Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 TLT tehnika

Ići dole 
+9
Gabriele CH
Murino
Ivandrago
Veljko V.
Zox
Radojica-pop
Bogi
Zeka
Saležupa
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Veljko V.
Fly fisherman
Fly fisherman
Veljko V.


Broj poruka : 47
Godina : 44
Lokacija : Baljevac
Datum upisa : 09.05.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptySre 21 Maj 2008, 10:27

Bogi,voleo bih da mi demonstriras tu izvedenu tehniku o kojoj pricas,kad se vidimo

Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 01:46

veljko.v ::
Bogi,voleo bih da mi demonstriras tu izvedenu tehniku o kojoj pricas,kad se vidimo

Pozdrav!

Da budem iskren i ja bih voleo da vidim tu tehniku ponovo jer ono što sam video je bio samo kratak segment samog izbačaja koji je napravio Ivan Dragojlović...
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 10:14

Aj sad svi po 100 evradi,pa da se ne ljubimo. ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 11:04

Zeka ::
Aj sad svi po 100 evradi,pa da se ne ljubimo. ha ha ha ha
Zeko može ovako, ja tebi "kokošarenje" ti meni TLT, bar osnovu, nemam 100 evradi, Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 15:20

Naravno,Pope.Robna razmjena...Covijek mora da se uci dok je ziv. :twisted:
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 16:18

Zeka ::
Naravno,Pope.Robna razmjena...Covijek mora da se uci dok je ziv. :twisted:
Naravno :twisted: inače sam pobornik iste ideologije i plus ostaše nam pare u džepu namenjene tome ;)
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 17:00

Taman nam ostade para za jednu od onih fensi struna,onih što šište. :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 17:14

Zeka ::
Taman nam ostade para za jednu od onih fensi struna,onih što šište. :skocko:
A kad se preokrene njen tanji kraj gotovo idealan Za TLT :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 21:13

Ti ,Pope,izgleda ,nisi samo dobar vezač.Znaš ponešto i o mahanju.Mislim na ono sportsko. :yes:
Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide
Saležupa


Broj poruka : 2198
Godina : 52
Lokacija : Aleksandrovac - Župa
Datum upisa : 05.05.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: odgovor......   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 23:49

Evo vežem neke mušice i razmišljam o ovoj temi koju počeh,delom iz zbilje delom iz šale a povod je bio naš ribolov na Rasini.
Ja ovu tehniku ne radim tako savršeno i precizno kao g-din Balasone,ali da koristim bočne zabačaje,koristim ih u skoro svakom zabačaju jer na rekama gde lovim pastrmku,druge i ne mogu da izvodim,odnosno da kanap bacam drugačije.Ponavljam,nisam ekspert ali je poistovećujem sa tehnikom kako je master objasnio.
Imam jedno pitanje,da li su samo masteri i instruktori merodavni da pričaju i pišu o tome,obzirom na to da imaju licence?Šta je sa mušičarima koji imaju višegodišnja iskustva na ovakvim i sličnim rekama,zar oni nemaju pravo glasa?Da li ima pravo da kaže neko nešto čoveku koji ima 70-80 izlazaka na ovakve vode u toku godine u ribolovu na pastrmku?
Instruktori i masteri su to postali stalnim vežbanjem i usavršavanjem,uz nekog od kolega,a da možda nisu nikada lovili ribu na ovakvim rekama ili da su na vodi proveli vrlo malo vremena.Šta reći za pojedince koji mušičare godinama,a nisu imali sve skupa mesec dana na vodi,ali su zato vrlo vredno vežbali na livadi i bacaju kanap ekstra?Ja za livadu nemam vremena,ali za Rasinu i Jošanicu još kako!
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide
Saležupa


Broj poruka : 2198
Godina : 52
Lokacija : Aleksandrovac - Župa
Datum upisa : 05.05.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: odgovor......   TLT tehnika - Page 3 EmptyPet 23 Maj 2008, 23:54

Ovo zaboravih,možda je bolji naziv TNT tehnika :hello 1:
Nazad na vrh Ići dole
Ivandrago
Fly fisherman
Fly fisherman
Ivandrago


Broj poruka : 58
Godina : 45
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 21.05.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptySub 24 Maj 2008, 02:09

Zdravo svima,

Imao sam tu cast da sa sada vec slobodno mogu da kazem i prijateljem Claudiom prosle i ove godine provedem vise dana u ribolovu, covek istinski ribolovac, akrobata i povrh svega odlicna i interesantna licnost. To mora da se vidi, reci i objasnjenja ovde veoma malo pomazu.

Mislim da ste malo banalizovali ovo sto se TLT-a tice. TLT nije mahanje sa strane vec nesto kompletno drugacije. Jedna od glavnih odlika je da nema STOP-a! Pribor je drugaciji, grip je nizak- cekrk je maltene u dlanu. Najcesce loop putuje ispod umesto iznad kanapa, stap u prednjem zabacaju ima vidljivo uzlaznu putanju, skoro da nema prednjeg Haula...Sve je naopako! Isljucivo se koristi za svu musicu, delikatne i zahtevne prezentacije, vodjnje musice kroz kroz i preko visestrukih struja, ozivljavanja imitacija...TLT je fascinantna i realna ribolovna tehnika totalno drugacija od svega drugog, tehnika sa hiljadu prakticnih zabacaja i finesa, i po meni ni jednom suvisnom.

Ivan
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingmania.com
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptySub 24 Maj 2008, 08:12

Zeka ::
Ti ,Pope,izgleda ,nisi samo dobar vezač.Znaš ponešto i o mahanju.Mislim na ono sportsko. :yes:
Eto Zeko naučilo se nešto za ovih dvadesetak godina od kako se družim sa mušičarskim štapom 8)
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptySub 24 Maj 2008, 15:42

hvala Ivanu na objašnjenju (zamalo da izginemo ko rusi)..........i ovim mu želim dobrodošlicu i što više postova da i mi nešto naučimo ne samo o ovoj tehnici nego i nešto više od toga..........veliki pozdrav, pa se vidimo sutra na Rzavu.........
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 EmptySub 24 Maj 2008, 18:14

G'dine, Ivane Dragojlovicu,


Pocastvovani smo Vasim prisustvom na ovom forumu u zajednickoj nam misiji edukovanja sto sireg kruga ljudi
o nachelima koju fly fishing nosi sa sobom ali i razvijanja sportskog i ekoloskog duha ljudi na ovim prostorima.

Iskreno se nadamo da ce te Vasim sugestijama narocito u temama vezanih za fly casting pomoci velikom broju musicara.

Hvala jos jednom i

:dobrodosao:

ADMIN
www.musicarenje.top/forum.net
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content





TLT tehnika - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: TLT tehnika   TLT tehnika - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
TLT tehnika
Nazad na vrh 
Strana 3 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Ruska tehnika FC-a

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: