Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !

Ići dole 
+22
Peka
Durlanac
Marushani
Pex
Rzanac
Nico
Ivants
Sumadinac
Ray Lockyer
ShoneFly
Lale
Fićo
Mixmaster
Omar
Sasa D
Tolefly
Sasats
Crni
Djole10
Ervin-Eko
Ogi
Murino
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Omar
Guide
Guide
Omar


Broj poruka : 2296
Godina : 49
Lokacija : Plav
Datum upisa : 11.03.2009

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 17:07

Čestitam svim učesnicima takmičenja koji su svako na svoj način dali doprinos na ovom takmičenju.

Čestitam prvolasiranim i nagradjenim, do gledanja i pecanja širom Crne Gore.

Takodje bih čestitao i sedmoplasiranom Nikoli CG koji je za kratko vrijeme posato kvalitetan vezač .

cestitam


Omar Bašić

Nazad na vrh Ići dole
Crni
Guide
Guide
Crni


Broj poruka : 1994
Godina : 45
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 07.03.2010

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 17:23

Pre svega cestitam SAMPIONU i slobodno mogu da kazem da je zasluzeno pobedio (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 178523

Hteo bih da se zahvalim svima koju su glasali (bez obzira kako su to ucinili) jer su ovo takmicenje ucinili interesantnijim i neizvesnijim.
Jos vise bih se zahvalio onima koji nisu glasali i koji nisu mogli da odvoje minut svog "dragocenog" vremena da to urade jer su
pokazali svoje pravo lice.Nazalost mnoge lepe i vredne kreacije ostale su u senci jer su imale i desetine glasova manje a bez problema
mogle su da budu medju nagradjenim.

Da ne kvarim praznicnu,veselu atmosferu...zeleo bih samo da sistem bodovanja u narednim takmicenjima bude drugaciji jer ocigledno
se ne moze racunati na cast i postenje pojedinih nam "kolega".Jos jednom cestitam Toletu ali i svima koji nisu nagradjeni i iskreno mi
je zao sto pojedinci nisu ispostovali njivovo ulozeno vreme i trud i nasli za shodno da glasaju za njih.


Veliki pozdrav Nenad
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 17:32

Nisam očekivao da ću ostvariti ovakav rezultat i ući medju prvih 5 takmičara .

Zahvaljujem svima koji su glasali za mene i naravno administraciji sajta i sponzorima na organizaciji ovog takmičenja .
Čestitam i pobedniku i svim učesnicima na ostvarenim rezultatima !

Nadam se da će ovo postati tradicija i da će članovi masovnije uzeti učešće u narednom takmičenju .

thanks you :ziveli :


Poslednji izmenio Sasats dana Sub 01 Jan 2011, 17:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 17:35

Hvala takmičarima na učešću i fantastičnim kreacijama, kao i darodavcima na vrednim nagradama.

Čestitam pobedniku i nagrađenim takmičarima.

Priznajem da sam ponosan na odličan plasman (i odlične muve) članova niške mušičarske sekcije.
Nazad na vrh Ići dole
Fićo
Guide
Guide
Fićo


Broj poruka : 2183
Godina : 65
Lokacija : Berane
Datum upisa : 28.08.2009

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 18:21

I ja koristim priliku da čestitam pobjednicima kao i ostalim učesnicima, još jednom da kažem da mi je bilo čast i zadovoljsto da i
na ovaj način se družim sa svima vama koi ste na forumu,vidio sam izvanredne kreacije mušica,dobrih komentara, što se tiče
niške škole vezivanja tu se nije ni sumnjalo i da kažem da imate i veoma jaku konkurenciju i u Trstenik,Leskovac,Sjenicu itd.
Još jednom sve čestitke a sad te mušice, nimfe i strimere na vodu da odrade drugo poluvrijeme-živjeli-
:ziveli : cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2333
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 19:05

cestitam SAMPIONU sampion 1 kao i svim ostalim ucesnicima...

Hvala na lijepim kreacijama koje su nam privlacile paznju ovih dana i sto se mene licno tice svi ste SUPER...
Vidimo se u Crnoj Gori da se upoznamo druzimo i lijepo provedemo...Dobro dosli...

Uz veliki i drugarski poz od starog vuka iz Berana ...

BISTRO i thanks you
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 20:10

Čestitke pobednicima i organizatorima prvog
International Internet Fly Tying Competition "2010/11" :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Tolefly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2011'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2011'
Tolefly


Broj poruka : 896
Godina : 51
Lokacija : Štrpce - Kosovo i Metohija
Datum upisa : 02.12.2008

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 20:12

Poštovani!

Srdačno zahvaljujem svima koji su glasali za mene i poštujem sugestiju onih koji nisu,posebno administraciji na kompletno
i profesionalno osmišljenoj i realizovanoj akciji foruma , čime je pokazala da , svojim kvalitetom i idejom može stati rame
uz rame sa sličnim akcijama evropskog i svetskog nivoa.

Čestitam svim učesnicima takmičenja na kreativnosti i ostvarenim plasmanima, koji su pokazali da naši prostori obiluju
mladim talentovanim vezačima, toliko doraslim ovom umeću, da mogu parirati vrhunskim imenima ove branše.

I pored toga što sam učesnik nekih uglednih evropskih takmičenja, želim da naglasim da mi je ovo takmičenje od posebne
važnosti, jer sam medju svojim ljudima dobio priznanje i potvrdivši sebe kao vezača, podelivši lično zadovoljstvo sa članovima
foruma koji mi je posebno drag i za koji sam emotivno vezan.

Na kraju želim da zahvalim sponzorima na izuzetno vrednim poklonima i nagradama , koristim priliku da svima od srca
čestitam Novu 2011 god. i predstojeće Božićne praznike.!
:ziveli : thanks you
Nazad na vrh Ići dole
Ray Lockyer
Visitor
Ray Lockyer


Broj poruka : 233
Godina : 77
Lokacija : Wales
Datum upisa : 03.01.2010

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 21:20

Congratulations to the winners.

Many thanks to the sponsors.

Ray

cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide
Sumadinac


Broj poruka : 1147
Lokacija : Ivanjica, Srbija.
Datum upisa : 20.06.2008

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 22:50

Čestitke pobednicima.
Nazad na vrh Ići dole
Ivants
Visitor
Ivants


Broj poruka : 209
Godina : 51
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 13.02.2009

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptySub 01 Jan 2011, 23:52

Čestitke pobednicima, a posbno petoplasiranom!
Nazad na vrh Ići dole
Nico
Fly fisherman
Fly fisherman
Nico


Broj poruka : 22
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 15.04.2010

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptyNed 02 Jan 2011, 08:59

Čestitke Pobedniku, očekivao ovaj plasman...

Čestitam posebno momku iz Trstenika, koji se pedantnom i kvalitetnom musicom probio do pred sam vrh sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Rzanac
Visitor
Rzanac


Broj poruka : 201
Godina : 44
Lokacija : Niš
Datum upisa : 06.09.2009

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptyNed 02 Jan 2011, 11:38

Fantastično takmičenje...Čestitke šampionu!!!

Ovom prilikom se zahvaljujem kompletnom timu ovog izvanrednog foruma mogu slobodno reci najboljeg na ovim prostorima ...
Takodje bi se zahvalio svim ljudima koji su glasali za mene i omogucili mi da ponesem 3 mesto na takmicenju..Cestitam i
ostalim ucesnicama na ostvarenim rezultatima!!!

Iskoristio bi priliku da se zahvalim i Musicarskoj sekciji NIS (MSN) i svim njenim clanovima na celu sa predsednikom Ivanom
Randjelovicem!!

Hvala sponzorima koji su omugucili ovako lep fond nagrada .
Jos jednom srdacno se zahvaljujem svima i cestitam novu 2011!!


Pozdrav od Andonović Miroslava
Ržanaca
Nazad na vrh Ići dole
Pex
Visitor
Pex


Broj poruka : 467
Godina : 48
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 13.02.2010

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptyNed 02 Jan 2011, 15:38

Svima koji nose po neku nagradu, a i onima koji ne, čestitam i želim sve najbolje!
Nazad na vrh Ići dole
Marushani
Fly fisherman
Fly fisherman
Marushani


Broj poruka : 61
Godina : 50
Lokacija : Giroc - Temisvar
Datum upisa : 19.02.2010

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 EmptyNed 02 Jan 2011, 16:08

Čestitam svim takmičarima i organizatorima ovog takmičanja.

Posebne čestitke za prvu petorku vezača.


Pozdrav!
Boris
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: International Internet Fly Tying Competition "Musicarenje.net " :: International Internet Fly Tying Competition "2010/11"-
Skoči na: