Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje (bucova) na Dunavu

Ići dole 
+13
Sasa D
Acapapec
Brankoogi
Saležupa
Radojica-pop
Mr.Zacoola
Goran R
Murino
Madjoni
Ervin-Eko
Hypuris
Zvezdan
Djorovic
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 01 Okt 2009, 19:13

Zvezdan ::
Polarna lisica za rep,a telo je raščešljani kanap sa ukrasnih kesa,iseckan i spreman za dabiranje,siva i crvena boja!Evo i današnjih ulova na isti strimer!


[You must be registered and logged in to see this image.]

Mogu samo da predpostavim kakvo je uživanje vaditi ovoliku ribu mušicarcem affraid . Zvezdane svaka čast sampion 1 .
Nazad na vrh Ići dole
Acapapec
Guide
Guide
Acapapec


Broj poruka : 1246
Godina : 46
Lokacija : Grdelica
Datum upisa : 22.02.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 01 Okt 2009, 19:15

Zvezdane cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D


Broj poruka : 5296
Godina : 46
Lokacija : Brčko-Andrijevica
Datum upisa : 07.02.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 01 Okt 2009, 19:33

Svaka cast Zvjezdane.Ti odra te bucove. cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 01 Okt 2009, 19:51

Tek im ide vreme,a ostale su mi dve cepanice koje su mi kidale strunu u tri dana dva puta.
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 01 Okt 2009, 20:06

Zvezdan ::
Tek im ide vreme,a ostale su mi dve cepanice koje su mi kidale strunu u tri dana dva puta.

Čestitke i sa moje strane ...

P.S. U osnovnim crtama nam objasni, našta loviš bucova ...mislim na vel.štapa, kanap , tipet .. vel.strimera i sl...
osim vrste strimera jer ih svi ovde na forumu odlično poznajemo !!
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 39
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyPet 02 Okt 2009, 00:14

Zvezdane svaka čast. cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyPet 02 Okt 2009, 18:06

Štap je klasična dužina,2.7 metra,klasa 6,predvez monofilni ručne izrade,od više segmenata sa tipetom 0.17mm dužine i do jednog metra.

Ova dva zadnja bucova sam dobio na gurglera.Veličina strimera ne prelazi 5-6cm.
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 39
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyPet 02 Okt 2009, 19:58

Zvezdane, ovaj strimer je ubica za bucova, nisam nikada pecao na njega ali sam čitao o njemu.
Poznati vojvođanski mušičar Srđan Savulov koristi ga i ima velike uspehe sa njim.
0.17 po meni je tanko za ovakvu ribu....
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyPet 02 Okt 2009, 20:44

Nije za ovakvu,ali za onu preko 4 kg. jeste!
Nazad na vrh Ići dole
TagoraPI
Fly fisherman
Fly fisherman
TagoraPI


Broj poruka : 26
Lokacija : Zemun
Datum upisa : 05.05.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Pomoć pri odabiru štapa,čekrka i kanapa za mušičarenje bucova   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptySre 19 Maj 2010, 10:19

Poštovane kolege molio bih Vas da mi pomognete da izaberem opremu za mušičarenje bucova.

Štap : koje dužine, klase i broj delova
Čekrk : koji opseg struna 4 do 6 , 6 do 8 ili .....
kanap : wf ili dt i koje klase.

Napomonjem da sam totalni početnik i neznam da bacam a voleo bi da to naučim .
Nisam u finansijskoj mogućnosti da izdvojim neka velika sredstva za opremu
ali bi voleo ako imate neke tajne i fore sa kojim opremom za početak bi mogao da učim da bacam
... i da se nadam da ću jednog dana uloviti nekog bucovčića.

Hvala svima unapred. thanks you
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 16 Sep 2010, 11:48

Ne bih da grešim dušu,uzrok ovog mog pisanja je tekst u srpskim ribolovnim novinama "Ribolov" koji je potpisao Ivan Mujović,mislim da je prema fotografijama to kolega koji je otvorio ovaj topic,a u kome se doslovno prepisuju određeni pasusi iz teksta o strimerima koje je napisala moja malenkost!Nisam neko zakeralo,i ovakve stvari mi deluju banalno,ali ako je autor pomenutog teksta imao najbolje namere,mogao je da određene pasuse u svom tekstu navede kao preuzete delove o strimerima sa ovog foruma!Tako bi ispoštovao i autorsku slobodu i administraciju ovog sajta!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 16 Sep 2010, 12:54

Zvezdan ::
Ne bih da grešim dušu,uzrok ovog mog pisanja je tekst u srpskim ribolovnim novinama "Ribolov" koji je potpisao Ivan Mujović,mislim da je prema fotografijama to kolega koji je otvorio ovaj topic,a u kome se doslovno prepisuju određeni pasusi iz teksta o strimerima koje je napisala moja malenkost!Nisam neko zakeralo,i ovakve stvari mi deluju banalno,ali ako je autor pomenutog teksta imao najbolje namere,mogao je da određene pasuse u svom tekstu navede kao preuzete delove o strimerima sa ovog foruma!Tako bi ispoštovao i autorsku slobodu i administraciju ovog sajta!
Pogledaćemo o čemu se radi scratch scratch
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 16 Sep 2010, 13:23

Za prepisivanje u školi se dobija kec ! ako je taj lik prepisivao od tebe i posle stavljao svoj potpis stvarno je kreten ,Ja ne sumnjam da si prepoznao svoje reči i rečenice u nekom tekstu ...
Nazad na vrh Ići dole
Zvezdan
Guide
Guide
Zvezdan


Broj poruka : 561
Godina : 45
Lokacija : Kladovo
Datum upisa : 22.06.2009

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 16 Sep 2010, 13:24

Nema mesta nekoj velikoj uzbuni,ali doslovno prepisati tekst,uz izmenu rasporeda reči na pojedinim mestima,ipak je degutantno!Treba pročitati tekst o strimerima na ovom forumu,bukvalno je ceo prepisan na stranicama Ribolova!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 EmptyČet 16 Sep 2010, 14:35

Zvezdan ::
Nema mesta nekoj velikoj uzbuni,ali doslovno prepisati tekst,uz izmenu rasporeda reči na pojedinim mestima,ipak je degutantno!Treba pročitati tekst o strimerima na ovom forumu,bukvalno je ceo prepisan na stranicama Ribolova!
Svašta Ufffff
Uče od velikih moj druže...... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sponsored content





Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje (bucova) na Dunavu   Mušičarenje (bucova) na Dunavu - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje (bucova) na Dunavu
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje ostalih vrsta riba-
Skoči na: