Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 BLJAK! Harpunaši!

Ići dole 
+7
KobraKV
Crni
Hitna
Oholi2
Madjoni
Los_Pecaros
Mixmaster
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptySre 12 Okt 2011, 20:48



Kad sam spustio resetku na zar od vinove loze,slosilo mi se,a kad zamirisa zubatac Placko

JEDEM I PLACEM, ***GA ha ha ha ha

Zubatac ,vise komada je covek upesao na skoljku MUSULU ( tako ih zovu u Dubrovniku ),i to na petljas od samo 4 m,uz obalu u stene sampion 1

Ne ljuti se,ali meni ''ono'' izgleda surovo,ribe se ne plase ronilaca ( ronio sam i ja na dah u moru ),ne mislim da je jednostavno pogadjati onako

ribe,izgleda da su profi strelci sa jakim iskustvom.

Mnogi forumasi su lovci,a ja prezirem lov No sorry
Nazad na vrh Ići dole
Rade Mistopoljac
Fly fisherman
Fly fisherman
Rade Mistopoljac


Broj poruka : 58
Godina : 37
Lokacija : Vrnjačka banja
Datum upisa : 20.12.2010

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptySre 12 Okt 2011, 21:09

Ja sam imao prilike nekoliko puta da ih vidim pa cak i da cujem sta su pricali na Limu oko sela Sutjeske,, koliko se secam problem im je bio
sto su mladice male pa kad je pogode otkinu je na pola ili tako nesto to je bilo pre 15 godina zalosno imali su mladice od oko 30 cm. Placko
jeste zalosno za reke a na morima sta znam more je nepresusan izvor hrane i ribolovci ubijaju ribe... problem mi je kad vidim musicara sa
prepunom cuvarkom i on tu ribu ubija.. i dalje mislim da musicari trebaju da budu primer otalim ribolovcima mozda se nekome nece svidete
ali to je moje misljenje...
Nazad na vrh Ići dole
Djomla-BL
Guide
Guide
Djomla-BL


Broj poruka : 530
Lokacija : Banja Luka
Datum upisa : 30.03.2009

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptyČet 13 Okt 2011, 10:31

Pa šta tek reći za ove likove ????

Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptyČet 13 Okt 2011, 11:23



Ovi su imali ozbiljnih problema u detinjstvu scratch
Nazad na vrh Ići dole
KobraKV
Visitor
KobraKV


Broj poruka : 413
Godina : 43
Lokacija : KRALJEVO
Datum upisa : 28.06.2011

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptyČet 13 Okt 2011, 15:08

crveni karton Za ovakve ludake koji su kako rece brat Mafke verovatnoi imali problem u detinjstvu postoji najbolji moguci lek jer boluju od neizlecive bolesti......metak kalibra 9mm u celo ahhaha
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptyČet 13 Okt 2011, 15:24






Kobra,skup je metak 9mm za njih Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Oholi2
Visitor
Oholi2


Broj poruka : 151
Datum upisa : 06.10.2010

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptyPet 14 Okt 2011, 08:59

Mafke ::


Bravo KOBRA, cekacemo ih kad izrone, pa u PUPAK, zvek

Sve pomenute ribe sam jeo x puta, zubatac i skarpina
A zasto niko ne pominje procenat ranjavanja i sakacenja riba na ovaj nehumani nacin lova,i to uglavnom velikih primeraka.

Razumem da je na moru uzbudljiv ovaj nacin lova na vecim dubinama,jer ima ogromnih primeraka riba,ali licno bi mi bilo zao da ih ''busim ''

Nista nije veci procenat nego sto mi musicari ubijemo ribe nesvesno.....nekoliko puta mi se desilo da mi pastrmka toliko proguta muvi a od borbe joj to zezne
skrge ona samo iskrvari, otpliva ona,ali umre u to sam ubedjen....a riba pogodjena puskom cak i kad spadne cesto se stigne i ubije....

Hitna....ko nije probao, nema pojma sta propusta :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptyPet 14 Okt 2011, 09:33

Oholi,kolega razumem te,verujem da je uzbudljivo ( za mene samo ronjenje ima veliku draz),i zarazno.

Mnogi ljudi se zaraze dozivotno berbom gljiva,sto je u poredjenju sa ronjenjem i harpunom smesno!!! Mene ne privlaci probadanje.

:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptyPet 14 Okt 2011, 09:39

Ja bih voleo da probam (moze se reci da bih imao uslove za to) podvodni ribolov...mislim da su sanse i ribi i ribolovcu roniocu iste ako ne i na strani ribe.....ali samo ako je podvodni ribolov u moru. Veliko vodeno prostranstvo daje ribi velike mogucnosti da pobegne, ograniceno kretanje ronioca, ogranicen domet podvodne puske su na strani ribe.....a iskonski nagon ka lovu je na maximumu...toliko da ima slucajeva da se ronioci udave dok cekaju priliku a prelaze granice koje organizam moze da podnese.....
Nazad na vrh Ići dole
Oholi2
Visitor
Oholi2


Broj poruka : 151
Datum upisa : 06.10.2010

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptyPet 14 Okt 2011, 09:41

ja sam se napalio sad na fotkanje dok ronim, puska je pocela pomalo da smeta, ali aparat samo do 5m nepropusan.....moram neki ozbiljniji da nabavim. ljudi vole svasta, mene gljive samo u tanjiru zanimaju, drugi ih traze i postujem to, jer bar smo u prirodi a to je dovoljno :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Oholi2
Visitor
Oholi2


Broj poruka : 151
Datum upisa : 06.10.2010

BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 EmptyPet 14 Okt 2011, 09:43

Predrag ::
Ja bih voleo da probam (moze se reci da bih imao uslove za to) podvodni ribolov...mislim da su sanse i ribi i ribolovcu roniocu iste ako ne i na strani ribe.....ali samo ako je podvodni ribolov u moru. Veliko vodeno prostranstvo daje ribi velike mogucnosti da pobegne, ograniceno kretanje ronioca, ogranicen domet podvodne puske su na strani ribe.....a iskonski nagon ka lovu je na maximumu...toliko da ima slucajeva da se ronioci udave dok cekaju priliku a prelaze granice koje organizam moze da podnese.....

pedja, mi ulazimo u riblji deo sveta, samim tim one su ispred nas, medjutim, ko se istrenira, moze malo da dobije prednosti, jer ribe su znatizeljne tako da nije toliko strasno i tesko....ali nije za svakoga, mene je upropastilo pusenje sad jedva 2min mogu da zadrzim dah,nekad je bilo dosta bolje
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: BLJAK! Harpunaši!   BLJAK! Harpunaši! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
BLJAK! Harpunaši!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA :: VIDEO (No flyfishing)-
Skoči na: