Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !

Ići dole 
+22
Peka
Durlanac
Marushani
Pex
Rzanac
Nico
Ivants
Sumadinac
Ray Lockyer
ShoneFly
Lale
Fićo
Mixmaster
Omar
Sasa D
Tolefly
Sasats
Crni
Djole10
Ervin-Eko
Ogi
Murino
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Durlanac
Visitor
Durlanac


Broj poruka : 326
Godina : 43
Lokacija : DURLAN NIŠ SRBIJA
Datum upisa : 19.11.2009

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyNed 02 Jan 2011, 19:39

Čestitke, kako pobednicima, tako i svim učesnicima !!
Nazad na vrh Ići dole
Peka
Visitor
Peka


Broj poruka : 401
Godina : 42
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 26.11.2010

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyPon 03 Jan 2011, 11:57

Čestitam svim učesnicima i pobednicima, a posebno četvrtoplasiranom (ko će koga ako ne svoj svoga) sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
http://spreyart.wordpress.com/
Renafly
Guide
Guide
Renafly


Broj poruka : 1568
Lokacija : Prijedor
Datum upisa : 05.12.2008

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyPon 03 Jan 2011, 20:41

Cestitam pobednicima sampion 1
a i ucesnicima :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 05 Jan 2011, 21:05

Čestitam pobjednicima i svima koji su uzeli učešća u takmičenju, kao i organizatorima!

:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Mr.Zacoola
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2012'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2012'
Mr.Zacoola


Broj poruka : 1812
Godina : 35
Lokacija : Niš
Datum upisa : 02.02.2009

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyPet 07 Jan 2011, 16:22

Sve čestitke učesnicima takmičenja, a naročito pobedniku istog - Stojanu! Bravo!

Naravno, čestitke i za administraciju sajta/foruma, koja je sjajno zamislila, organizovala, tj. sprovela u delo ovo internet takmičenje i maximalno se trudila (u marginama svojih mogućnosti) da bude što korektnije i objektivnije.

Cela priča je sjajna, a ja se nadam da će vremenom postati tradicija i generator najkvalitetnijih vezača sa naših prostora i šire...

Sve najbolje,

Mladen Žakula
Nazad na vrh Ići dole
Ibro realistic flies
Visitor
Ibro realistic flies


Broj poruka : 367
Godina : 58
Lokacija : Sweden
Datum upisa : 30.11.2008

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Cestitka    (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyNed 09 Jan 2011, 21:36

Par rječi samo da prozborim....

Ne činim to često u zadnje vrijeme najviše zbog obaveza...

Prvo da čestitan samoj ekipi i administraciji na vrhunsko pro obavljenom poslu organizacije i vodjenja takmičenja...
Drugo da čestitam svim učesnicima koji su svojim radovima uljepšali ovaj sajt i odmorili moje oči, a bogami i da li mi domaći zadatak
koji cu teshko moci da završim. Kao što jedna većina ovog sajta zna ja se pro bavim ovim čime se mi svi vezemo i da sam obišao
dosta nam ove lijepe kugle zemaljske na tom putu sam uvjek bio siguran da naš balkanski način razmišljanja i ljubavi ka ribolovu
sigurno tka najljepše mušice na planetii..

Evo ovo takmičenje me je u to uvjerilo ...

Zato kao zadnje ali ništa manje važno želim da čestitam mom hababu i prijatelju Toli stvarnom umjetniku i prirodno talentovanom
geniju.Ja sad za par dana odlazim preko bare na jedan od najvecih simpozija mušičarenja na svjetu i pošto ce u proljetnom broju da
izadje velika reportaza o mojim materijalima u Fly Tyler magazinu prišio sam već amblem sa oznakom Musicarenje.net na košulju
probacu a nadam se i uspjeti da napravim članak o Balkanskim virtuozima za stegama i mom dragom prijatelju Toli bez imalo hvale
je mjesto medju njima kao i svim ostalim dragim mi imenima kao Cakanu, Mixmasteru, našim Administratoru.. itd .Ja kazem pošto
će David iz lista glavni editor biti tamo zbog nekih materijala koje oni treba da objave o meni pokušaću da ga zainteresujem da
napiše i objavi članak o ovom forumu i imenima sa istog...

Ako u tom uspijem neka to bude moj poklon za ovaj forum i sve učesnike koji su sad svi pobjednici...

Još jednom čestitke Toli sa željom da podere bobinu (Tole ima da mi dash 30% od nagrada na tvojoj pobjedničkoj nimfi sam prepozno
i svoj proizvod hahaa_ šala naravno)


Uživaj narode !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.l2dm.se
Tolefly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2011'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2011'
Tolefly


Broj poruka : 896
Godina : 51
Lokacija : Štrpce - Kosovo i Metohija
Datum upisa : 02.12.2008

(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyPon 10 Jan 2011, 08:41

Hvala Ibro, kako na pohvalama takodje i na sponzorstvu ovog takmičenja.

Na putu ka uspešnim kreacijama, utkana je i tvoja velika zasluga, jer si me nesebično snabdevao kvalitetnim materijalima i
inovacijama iz sveta Fly tyinga.
:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   (Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
(Vaša) pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: International Internet Fly Tying Competition "Musicarenje.net " :: International Internet Fly Tying Competition "2010/11"-
Skoči na: