Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje mladice !

Ići dole 
+57
Bojan_ba
Sale guitar
Mersad Rajic
Cuma91
Mare035
Bojovic Danijel
Bahus
Bosko Vulevic
Stars Member
Damirt82
Maricfly
Peja
Ermedin
Brane1972
Clavis
MM
Big Bad Wolf
Stimulator 64
Silvio
NMilanovic
Los_Pecaros3
Mackey
Flya
Mohiko
Raka Hardy
Fiume
KobraKV
Zeljko_72
Nikolats
Radojica-pop
Sasats
Predrag
Mitko
Murino
Sumadinac
Sale
Mafke
Hypuris
Zvezdan
ShoneFly
Mixmaster
Goku
Balta
Sasa D
Ivica R.
Ranko
Angler
Omar
Goci
NikolaCG
Oholi
Ersin
Los_Pecaros
Mr.Zacoola
Ervin-Eko
Madjoni
Davor
61 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:23

Da, Sumadinac,

jako, jako ruzna riba ispala, a bila crvena kao sibirski tajmeni kad je izasla van. Ljepsu vidio nijesam.

Ali, elem, morali smo da se "igramo zmurke" s cuvarimaa koje su nam tih noci slali ljubomorni bjelopoljski ribolovci ("mladicari u pokusaju") pa je fotka uradjena u zoru i veoma daaleko od mjesta ulova
a posto je bila u kesi... ispade k`o lesh. Bljak.


Poslednji izmenio Los_Pecaros dana Sre 21 Sep 2011, 15:31, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:25

Los_Pecaros ::
U, ne vidjoh pitanje dok sam pis`o.

Kumanica.

Ili... mozad ti imas neku "bolju info"?

sampion 1

"Prosvetli nas" bistro momce.


Evo tu:




Lijepa riba pa pitam
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:29

Los_Pecaros ::
Da, Sumadinac,

jako, jako ruzan riba ispala a bila crvena kao sibirski tajmeni kad je izasla van. Ljepsu vidio nijesam.

Ali, elem, morali smo da se "igramo zmurke" s cuvarimaa koje su nam tih noci slali ljubomorni bjelopoljski ribollovci ("mladicari u pokusaju") pa je fota uradjena u zoru i veoma daaleko od mjesta ulova a posto je bila u kesi... ispade k`o lesh. Bljak.

Dobre ti te kese
Nazad na vrh Ići dole
Goku
Visitor
Goku


Broj poruka : 215
Godina : 38
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 27.09.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:35

Caki, mozda bi ti trebao prije da se poklopis usima i da cutis i da bar tako pokusas da skines ljagu sa sebe jer su ti svi dosadasnji pokusaji bili ocajni. Vazno je da si ti bio i ostao u dobrom drustvu pa te sada pljuju dje stignu. Ti si uvjek bio i ostaces krivolovac, gaovicar i nemas sta da pricas, ja znam covjeka kod kojeg si uzeo mladice za snimanje emisije to bas tada kada nijesi umio da je prikacis hahahaha. Tako da nemoj da trazis svjedoke za sve jer pravom ribolovcu koji ti nisi svjedoci ne trebaju to p
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:37

Vidju mali,

da te stres jos uvijek dobro "radi". Uh... muka je to. Pokusacu da te razumijem.

Vezano za onaj tvoj post gore, dje opet tvrdis javno nebuloze.

Hm... mozda cu morati zaista da promijenim misljenje o tebi kao bistrom momku. Izgleda da IQ rapidno opada nakon duzeg izlaganja "objekta" kolasinskom okruzenju.

Mozda si ti i jos dobar, kakav ces postati. Ja samo ono pozitvno ocekiv`o da ces bit`"bolji".

Ako pokusam/o da pokupimo tvoja bulaznjenja u jedno, ispada da tvrdis da je mladica koja toliko inspirise da pises (i zabavlajs narod odje, a sebe "prosipas") usnimljena i "pokidala" u reviru kolasinskom? Shvatih li te ja dobro "bistro momce" iz Kolasina grada? Bravooo

napisah ima ozbiljnih ljudi, i mojih prijtelja, iz uz ovo moje, svaka dalja slicna tvrdnja bi bila da... lazemo? de, da vidju da li ti to insinuiras, pa da dobije vaspitnu mjeru druge vrste decko.

Nu... gukni.


Poslednji izmenio Los_Pecaros dana Sre 21 Sep 2011, 18:37, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:38

Los_Pecaros ::
Da li se sjecas kako su prosli (bash) svi koji su isti pokusali po raznim foruma?! Da, bash kao i ti.
Tako sto si ti bio banovan sa istih ,sa nekih (najveceg) mislim trajno ,ako gresim ispravi me .

sto se tice mesta mislio sam da se to uvek krije nista lose, nemam nameru nekoga da prosvetljujem ,posebno ne nekoga ko je izgradjena licnost
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:40

Goku ::
Caki, mozda bi ti trebao prije da se poklopis usima i da cutis i da bar tako pokusas da skines ljagu sa sebe jer su ti svi dosadasnji pokusaji bili ocajni. Vazno je da si ti bio i ostao u dobrom drustvu pa te sada pljuju dje stignu. Ti si uvjek bio i ostaces krivolovac, gaovicar i nemas sta da pricas, ja znam covjeka kod kojeg si uzeo mladice za snimanje emisije to bas tada kada nijesi umio da je prikacis hahahaha. Tako da nemoj da trazis svjedoke za sve jer pravom ribolovcu koji ti nisi svjedoci ne trebaju to p

Uh... e`o ga jedan (izgleda) od tih. Ko je ovaj?

Ista prica. "Ista skola".

Ogovaranja vam "idu", nema greske... n`o vi argumenata hvali, vidju fino.

".. to bash kad nijesi umio da prikacis"?

De, jos jedno "bistro dijete" koalsinsko, nu ni pojasni (malo) zivota ti na sta si to msilio, precizno.

Ja ne znam kako ostali, ali ja zaista imam problema da pohvatam smisao ovih mladjanih kolasinaca.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:44

E sad prijetis, sad si ZA'EBAN!!!

Lijepo ti covjek kaze kako su zavrseni svi tvoji obracuni LEGENDO DVIJU MLADICA!!!
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:47

Sale ::
Los_Pecaros ::
Da li se sjecas kako su prosli (bash) svi koji su isti pokusali po raznim foruma?! Da, bash kao i ti.
Tako sto si ti bio banovan sa istih ,sa nekih (najveceg) mislim trajno ,ako gresim ispravi me .

sto se tice mesta mislio sam da se to uvek krije nista lose, nemam nameru nekoga da prosvetljujem ,posebno ne nekoga ko je izgradjena licnost

Sale,

ajd` odlozi ove tvoje "umotvorine" za malo kasnije. Nije problem, rijesicemo. Vazda rijesim.

Jer`bo ne mogu postizati da odgovaram ovoj momcadi finoj iz Kolasina. To su oni, ako ne znas, koji za svoj revir misle da je TOP a u njemu osim u jedbo 15 m kv ribceta veceg od 20 cm nema a i te su
ponabadali jer stoje od januara do decembra s ninfom i silaze niz-uz vodu po cio dan (jevtina im dnevna karta) pa bockaju li bockaju te nesrtenice. I jos kad goste dovedem uslikaju vise smeca na
metar-dva od vode, n`o ulova riba. I jso andju nocne udice i kad se pozalim kome treba odgvore je: "Ada to nije nista strasno, to su djeeca"!

E, i kad tak`i cuju od starijih sugradjana kakav sam nekad terminator bio, pa jos vide skorasnje ulove mladica, vise od sebe samih bi voljeli da mogu da "rasrinkaju" takvog nekog. Kapiras? Muka je
kad licna nezadovoljstva budu van kontrole. Onda se javlja pakost, zavist i ljubomora.

Sve sto si u ranijim postovima mogao veec da osjetis.

Ajd, da se nadam da niejsi bash takav.

Ajd da nastavimo dalje kasnije . Ok?


Poslednji izmenio Los_Pecaros dana Sre 21 Sep 2011, 15:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:49

Ivica R. ::
E sad prijetis, sad si ZA'EBAN!!!

Lijepo ti covjek kaze kako su zavrseni svi tvoji obracuni LEGENDO DVIJU MLADICA!!!

Nije prijetnja nevaspitani djecace iz Kolasina grada.

Samo nakon sto sam ti precizno za svaku navedenu "dilemu" koju imas napisah odgovor, i jos pomenuh ozbiljne ljude druge, ne ostaje ti nista n`o da napises da.. lazem.

E, za tako nesto slijedi takodje "nesto". Prijetnja ne sigurno.

Vratimo se temi, ako imas jos "dilema". Samo pristojno. I sve je OK.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:53

E sad si puko skroz LEGENDO!!! Ne znas dje udaras!!! ha ha ha ha

Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:56

Pricas o reviru i pokusavas da se peres!!! ha ha ha ha

Gdje se to prica da je Kolasinski revir TOP, a LEGENDO?

Ja ti samo objavljujem slike iz tog revira u opste ne hvalisam!


Poslednji izmenio Ivica R. dana Sre 21 Sep 2011, 15:58, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 15:59

Eto... "osmjeh sva vrata otvara", zar ne? sampion 1

Nijesi ti dorastao da primis "udar" od mene. za zestoku polemiku, sto je jako zabavno i korisno na forumima, su (ipak) potrebna ... dvojica. Bravooo

Da sumiramo:

- prije dvije godine su ustvrdio odje javno nesto sto ti je 100-procentno dokazano, i ostalima koji su zarko zeljeli da "to" bude istina, da nije bilo tako;
- izvinuo si se tada;
- opet si zasrlj`o danas, na osptu zabavu kolega forumasa, i moju naravno, i opet su ti "dileme" detaljno "oborene";


Sad se opet (lijepo) izvini, i... "idemo dalje".

Prihvtam intervencije Urednika. Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 16:04

Los_Pecaros ::
Eto... "osmjeh sva vrata otvara", zar ne? sampion 1

Nijesi ti dorastao da primis "udar" od mene. za zestoku polemiku, sto je jako zabavno i korisno na forumima, su (ipak) potrebna ... dvojica. Bravooo

Da sumiramo:

- prije dvije godine su ustvrdio odje javno nesto sto ti je 100-procentno dokazano, i ostalima koji su zarko zeljeli da "to" bude istina, da nije bilo tako;
- izvinuo si se tada;
- opet si zasrlj`o danas, na osptu zabavu kolega forumasa, i moju naravno, i opet ssu ti "dileme" detaljno "oborene";
-

Sad se opet (lijepo) izvini, i... "idemo dalje".

A ti si se izvinjavao LEGENDO, je li tebi dobro?

Istina je bila i ostala da si se grebao za dozvole i ruckove,i trazio da bacas tirolce u revir jer ga drugacije nijesi umio za'ebat, i sta tu ime da se prica?

Danas si POSTAO MLADICAR SA TITULOM "UZMES DVIJE VRATIS JEDNU" i to ti je to LEGENDO!!! ha ha ha ha

VRACAMO SE TEMI
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 EmptySre 21 Sep 2011, 16:14

Zamolio bih diskutante da polemišu u skladu sa temom i Prvilnikom foruma !

Sve ostalo će biti momentalno obrisano, a diskutanti koji izadju iz okvira ponašanja naznačenog Pravilnikom ovog foruma biće upozoreni i snosiće ličnu odgovornost za dalju off polemiku !
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content





Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje mladice !
Nazad na vrh 
Strana 7 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje ostalih vrsta riba-
Skoči na: