Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Fotografije i komentari zabačaja

Ići dole 
+7
Šva
Vex
Bogi
100ka
Prota "Pacer"
Zeka
Radojica-pop
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyČet 24 Jul 2008, 16:13

A jel misliš da ja ne mislim iskreno?
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyČet 24 Jul 2008, 16:50

Zeka ::
A jel misliš da ja ne mislim iskreno?
A šta misliš iskreno? Nisam te baš skapirao!? Jedino mogu da te učlanim u klub "ASTREUS"!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyČet 24 Jul 2008, 18:36

Pope,zakomplikovasmo.Slažem se da mora da se vježba.Ja nešto ležim,ovih dana,ukočen,al na pogrešnom mjestu.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyPet 25 Jul 2008, 17:21

Zeka ::
Slažem se da mora da se vježba.Ja nešto ležim,ovih dana,ukočen,al na pogrešnom mjestu.
A savet velemajstora ne slušaš a!? SMOOTH END RELAXSE! Ako se ovako piše ako ne onda LAGANO I OPUŠTENO ha ha ha ha Aj brz oporavak ti želim i oćemo fotografije!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyPet 25 Jul 2008, 18:59

Hvala druže.Valjda ide na bolje.A stigla je i šifra.Još samo da se slikujemo...
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyČet 31 Jul 2008, 22:04

aj sad,majstore,šta ne valja?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyČet 31 Jul 2008, 22:36

Zeko mogu prvi ja? Ovako na ovoj fotografiji sem prirode i prsluka, ništa ne valja Laughing Šala!!! Pa čini mi se da je ovde u pitanju neki od vodenih zabačaja u pokušaju 8) možda i grešim!? Prvo akter nije doveo kanap u potpunu zategnutost, predvez otišao i suviše iza njega nije imao lepo formirani tzv D loop izgubio tenziju,... i katastrofa! Sve je to pokušao da izvuče sa preteranom upotrebom sile! Posledice, dolazi do pojave enormno velikih talasa na kanapu, kanap ide u neodređenom smeru i na kraju balade moraće sve ovo jovo nanovo!? O nekom loopu ne mogu ništa da kažem jer ga i ne vidim 8) Aj sad ti!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyČet 31 Jul 2008, 22:43

Nema šta,sve si rekao.
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyČet 31 Jul 2008, 23:38

Zeka ::
aj sad,majstore,šta ne valja?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Zeko pa sta je ovo?
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyČet 31 Jul 2008, 23:42

[quote="Radojica-pop"]Zeko mogu prvi ja? Ovako na ovoj fotografiji sem prirode i prsluka, ništa ne valja Laughing Šala!!!

Pope, a kacket ORVIS, to si zaboravio?
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyPet 01 Avg 2008, 00:00

To je loše izveden svič,vidiš valjda šta je.
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyPet 01 Avg 2008, 00:03

Ma samo pitam. Vidim da je pokusaj svica...
Nazad na vrh Ići dole
Ranko
Guide
Guide
Ranko


Broj poruka : 1045
Godina : 67
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.06.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptySre 06 Avg 2008, 14:18

Drage kolege imam 3 pitanja nemoj da mi ovo shvatite za zlo nego čisto drugarski da vas pitam da neko odgovori kakva je Suština 1Rič zabačaja 2 sinngle haul 3 duble haul bistro Ranko.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptySre 06 Avg 2008, 21:06

Ranko ::
Drage kolege imam 3 pitanja nemoj da mi ovo shvatite za zlo nego čisto drugarski da vas pitam da neko odgovori kakva je Suština 1Rič zabačaja 2 sinngle haul 3 duble haul bistro Ranko.
Ranko niko nikom i nikad do sad ovde ništa nije zamerio pa naravno neće ni tebi!
A ja tebe pitam pre negoli naše kolege počnu iznositi svoja mišljenja o tvoja tri veoma zanimljiva pitanja.
1. Dali koristiš Rich zabačaje, kada-u kojim situacijama, i zbog čega su veoma praktični i po nekad gotovo nezamenjivi?
2. Da li koristiš sinngle i duble haul, zbog čega i kada?
Nadam se da ćeš dragi prijatelju da nas ili me, udustojiš odgovora? Hvala ;)
Nazad na vrh Ići dole
Ranko
Guide
Guide
Ranko


Broj poruka : 1045
Godina : 67
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.06.2008

Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 EmptyČet 07 Avg 2008, 10:39

Ja sam ovo pitanje postavio vama ali odgovoriću :za mene Rič zabačaj je vrlo neophodan i jako potreban za mene koristim ga na rekama kao što je Tara,Rzav ,Đetinja i tako dalje rijeke bujičavog toka i krivudavom putanjom.Rič zabačaj njegova suština je :da se struna tokom osnovnog izbačaja usmeri takoda padne na vodu istovremeno i poprečno uodnosu na ribu . 2 Singie haui-njegova suština ili namena je da se struna tokom osnovnog izbačaja usmeri tako dapadne na vodu istovremeno i poprečno u odnosu na ribu. 3Dubi haul njegova namjena ili suština je (segment)komplikovanija metoda tako zvano duplo povlačenje ili kako ga ja zovem dupli cug (sec)Ranko
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Fotografije i komentari zabačaja   Fotografije i komentari zabačaja - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Fotografije i komentari zabačaja
Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» "Obradjivane" fotografije (Photo Art)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: