Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Čudna ideja o vođenju nimfe

Ići dole 
+5
Brankoogi
NikolaCG
Oholi
Sale
Mixmaster
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Pajo
Visitor
Pajo


Broj poruka : 423
Godina : 53
Lokacija : Nikšić, Crna Gora
Datum upisa : 10.01.2009

Čudna ideja o vođenju nimfe - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čudna ideja o vođenju nimfe   Čudna ideja o vođenju nimfe - Page 2 EmptySre 25 Nov 2009, 14:56

Jesam, što jes' jes'...

Ali je u pitanju bila "glupača" iz Kalifornije, a ne Li Peng, kako ga ja zovem...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mccann.co.me
Balta
Fly fisherman
Fly fisherman



Broj poruka : 99
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 29.10.2009

Čudna ideja o vođenju nimfe - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Čudna ideja o vođenju nimfe   Čudna ideja o vođenju nimfe - Page 2 EmptySub 17 Apr 2010, 20:23

Mixmaster ::
Mi svojim nimfama obično imitiramo mrtvake koje nosi voda. Zaboravljamo da se većina nimfi, a posebno kamenjarke, kreću puzeći po dnu i
potopljenom stenju, čvrsto se držeći. Pastrmke umeju da prepoznaju svoju prirodnu hranu, pa ne bi bilo glupo imitirati kamenjarku tako što
zabacimo i pustimo da leži na dnu ili stoji priljubljena na steni. To je sasvim prirodno.
Kamenjarke se baš tako ponašaju, samo treba dodati da su kamenjarke veoma loši plivači. Treba dodati da kada se jednom nađu odlepljene od dna da se tamo veoma, veoma retko vrate, pre se nađu u nekom od ribljih želudaca. I to je sasvim prirodno.
Nazad na vrh Ići dole
 
Čudna ideja o vođenju nimfe
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Nimfe jednodnevki
» Lako do trajne nimfe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Nimfarenje (Nymphing)-
Skoči na: