Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2

FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo
5
FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_lcap29%FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_rcap
 29% [ 12 ]
4
FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_lcap12%FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_rcap
 12% [ 5 ]
3
FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_lcap27%FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_rcap
 27% [ 11 ]
2
FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_lcap22%FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_rcap
 22% [ 9 ]
1
FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_lcap10%FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 I_vote_rcap
 10% [ 4 ]
Ukupno Glasova : 41
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2333
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo   FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo - Page 2 EmptyČet 09 Dec 2010, 16:15

Apsolutno si u pravu...Da ti ispricam jednu Anegdotu sto se meni desila....


Sjedimo uz kaficu i uz kaficu pricamo o vjecitoj temi Ribolovu sa nama u drustvu ijedan stariji musicar uvazeni profesor koji je prestao da se
bavi ribolovom navalile godine zdravlje itd cuti slusa irijetko komentarise ali kada usledi komentar mi Paceri bez teksta...Nego da neduzim
sa pricom pitam ja drugara koju dimenziju koristis za podvez tipet on upada u razgovor ipita mene koju ti dimenziju najlona koristis..
A ja ko iz topa 012 ili 014 uvazeni kolega profesor stari musicar kaze tanko i na moje pitanje koju on debljinu koristi rece 020mm a ja da
nije mnogo profesore on ti meni lijepo Odgovori STO da ribe danas bolje ne vide negoprije.... ja bez teksta covek je apsolutno u pravu ...
Da dodam jos covek je citav zivot pecao na LJuci iTari samo na musicar a dobro znamo kakve su to rijeke..

Prema tome meni je sve jasno oko ovih diskusija. A sto se tice svih takmicara iskreno sa svega srca svima ciste Petice...

Izdvojio bih gospodu Tola i OVO CUDO MALO IZ NISA mister ZAKULU... BISTRO svima od starog vuka... thanks you
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
 
FILIPOVIĆ DRAŠKO - Fićo
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: International Internet Fly Tying Competition "Musicarenje.net " :: International Internet Fly Tying Competition "2010/11"-
Skoči na: