Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zakomplikuj me bespotrebno ...

Ići dole 
+3
Bahus
NMilanovic
Crni
7 posters
AutorPoruka
Crni
Guide
Guide
Crni


Broj poruka : 1994
Godina : 45
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 07.03.2010

Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty
PočaljiNaslov: Zakomplikuj me bespotrebno ...    Zakomplikuj me bespotrebno ...  EmptySub 27 Sep 2014, 16:20

Ovo nije klasican SbS jer sam vezao dve ovakve nimfe i nema sanse da vezem trecu i slikam redom kako se radi
ali da pojedini ljudi ne bi vozili neke kolege,kulirali ljude i ne odgovaraju na poruke,pricali o limitiranim serijama,o
nimfama koje su samo za uzi krug prijatelja,koje samo oni znaju da vezu ... narodski receno da si ne pustaju
filmovi vise evo da podelim kako se te elitne nimfe rade.

Zakomplikuj me bespotrebno ...  ALIM6212_zps3dd1f9f8
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakomplikuj me bespotrebno ...    Zakomplikuj me bespotrebno ...  EmptyNed 28 Sep 2014, 06:35

Bravo!! sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Bahus
Guide
Guide
Bahus


Broj poruka : 1001
Godina : 59
Lokacija : Zaječar
Datum upisa : 01.03.2012

Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakomplikuj me bespotrebno ...    Zakomplikuj me bespotrebno ...  EmptyNed 28 Sep 2014, 09:10

ha ha ha ha SVIDJA MI SE ,BAS JE KULLLLLLLL
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakomplikuj me bespotrebno ...    Zakomplikuj me bespotrebno ...  EmptyPon 29 Sep 2014, 07:59

Pa gdje ćeš tako javno da daš recept za mandavušku itd... gdje će ti duša ...
cestitam ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Mr.Zacoola
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2012'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2012'
Mr.Zacoola


Broj poruka : 1812
Godina : 35
Lokacija : Niš
Datum upisa : 02.02.2009

Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakomplikuj me bespotrebno ...    Zakomplikuj me bespotrebno ...  EmptyPon 29 Sep 2014, 15:02

Crni, za ovo što si uradio mož' da se ide i u bajbok! Laughing Laughing To samo par ljudi zna, a još manje njih može da napravi tako nešto... study Ufffff  
Ja ne znam, neki ljudi il' nisu u toku sa dešavanjima u balkanskom/svetskom FT-u, il' ih pucaju neki komplexi, il' su oba ili šta već... Ali prepotentnost i mistifikovanje generalno uobičajenih stvari od strane par ljudi - ja nikako ne mogu da razumem. Te neki specijalni materijali, te neke "cake" i "fazoni"... Prosečne i ni po čemu spektakularne mušice postadoše "mrak", skromni i tehnički ograničeni fly tier-i dobiše "titule" i "akademska zvanja"... dok ih MENSA moli da je udostoje svojim članstvom. Laughing K'o neka sekta *ebote...
Nazad na vrh Ići dole
Crni
Guide
Guide
Crni


Broj poruka : 1994
Godina : 45
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 07.03.2010

Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakomplikuj me bespotrebno ...    Zakomplikuj me bespotrebno ...  EmptyPon 29 Sep 2014, 19:03

Zakula svaka ti je na mestu sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Maricfly
Guide
Guide
Maricfly


Broj poruka : 1051
Godina : 43
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 08.05.2013

Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakomplikuj me bespotrebno ...    Zakomplikuj me bespotrebno ...  EmptyPon 29 Sep 2014, 20:15

Sve ovo sam i ja radio osim onih omcica tu sam ostavljao konac sa strane i upredao dabing i ispadalo je ok :)
Nazad na vrh Ići dole
Stimulator 64
Visitor
Stimulator 64


Broj poruka : 324
Godina : 60
Lokacija : Zaječar, Srbija
Datum upisa : 16.04.2009

Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakomplikuj me bespotrebno ...    Zakomplikuj me bespotrebno ...  EmptyPon 29 Sep 2014, 22:16

Pridružujem se opštoj ideji Crnog, ne samo povodom detaljnog uputstva za vezivanje nimfe već i zbog vedrog posta u prilogu demistifikacije tajni vezivanja a radi edukacije znatnog broja mladih mušičara, kojih hvala Bogu ima svakoga dana sve više i na forumu (pa čak iako nisu članovi MENSE... scratch )
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty
PočaljiNaslov: Re: Zakomplikuj me bespotrebno ...    Zakomplikuj me bespotrebno ...  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zakomplikuj me bespotrebno ...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: Step by Step (Flies)-
Skoči na: