Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 STEGA - Made in Serbia

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Djole
Guide
Guide
Djole


Broj poruka : 611
Lokacija : Nis
Datum upisa : 04.05.2008

STEGA - Made in Serbia Empty
PočaljiNaslov: STEGA - Made in Serbia   STEGA - Made in Serbia EmptyPon 29 Dec 2008, 16:50

Zadovoljstvo mi je da predstavim jos jednu stegu nastale u maloj radionici u Srbiji (slika2). Ovo je druga stega koja je proizasla iz iste radionice kao o prethodna koju sam vec ranije predstavio (slika 1). Mogu reci da je do finalnog proizvoda trebalo par meseci. Vreme je uglavnom potroseno na iznalazenje prave cvrstoce celika, zatim za optimalnu snagu celjusti i ostalo na detalje. U zavrsnoj obradi celik je bruniran kao kod puscanih cevi. Ima tu jos da se poradi oko estetike ali evo uverite se sami makar kroz par slika. Najbitnija je volja i istrajnost kako narucioca, tako i zivci samog majstora da sve to isprati a da opet cena finalnog proizvoda bude dostupna prosecnoj zaradi. Verujem da ce se vec u sledecoj godini u ponudi na nasem trzistu naci i treca po meni i trenutno najbolja stega NV, da ne citiram ime u celosti. Mozda ce najveci izazov biti uraditi stegu od specificnih mateijala a da opet bude jedinstvena i nadasve funkcionalana i jedinstvena. Ali idemo nekim redom. Voleo bih jos nesto da predstavim o fnalnim proizvodima koji se odnose na alate i materijale ali je to trenutno aktuelno s moje strane koliko sam upucen. Sa mojim epoxy ocima sam vas vec dovojlno udavio.

STEGA - Made in Serbia Indexphpdr7


STEGA - Made in Serbia Dsc04540kn5


STEGA - Made in Serbia Dsc04542bx7


STEGA - Made in Serbia Dsc04251xj5
Nazad na vrh Ići dole
http://www.FlyCastingNation.com
Oholi
Guide
Guide
Oholi


Broj poruka : 2071
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.12.2008

STEGA - Made in Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: STEGA - Made in Serbia   STEGA - Made in Serbia EmptyPon 29 Dec 2008, 18:20

djole koje su cene stega?
Nazad na vrh Ići dole
Ibro realistic flies
Visitor
Ibro realistic flies


Broj poruka : 367
Godina : 58
Lokacija : Sweden
Datum upisa : 30.11.2008

STEGA - Made in Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: STEGA - Made in Serbia   STEGA - Made in Serbia EmptyPon 29 Dec 2008, 21:02

Djole 2. pitanja
Prvo jesi poslao shta uzoraka ovamo?
drugo javi mi na pm cijenu za epoxy ochi da ne kupujem od drugih ako mi tvoja cjena bude ok kupio bih par hiljada komada !
Nazad na vrh Ići dole
http://www.l2dm.se
Sponsored content





STEGA - Made in Serbia Empty
PočaljiNaslov: Re: STEGA - Made in Serbia   STEGA - Made in Serbia Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
STEGA - Made in Serbia
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: FLY TYING MATERIJALI i ALATI-
Skoči na: