Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

Ići dole 
+9
Sasats
Cicvara
Madjoni
Razbojnik_93
Ervin-Eko
Brankoogi
Mixmaster
Goci
Ranko
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:12

Nikolats ::
Ervin ::
Pope druže, sve zavisi od vode do vode, kod nas je prenamnožen recimo. Ima ga za još jedno toliko jezero. Nekada sam voleo da ga pecam i bio sam vrlo uspešan, a sada upecam ga slučajno.
Ovih dana svi se žale na jezero nemogu skobalja da upecaju od sitnog šarana, veličine 5 santina, uzima kao lud.
A što je još veće čudo skoro svaki je golać.
Jutros još jedan som izvađen na jezero... lol!
kod vas u tom jezeru rastu skobalji scratch scratch scratch

Skobalja ima tonama, i baš je lijepo radio dok nepočeše ovi mali šarani da zezaju, i to se vade solidni komadi.
Plotice ima dosta i to vrlo krupne, i zbog nje ponekad zabacim na plovak jer je ona borac ogroman.
Ove godine vrlo česta je i bodorka na udici i to baš fini komadi.
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:12

I otkad je skobalj cjenjeniji od šarana? Ufffff Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:13

Madjoni ::
I otkad je skobalj cjenjeniji od šarana? Ufffff Ufffff

Kod mene skobalja ne cene ni oni sto samo njega pecaju ... ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:16

Radojica-pop ::
Ervin ::
Pope druže, sve zavisi od vode do vode, kod nas je prenamnožen recimo.
Ima ga za još jedno toliko jezero. Nekada sam voleo da ga pecam i bio sam vrlo uspešan, a sada upecam ga slučajno.
Ovo su meni totalne kontradiktornosti, IMA GA KOLIKO HOĆEŠ A HVATA SE SLUČAJNO! Pa jel korov što ne može da se uhvati,
a ima ga mnooooogoooo!????????!

Pope druže rekao sam ja ga hvatam slučajno, kada zabacim na plovak za ploticu a ne tražim ga ciljano već 4-5 godina.
Baš pred mrak otišao sam do jezera, komšija mi kampuje tamo i poneo mu hrane sa bratom.
Nismo bili ni sat vremena izvadili su dva komada oko 3 kg, a jutros je imao tri spadanja i jedno kidanje.
Ovih dana svi ga vade, ali najviše rade šarani od 2-3 kg i uz po nekog od 5 kg.
A pre pecao sam šarana samo zbog njegove snage, kada krene a mašina pišti, milina...
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:17

Sasats ::
Madjoni ::
I otkad je skobalj cjenjeniji od šarana? Ufffff Ufffff
kod mene skobalja ne cene ni oni sto samo njega pecaju ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Isto je i ođe pa zato pitam ha ha ha ha ha ha ha ha
A oko šarana se biju mjesto da zauzmu oci u oci oci u oci
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:18

Ervin ::


Skobalja ima tonama, i baš je lijepo radio dok nepočeše ovi mali šarani da zezaju, i to se vade solidni komadi.
Plotice ima dosta i to vrlo krupne, i zbog nje ponekad zabacim na plovak jer je ona borac ogroman.
Ove godine vrlo česta je i bodorka na udici i to baš fini komadi.
Pa zar se riba ceni koja je KOROV po tome koje trenutno najkrupnije rade scratch
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:22

Madjoni ::
I otkad je skobalj cjenjeniji od šarana? Ufffff Ufffff
Madjoni, nisam rekao da je cenjeniji, ali ima ljudi koji vole skobalja da pecaju i druga ih riba ne zanima.
Ove godine par puta sam se zadesio na vodi kada su ljudi dolazili iz Kosovske Mitrovice i pitaju me gde je najbolje da pecaju babušku,
a druga ih riba ne zanima.

Na mestu Pod torove, malopre kada sam bio imalo je 4 šatora, došla ekipa iz BG da kampuje i peca šarana, baš mi govori čuvar
razbili su ga ova tri dana otkad su tu.
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:25

Radojica-pop ::
Ervin ::


Skobalja ima tonama, i baš je lijepo radio dok nepočeše ovi mali šarani da zezaju, i to se vade solidni komadi.
Plotice ima dosta i to vrlo krupne, i zbog nje ponekad zabacim na plovak jer je ona borac ogroman.
Ove godine vrlo česta je i bodorka na udici i to baš fini komadi.
Pa zar se riba ceni koja je KOROV po tome koje trenutno najkrupnije rade scratch

Ne Pope, ja sam rekao sve zavisi od vode, negde ga cene više nego zlatnu ribicu.
Definitivno na našem jezeru je prenamnožen i ove godine nije bilo nikakve zabrane za njega, pecalo se i dok je bio u mrestu a sve u cilju da se
svede na što manji broj, zato sam rekao da je korov.
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:27

ha ha ha ha Ima li još ko da napane baticu Ervina? ha ha ha ha ha ha ha ha
Sam si reko da je šaran korov.. scratch scratch Laughing Laughing Laughing
Morali smo te malo "dovatiti" lol! lol! lol!

Ali tema ove rubrike je : Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

i zamolio bih da se vratimo glavonjama ako ikako može

lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:31

[quote="Ervin"][quote="Radojica-pop"]
Ervin ::


Ne Pope, ja sam rekao sve zavisi od vode, negde ga cene više nego zlatnu ribicu.
Definitivno na našem jezeru je prenamnožen i ove godine nije bilo nikakve zabrane za njega, pecalo se i dok je bio u mrestu a sve u cilju da se svede na što manji broj, zato sam rekao da je korov.

Eko PRIJATELJU moj,

Nemoj ovakvim nečijim razmišljanjem da donosiš sud o bilo kojoj ribi, sve su one ZLATNE dok su nam u vodama!
A i ako ima nekih riba koje su štetočine-za mene takve ne postoje-šaran to ne može da bude NIKAKO!!!!

Iz milion razloga, od konzumnih pa do lepog trofeja!
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:34

Madjoni ::
Sasats ::
Madjoni ::
I otkad je skobalj cjenjeniji od šarana? Ufffff Ufffff
kod mene skobalja ne cene ni oni sto samo njega pecaju ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha
Isto je i ođe pa zato pitam ha ha ha ha ha ha ha ha
A oko šarana se biju mjesto da zauzmu oci u oci oci u oci

I ovde su se pre bili oko mesta gde ko peca šarana, ali više ne.
Jednostavno treba ti par kilograma kukuruza, i malo da si uporan, a on će doći garant.
Pre sam ga pecao na nekih 7-8 metara od obale i prolazio super, i to ga pecao na hleb.
Posle narod mnogo gledao emisije o ribolovu, video kako tamo negde pecaju ga na 50+ metara i hajde i mi ćemo kao oni,
to je dosta zeznulo stvar pa su ga oterali od obale.

Ali ako nadješ mesto gde ga niko nije hranio i pecao tu, onda pri lovu bele ribe sigurno svaki dan možeš da se nadaš najmanje jednom kidanju.
Nazad na vrh Ići dole
Nikolats
Visitor
Nikolats


Broj poruka : 311
Godina : 41
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 12.05.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:34

A ja celo vreme mislim da na tom jezeru planiraju da naprave revir sa klenovima ali imaju neku muku sa korovom ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:34

Madjoni ::
Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

Ja bih voleo da reč REVIR I NE POSTOJI već da su nam čitave reke prebogate svakojakom ribom kojoj je majka PRIRODA propisala da bude tu!!!

Toliko o mom mišljenju o revirima bilo koje vrste!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:35

Radojica-pop ::
Madjoni ::
Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

Ja bih voleo da reč REVIR I NE POSTOJI već da su nam čitave reke prebogate svakojakom ribom kojoj je majka PRIRODA propisala da bude tu!!!! Toliko o mom mišljenju o revirima bilo koje vrste!!!!
Onda bi ta Majka trebala i nas da rodi malo,malčice drugačije lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:37

Madjoni ::
Radojica-pop ::
Madjoni ::
Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

Ja bih voleo da reč REVIR I NE POSTOJI već da su nam čitave reke prebogate svakojakom ribom kojoj je majka PRIRODA propisala da bude tu!!!! Toliko o mom mišljenju o revirima bilo koje vrste!!!!
Onda bi ta Majka trebala i nas da rodi malo,malčice drugačije lol! lol!
Rodila nas je ona taman kakvi treba da budemo nego se malo poviše igramo BOGOVA!!! lol!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje klena-
Skoči na: