

Leva ruka...
Nazad na vrh Ići dole
Face90
Guide
Guide
Face90


Broj poruka : 663
Godina : 33
Lokacija : Bijelo Polje
Datum upisa : 26.04.2012

Pomoć oko lup(ov)a ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć oko lup(ov)a !   Pomoć oko lup(ov)a ! EmptySre 11 Jun 2014, 23:15

Svi junaci nikom ponikose i u crnu zemlju pogledase... ajde fly casteri  skocko 
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Pomoć oko lup(ov)a ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć oko lup(ov)a !   Pomoć oko lup(ov)a ! EmptyČet 12 Jun 2014, 01:08

Ne pravis pravilnu pauzu izmedju zabaca iza ledja i napred,mislim da je to u pitanju, cesta greska kod pocetnika.

Uspori malo, napravi pauzu da ti se konac potpino ispravi iza ledja - pa tek onda kreni napred. Taj pravilan "zabac" u nazad je cesto i najbitniji.

Malo manje snage u celom postupku a malo vise "elegancije" i pauze izmedju dva stopa bi trebalo da bude resenje - isprobaj pa javi !!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pomoć oko lup(ov)a ! Empty
PočaljiNaslov: Re: Pomoć oko lup(ov)a !   Pomoć oko lup(ov)a ! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pomoć oko lup(ov)a !
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: