Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !

Ići dole 
+33
Ermedin
Sasats
Damirt82
Bahus
Filip
PedjaKV
Clavis
NemaNja95
Mare035
Sale guitar
Rzanac
Predrag
Haris
Acter fly
Djuka
Pedja GM
Micko Nis
Flohkrebs
Maki
Ervin-Eko
Milosh85
Mixmaster
Marinko81
Mladen
LaBobo
Beso
IvanBogi
NMilanovic
MDujmović
Omar
Mr.Zacoola
ShoneFly
Murino
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPet 20 Dec 2013, 19:31

Prijavljivanje je moguće do 23.12.2013.godine do 23 59 h

Zahvaljujemo do sada prijavljenim učesnicima !

 cestitam
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Maki
Visitor
Maki


Broj poruka : 309
Godina : 38
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 19.01.2011

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPet 20 Dec 2013, 21:01

Prijavljujem se..
Nazad na vrh Ići dole
Flohkrebs
Fly fisherman
Fly fisherman
Flohkrebs


Broj poruka : 25
Godina : 49
Lokacija : Austria
Datum upisa : 24.11.2012

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPet 20 Dec 2013, 21:29

Pozdrav i Bistro svima koji su na Forumu...na svu srecu bez zakasnjenja,prijavljujem se i ja za takmicenje...  skocko 
Nazad na vrh Ići dole
Micko Nis
Fly fisherman
Fly fisherman
Micko Nis


Broj poruka : 51
Godina : 37
Lokacija : Nis
Datum upisa : 07.11.2011

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPet 20 Dec 2013, 23:36

Pokusacu i ja da stignem .
Nazad na vrh Ići dole
Pedja GM
Visitor
Pedja GM


Broj poruka : 267
Godina : 44
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 19.08.2011

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyNed 22 Dec 2013, 12:38

Evo i mene...:)
Nazad na vrh Ići dole
Djuka
Visitor
Djuka


Broj poruka : 205
Godina : 40
Lokacija : Kotor Varos
Datum upisa : 09.05.2011

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyNed 22 Dec 2013, 16:26

Prijavljujem se i ja!
Nazad na vrh Ići dole
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: i ja   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyNed 22 Dec 2013, 21:48

Tradicionalno...i ja... :joker: 
Nazad na vrh Ići dole
Haris
Guide
Guide
Haris


Broj poruka : 543
Lokacija : Bajina Bašta
Datum upisa : 06.09.2008

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPon 23 Dec 2013, 15:46

Evo i brke.Prijavljujem se.
Nazad na vrh Ići dole
http://flyfishingdrina.blogspot.com/
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPon 23 Dec 2013, 17:23

Imamo još nekoliko prijava
(sa početka poslate na PM)



Bosko Vulevic

Clavis

Nemanja95



sampion 1


Još samo par sati za prijavu

 WELCOME 
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPon 23 Dec 2013, 20:09

Prijava !  Cisto da mogu da glasam i ja.... Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPon 23 Dec 2013, 21:40

Prijavljujem se i Ja.
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPon 23 Dec 2013, 21:43

Još par prijavljenih forumaša za takmičenje u FT


Filip

Ilke

Jb.Tm.Ro

Jirka Razek

Ray Lockyer


 :ziveli :  
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Rzanac
Visitor
Rzanac


Broj poruka : 201
Godina : 44
Lokacija : Niš
Datum upisa : 06.09.2009

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyPon 23 Dec 2013, 22:11

Ispostovacu stare prijatelje pozdrav od rzanca
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptyUto 24 Dec 2013, 00:01

Musicarenje.net ::

Finalni spisak učesnika


International Internet Fly Tying Competition
"Musicarenje.net 2014"



Shone
Predrag
Maki
Flohkrebs
Mr.Zacoola
Omar
MDujmovic
NMilanović
Ivan Bogi
Beso
La Bobo
Mladen
Marinko81
Milosh85
Micko Nis
Predrag GM
Djuka
Acter Fly
Haris
Clavis
Jb.Tm.Ro
Nemanja95
Bosko Vulevic
Ray Lockier
Ervin-Eko
Filip
Jirka Razek
Ržanac

WELCOME

Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sale guitar
Visitor
Sale guitar


Broj poruka : 373
Lokacija : Beograd-NBG
Datum upisa : 20.03.2010

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 EmptySre 25 Dec 2013, 19:42

Zakasnio sam ,a ?? Ufffff 
Hteo sam malo i ja da se druzim
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: International Internet Fly Tying Competition "Musicarenje.net " :: 4th International Internet Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2014'-
Skoči na: