Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Aplikacije

Ići dole 
AutorPoruka
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Aplikacije Empty
PočaljiNaslov: Aplikacije   Aplikacije EmptyPet 23 Okt 2015, 19:23

Evo ovako,preturam nesto ovih dana po telefonu i udjem u deo gde su aplikacije,takozvani app store i ukucam Fly Fishing u pretrazivacu....




Izbaci mi neverovatno veliki broj aplikacija vezanih za Fly Fishing,izmedju ostalog,raznorazne kompanije,Orvis,Sage,Sonik,koje nude raznorazne igrice na temu musicarenja,izbor muva,prikazuju izradu muva,cvorove koji se koriste,filmova i kozna cega jos,nisam stigao da poskidam sve aplikacije.... kreten  ja sam skinuo 20-ak aplikacija i brisem one koje mi se ne svidjaju....skidacu ih jos...



Verovatno je bilo ljudi koji su znali za ovo,ja sam skoro saznao pa rekoh da podelim sa vama...jako interesantne stvari se mogu videti...nazalost,pojedine aplikacije traze doplatu za premium sadrzaje....listajte malo i vi...ja cu u skorije vreme da podelim interesantne aplikacije pa mozete ih probati...


Jedna od aplikacija koja je meni interesantna je Fly Fishing simulator...prelepa grafika,kao da ste na vodi bukvalno,prelepe delove reka za pecanje,no neki se opet ponavljam placaju...mozda postoje bolji simulatori,kad to otkrijem,tad cu znati na koju aplikaciju cu potrositi novac i otkriti neke nove destinacije... skocko
Nazad na vrh Ići dole
Mare035
Guide
Guide
Mare035


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 25.12.2013

Aplikacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Aplikacije   Aplikacije EmptySub 24 Okt 2015, 13:31

Jedna lepa aplikacija,zove se Orvis...pri prvom ulasku u aplikaciju,dobijate mogucnost da se besplatno registrujete i dobijete poklon karticu Orvisa sa 10 dolara na njoj...ja sam se upravo sada registrovao i potvrdio email adresu....u roku od 48 sati bi na moj mail trebala da stigne ta kartica...



P.S

Mozda moze nesto da se kupi sa tih 10 dolara....ja volim kad je nesto dzabe skocko
Nazad na vrh Ići dole
 
Aplikacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: