Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Gledao sam FILM!

Ići dole 
+28
Saleja
Mixmaster
Mackey
Musicar
Petar. Jovanovic
Mafke
Ogi
Fly Daddy
Durlanac
Djomla
BlackBelt2
Pajo
Gledni007
MarkoTimokRiver
Sokre
Nikolats
Necafly
Antares
Sasa D
Madjoni
Brankoogi
Sasats
Oholi
Acapapec
Goran R
Los_Pecaros
Murino
NikolaCG
32 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptyPet 24 Apr 2009, 23:20

Evo sad iz bioskopa, i nemogah da ne otvorim ovaj topic ha ha ha ha , da kažem šta sam gledao...a mogli bi i svi koji žele takođe da predlože,
kritikuju, pohvale film koji su zadnji gledali!

Gledao sam "Sveti Georgije ubiva aždahu"....

ODUŠEVLJEN! Prava priča Srbije i naroda u to (junačko i teško) vrijeme, i odlično pokazan istorijsko sociološko-kulturni momenat...Film prožimaju,smješne ,tužne ,ljubavne,ratne scene, koje su produkcijski odlično urađene!

Zbilja veliko filmsko ostvarenje Srpske kinematografije...a Lazar Ristovski je opet dokazao da je jedan od najvećih Srpskih glumaca!

SVAKA ČAST!
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptySub 25 Apr 2009, 00:35

Dokumentarac povodom 135 godišnjice osnivanja renomirane kompanije "Hardy" !!!

Gledao sam FILM! Dvd_ha11

The Lost World of Mr. Hardy

A great new documentary feature film now available on DVD.
"Only the best is good enough for fisherman" claimed J. J. Hardy at the end of the 19th century and how right he was. Today after 135 years,
few companies still occupy such a special place in the hearts of so many.
"Mister Jim" is how the employees respectfully addressed their 3rd generation boss Jim Hardy, the last of the family to work for the firm and now
retired. Jim's Grandfather and Great-Uncle opened a small shop in the far north of England in 1873. Both passionate fishermen, they invented fishing
tackle. Their skill, devotion, and innovative marketing strategies allowed them to conquer the world. Kings, Queens and Maharajahs loved them and
the name Hardy's has been synonymous with fishing for more than a century.
Now experience a beautiful, evocative film about the people who dedicated their working lives to the pursuit of perfect fishing tackle.
See long forgotten films capturing an incredible world of 80 years ago with unbelievable rivers full of enormous salmon.
Discover a new world of rod and reel makers still working by hand today and the magic and elegance of the world's very best fishing tackle.
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptySub 25 Apr 2009, 00:39

Jesi gledo? Utisci?
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptySub 25 Apr 2009, 00:45

NikolaCG ::
Jesi gledo? Utisci?


Nisam odgledao čitav film sa DVD-a... ali jesam mnoštvo klipova iz istog ...

Utisci ... kao i što sam naveo radi se o dokumentarcu ... mislim da će biti naroćito interesantan onim zagriženijim fanovima "Hardy-a" . zbog nekih
istorijskih podataka o kompaniji , o ljudima koji su je vodili i o njenom razvitku ...
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: NASA PLANETA   Gledao sam FILM! EmptyNed 10 Maj 2009, 22:46

Odgledah danas, zajedno sa juniorom, dokumetarni film: "Nasa zemlja".

Jednom rijecju: NEPONOVLJIVO.

Tehnicke kvalitete produkcije nije potrebno komentarisati. "Poslednja rijec" tehnike.

Prica gledaoca dovodi u stanje potpunog... vanvremenog... osjecaja opcinjenosti nasom divnom... plavom... i na zalost... ugrozenom planetom.

NAS - ljudi... nema u njemu. "Pricu nam pricaju" ostala (predivna) stvorenja koja milenijumima nastanjuju ali i cuvaju ovu divnu planetu.

Snazna poruka da moramo cuvati svijet od sebe i ostaviti ga generacijama koje dolaze... jer... kazu neki... nijesmo ga naslijedili od nasih predaka...

... vec ga pozajmili od nasih potomaka.

Srdacno, i od sveg srca preporucujem za pogledati.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Goran R
Guide
Guide
Goran R


Broj poruka : 1319
Godina : 58
Lokacija : Beograd-Borča
Datum upisa : 07.09.2008

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptySre 27 Maj 2009, 00:53

quote="Murino"]Dokumentarac povodom 135 godišnjice osnivanja renomirane kompanije "Hardy" !!!

[/quote]


Čuj ba gledo, ja gledoo-ja statiroo bolan-Šala na stranu radi se o retrospektivi dosadašnjeg rada ove renomirane kompanije koja je ovim htela
da skrene ako se moze reci paznju.od postanka firme do danasnjih dana.Naravno odlicno uradjen dokumentarac je u neku ruku i reklamni materijal.
Nazad na vrh Ići dole
Acapapec
Guide
Guide
Acapapec


Broj poruka : 1246
Godina : 45
Lokacija : Grdelica
Datum upisa : 22.02.2009

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptyPon 01 Jun 2009, 17:41

Pa gde moze da se nadje ovaj dokumentarac,bas bih ga izmezio.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptyUto 30 Jun 2009, 10:25

SEDAM FUNTI - sa Will Smith-om!


Dobra priča! Take a look!
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptySre 23 Dec 2009, 22:08

"Zavet" - od Emira Kusturice.

100 % Kusturica....počev od glumačke ekipe, od kojih su većina "obični" ljudi, preko doajena domaće glume, do priče! A Muzika u filmu
(Stribor Kusturica) je posebna priča! Bravooo

Ko nije gledao....topla preporuka!
Nazad na vrh Ići dole
Oholi
Guide
Guide
Oholi


Broj poruka : 2071
Godina : 42
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 13.12.2008

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptySre 23 Dec 2009, 22:32

Odlična komedija :)
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptySre 23 Dec 2009, 22:43

NikolaCG ::
"Zavet" - od Emira Kusturice.

100 % Kusturica....počev od glumačke ekipe, od kojih su većina "obični" ljudi, preko doajena domaće glume, do priče! A Muzika u filmu
(Stribor Kusturica) je posebna priča! Bravooo

Ko nije gledao....topla preporuka!

Ovaj film nisam gledao, a za ostale mislim da ne vrede uopšte. Čak da su teško sra...
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptySre 23 Dec 2009, 22:58

Upoznao sam ljude koji kad su videli nisu mogli da veruju da su Srbi beli i da nezive na deponijama i karton naseljima.
Zato nevolim njegove filmove .Drugi razlog je to sto angazuje anonimuse u filmu koji nemoraju da prime velike honorare ,tako da mu ostane extra
kinta u dzepu .a zahvaljujuci imidzu koji mu je stvorila drzava kod publike prolazi losa gluma tih likova .
Čak narod bude i odusevljen. primer je film Crna macka .... koji nema nikakvu vrednost ,a najmanje umetnicku. Sve je to uticaj Granda koji
godinama ispira narodu mozak tako da su ljudi izgubili sve kriterijume ...

Placko
Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptyČet 24 Dec 2009, 00:44

Sasats ::
Upoznao sam ljude koji kad su videli nisu mogli da veruju da su Srbi beli i da nezive na deponijama i karton naseljima.
Zato nevolim njegove filmove .Drugi razlog je to sto angazuje anonimuse u filmu koji nemoraju da prime velike honorare ,tako da mu ostane extra
kinta u dzepu .a zahvaljujuci imidzu koji mu je stvorila drzava kod publike prolazi losa gluma tih likova .
Čak narod bude i odusevljen. primer je film Crna macka .... koji nema nikakvu vrednost ,a najmanje umetnicku. Sve je to uticaj Granda koji
godinama ispira narodu mozak tako da su ljudi izgubili sve kriterijume ...

Placko

Grand i Emir Kusturica !!!!!!!!!!!!!!!!! Ti ga baš pretera.
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptyČet 24 Dec 2009, 00:54

Pa ne snima Kusturica samo sa Romima! A u ovom filmu se pojavljuju velika imena ( mislim da sam napisao) Srpske kinematografije, kao:
Miki Manojlović, Aleksandar Berček,Ljiljana Blagojević.....uostalom kao i u njegovom svakom filmu!
Njegovi kultni filmovi,nemaju veze sa tim Saša....sa Romima i ne zvučnim imenima...

Sjećaš li se Doli Bel
Otac na službenom putu
Podzemlje
Bife Titanik...

On je ipak SVJETSKI priznat režiser i dobitnik Kanskih nagrada...nema veze sa sranjima na Grandu!

study
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! EmptyČet 24 Dec 2009, 00:56

Možda Saša voli Van Dama scratch Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sponsored content





Gledao sam FILM! Empty
PočaljiNaslov: Re: Gledao sam FILM!   Gledao sam FILM! Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gledao sam FILM!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Denver Best FF film !
» 7 Deegrees south (full film)
» 100 Miles | Alaska Fly Fishing Film
» Fly Fishing Film Tour 2010
»  Fly Fishing crtani film - Elk hair caddis

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: