Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 UHVATI I PUSTI (C/R)

Ići dole 
+76
Tihi83
Waterfall
Da Ka
Vrbanić Danijel
Ermedin
Devrnja
Pastrva
Face90
Haris
Platipus2000
Lale
Damirt82
Zeljko_72
Meldin.C
Gegula
Thymallus
NMilanovic
Mijalko
Djuka
Ersin
Peka
Bojovic Danijel
Oldsurehand
ErnestTatar
Zeljko80
D-r Misho
Vjeko
Ivica-fider
Aco Ivanovic
Zvezdan
Ervin-Eko
Baker on the fly
Fićo
Micko
ShoneFly
Mixmaster
Renafly
Sagemaster
Bogdan
Cori143
MM
Keno
Acapapec
Cakan
Sasa Ljumovic
Omar
Sasats
Los_Pecaros
NikolaCG
Sasa D
Oholi
Goci
MikiTenkara
Madjoni
Fly Daddy
Tolefly
Davor
Pedja
Goran R
Ivica R.
100ka
VladisaNS
Ranko
Djole
Ilew
Zeljko G
Prota "Pacer"
Djomla
Saležupa
Mige
Šva
Bogi
Zox
Cori
Zeka
Radojica-pop
80 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Sledeći
AutorPoruka
Ivica-fider
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivica-fider


Broj poruka : 95
Godina : 45
Lokacija : Raška
Datum upisa : 22.06.2010

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyČet 06 Jan 2011, 22:06

Los_Pecaros ::
Imal` kaki` vecih komada?

Ne verujem da ima mladice uopšte na Ibru ... pitaj Mitka !
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyPet 07 Jan 2011, 09:16

Na prvoj fotografiji je dvogodisnja mladica.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Ivica-fider
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivica-fider


Broj poruka : 95
Godina : 45
Lokacija : Raška
Datum upisa : 22.06.2010

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyPet 07 Jan 2011, 09:32

Los_Pecaros ::
Na prvoj fotografiji je dvogodisnja mladica.
DA.
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyPet 07 Jan 2011, 11:08

"Bash ti hvala" za prepisku.

Vidju da nijesi nesto rasplozen da das info... pa te pozdravljam!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Ivica-fider
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivica-fider


Broj poruka : 95
Godina : 45
Lokacija : Raška
Datum upisa : 22.06.2010

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyPet 07 Jan 2011, 20:01

DRINA

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Dsc03589r
Nazad na vrh Ići dole
Ivica-fider
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivica-fider


Broj poruka : 95
Godina : 45
Lokacija : Raška
Datum upisa : 22.06.2010

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptySub 08 Jan 2011, 21:49

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Dsc03595b
Nazad na vrh Ići dole
Fićo
Guide
Guide
Fićo


Broj poruka : 2183
Godina : 65
Lokacija : Berane
Datum upisa : 28.08.2009

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptySub 08 Jan 2011, 22:00

Imam i ja nekija koji ne vire, no se slobodno šetaju i poziraju

Prosto obožavaju da se slikaju ...

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Lipijendsc00248
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptySub 08 Jan 2011, 22:18

E moj Fico,

da ti znat` kako mu je kukavcu crnom, znao bi zasto se jadnik ne mrda i "pozira".

help 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Fićo
Guide
Guide
Fićo


Broj poruka : 2183
Godina : 65
Lokacija : Berane
Datum upisa : 28.08.2009

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptySub 08 Jan 2011, 22:47

Kuku viđo ja i ti ćeš počet i crninu da nosiš za njima koliko ti ih žao, no šta ću ja ne mogu po mjesečini da ih slikam no po danu kad se
vidi i kad svi vide a još ovako lijepi i treba da se gledaju,a mislim da i tebe pomažem da one tvoje goste možeš da dovedeš evo recimo
zimi u Januar da im pokažeš kako je eto kod nas kako će biti ljeti ako je sad ovako ja vjerujem da za crnogorske revire i vode nema
bolje reklame od ove i mislim da su ljepše nego one sa onog video zapisa kako oni moji sugrađani u po noći čiste mladice od 2-3 kila i
opisuju do u detalje kako oni to rade od 23h pa do 1-dan poponoći po mjesečini ponekad i na sijalicu ponekad i u mrkli mrak samo da
se uhvati i ponese po svaku cijenu i da se napuni stomak,vjerujem da one mladice bockanje ne boli nit ono mlaćenje glavom o kamen
ne boli da nebi slučajno bobjegla ili ono zabadanje oštrog noža u trbu ili kačenje na trokuke kovanice koje nemogu ni kliješta da prekinu
vjerujem da ju tu mnogo veći problem zato bi valjalo da neko kao ti koji si odavno u ovim"vodama"koji poznaješ suštinu svega
pa da ih javno pozoveš da izađu iz mraka iz ribolovnog mraka da izađu na viđelo na dan na sunce da pokažu ulove da vidimo svi mi
šta to ko lovi kako lovi čime lovi i ostalo,jer sve što nije izašlo na viđelo ostalo je u mraku,eto toliko o tome uzmi i ti malo reklamiraj
ovaj revir i pokaži mene ludaka koi na površinsku mušicu bockam lipijene ,đe još to ima nema niđe bez ođe i mnogi bi dali ne znam šta
da samo jedan dan bockaju lipijene po Limu.

ZATO LJUDI KORISTITE I LJETO I ZIMU DA PECATE LIPIJENE PO LIMU.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptySub 08 Jan 2011, 23:56

FICO KAPA DOLE ZA POST!!!!! :king: :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyNed 09 Jan 2011, 10:13

Eh, pa Fico...

"koji ti je vrag".... rekao bi jedan svojevremeno jako poznat zekan. :)

Ja i ti smo se upoznali na vodi, upravo kad si jednu ulovljenu ribu vracao nazad, i dzentlmenski ustupio mjesto gostima iz Svajcarske koje sam doveo na tu vodu.

Jedan gest, jedan pogled, jedan osmjeh... i kao covjek od ogromnog zivotnog iskustva, u trenu sam znao koga sam upoznao.

Zato, opet te molim, da malo razmislis prije nego li (opet) prezemtujes javno ljutnju za neke moje "doskocice" koje, u ove dosadne zimske dane, pisem po forumima. :)

Uz to, imamo razlicite stavove po pitanju pecanja u vrijeme, i pred sam mrijest, pa zelim da oponiram tvom. Nista strasno.

Pokusaj da skapiras da zivim vec gotovo deset godina (Bogu hvala) jako daleko od ljudi, a na moju veliku zalost, i od voda Crne Gore i da moj antagonizam nekom stavu ne nosi obavezu i antagonizam prema covjeku koji ga zastupa.

Mozemo i o nocnom ribolovu Fico. Al` ne onakvom kakvog "promovisu" oni nesrtenici iz Berana. Nocni ribolov je druga dimenzija zivota, koju tesko ko moze da do kraja shvati. Te ribice od 5-ß60cm koje oni ubijaju se love u bilo koje doba dana, i takvih godiesnje 20-tak vratim u vodu, a lov na njihove pra-prabake je... "nesto sasvim drugo". Vjeruj.

Pozdrav Fico.

P.S.

Ignorisacu ove patrljke iz ove Raske koji imaju neku "namjeru"... i zamolio bih da se ponavljaju provokacije.
Da ne bi bilo... sto bude kad neko oce "dja`ola da trazi".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Fićo
Guide
Guide
Fićo


Broj poruka : 2183
Godina : 65
Lokacija : Berane
Datum upisa : 28.08.2009

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyNed 09 Jan 2011, 11:15

Pozdrav tebi!

Ja sa želio da samo malo čačnem temu oko raznih i gorih stvari koje nas spopadaju svakodnevno, a da ne pominjem kašike koje u
onom jednom zahvatu pokupe milione ikre i mlađi koje se nalaze u priobalju naših rijeka.

Zato samo poređenja radi da se vidi ko više štete pravi,ništa lično nego samo pomogni tamo đe je veća šteta ako možeš a mi sa
štapovima i dan i noć da pecamo ne možemo mušicom ništa oštetit a znaš i sam da se nekih 5-6 mjeseci peca ostalo otpada na
poplave vremenske uslove vjetar i slično pa kako god okreneš pola godine se peca...

Pa recimo vrućine koje znaju da zeznu mušičarenje total u jul i avgust pa eto i tu se gubi vrijeme,eto ja imado toliko da kažem i sad
još malo da progrije pa idem do revira da vidim kako je stanje danas.

A i Lale mi reče da će i on da dođe..... bitno je bit na vodu na ovaj fini dan.... ulov uopšte nije bitan-

Veliki pozdrav iz "malija" Berana.

WELCOME
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyNed 09 Jan 2011, 11:25

Razumijemo se Fico. :)

Znam i ja za taj jad kojeg koncesionari prave nasim rijekama.

Sjetices se da sam 2000-te prvi poceo da se kontinuirano bunim, i medjiski nastupam protiv njih, i njihovih saradnika iz Ministarstva koji ima koncesije daju (i tale se u zaradi).

`Apsili me par puta zbog tih i ostalih "djelovanja protiv Drzave".

Na zalost, 10 god. kasnije, cast rijetkim i vrijednim izuzecima, niko se gotovo ne bori protiv tog zla.

Uzivaj na vodi, a viidmo se na ljeto da ucim od tebe malo FF. sampion 1

Pozdrav.


Poslednji izmenio Los_Pecaros dana Pon 10 Jan 2011, 10:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Ivica-fider
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivica-fider


Broj poruka : 95
Godina : 45
Lokacija : Raška
Datum upisa : 22.06.2010

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyPon 10 Jan 2011, 00:03

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Dsc03313
Nazad na vrh Ići dole
Ivica-fider
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivica-fider


Broj poruka : 95
Godina : 45
Lokacija : Raška
Datum upisa : 22.06.2010

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 EmptyPon 10 Jan 2011, 00:15

UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Dsc03323i


Poslednji izmenio Ivica-fider dana Sre 12 Jan 2011, 19:59, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty
PočaljiNaslov: Re: UHVATI I PUSTI (C/R)   UHVATI I PUSTI  (C/R) - Page 26 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
UHVATI I PUSTI (C/R)
Nazad na vrh 
Strana 26 od 39Idi na stranu : Prethodni  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 32 ... 39  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: UHVATI (fotografiši) I PUSTI-
Skoči na: