Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Gljive (pečurke)

Ići dole 
+15
Gegula
Madjoni
Bahus
Gamarus
Ervin-Eko
MDujmović
MaxFly
Murino
Omar
Pex
Predrag
Silvio
Lale
NikolaCG
Mafke
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyPon 24 Jan 2011, 13:50


HVALA PEX,UVEK NA USLUZI!


INACE SAM BERAC GLJIVA 24 GOD.PA I TAJ ZAJEDNICKI HOBI IMAMO.
RAZLOG STO SE OVAKO KASNO UKLJUCUJEM JE TO STO NISAM LJUBITELJ RACUNARA I VRLO SAM NEVEST!

POZDRAV!
Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyPon 24 Jan 2011, 15:34

Mafke ::

HVALA PEX,UVEK NA USLUZI!


INACE SAM BERAC GLJIVA 24 GOD.PA I TAJ ZAJEDNICKI HOBI IMAMO.
RAZLOG STO SE OVAKO KASNO UKLJUCUJEM JE TO STO NISAM LJUBITELJ RACUNARA I VRLO SAM NEVEST!

POZDRAV!

Pozdrav kolega gljivar! Obožavam lisičarku i vrganj spremljene na različite načine! Laughing

WELCOME
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyPon 24 Jan 2011, 15:53

HVALA MIXE LEGENDO!

HVALA NIKOLA,IMA PUNO UKUSNIJIH GLJIVA OD LISICARKI I VRGANJA,A RASTU U NJIHOVOJ BLIZINI! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2332
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyPon 24 Jan 2011, 16:09

WELCOME Mafke ......Vidim da si istinski zaljubljenik ne samo u ribolov nego uopste u prirodu...Berem i ja pomalo pecurke ali samo Vrganj i Lisicarku i od gljiva poznajem jos Smrcak mislim na ove jestive ostalo je za mene Nepoznato nesigurno i otrovno....Nikola posalji par dobrih recepata Lakiju pogotovo ako imas za Lisicarku ja je prosto obozavam...Imam dvije kcerke i da ti kazem da su obadvije jele Lisicarku a imale su oko godinu dana... thanks you i veliki pooz LALE..........
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyPon 24 Jan 2011, 16:19

Lale ::
WELCOME Mafke ......Vidim da si istinski zaljubljenik ne samo u ribolov nego uopste u prirodu...Berem i ja pomalo pecurke ali samo Vrganj i Lisicarku i od gljiva poznajem jos Smrcak mislim na ove jestive ostalo je za mene Nepoznato nesigurno i otrovno....Nikola posalji par dobrih recepata Lakiju pogotovo ako imas za Lisicarku ja je prosto obozavam...Imam dvije kcerke i da ti kazem da su obadvije jele Lisicarku a imale su oko godinu dana... thanks you i veliki pooz LALE..........

Ma jok....bolja stvar! Dođem ja u prvoj bernoj sezoni, malo pecamo malo beremo lisičarku! Ribe vraćamo a lisičarku spremamo Laughing ! Ti se samo pobrini za kakvo hladno vino!!!

Nazad na vrh Ići dole
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyPon 24 Jan 2011, 16:22

Mafke ::


HVALA NIKOLA,IMA PUNO UKUSNIJIH GLJIVA OD LISICARKI I VRGANJA,A RASTU U NJIHOVOJ BLIZINI! cheers

Znam, znam....već sam ih sve isprobao!!!

dobar post thanks you
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2332
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyPon 24 Jan 2011, 16:31

Nikola jel moze jedno pecanje uz Beransku BISTRICU i jedna berba gljiva uz Smrcevinu pored Bistrice normalno malo visocije i dalje u sumi ina kraju Lijepa livada Vranac ohladjen u Bistrici i rostilj pa dako se SNADJEMO.........LALE............
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyPon 24 Jan 2011, 16:33

Lale ::
Nikola jel moze jedno pecanje uz Beransku BISTRICU i jedna berba gljiva uz Smrcevinu pored Bistrice normalno malo visocije i dalje u sumi i na kraju Lijepa livada Vranac ohladjen u Bistrici i rostilj pa dako se SNADJEMO.........LALE............

Ne bih imao ništa protiv! Laughing

Do proljeća...veliki pozdrav!!! :ziveli :

Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyPon 24 Jan 2011, 19:36


LALE,HVALA NA DOBRODOSLICI,A STO SE SMRCKA TICE,PRAVI JE DELIKATES!

NA ZALOST,SVE REDJE JE MLADJA GENERACIJA ZAINTERESOVANA ZA BORAVAK U PRIRODI,OSIM 1. MAJA KADA ZA SOBOM VECINA
OSTVI PUNO SMECA.
Nazad na vrh Ići dole
Lale
Guide
Guide
Lale


Broj poruka : 2332
Lokacija : Berane
Datum upisa : 21.08.2010

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyUto 25 Jan 2011, 08:00

Bravooo Slazem se u potpunosti sa tobom. Treba uloziti dosta truda volje a bogami i zivaca na EDUKACIJI omladine.. Placko Pooz Lale.....
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyUto 25 Jan 2011, 09:56

Ja ne bi mješao alkohol i gljive stop
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyUto 25 Jan 2011, 10:17

Svakako ne treba mesati GLJIVE, sve ostalo je manje opasno..... skocko
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyUto 25 Jan 2011, 10:50


Jedine gljive koje se ne mesaju sa alkoholom su VELIKI JARCIC ili MASTILJARKA,zove se i GNOJINSTARKA,inace za mene najukusnija gljiva.
Nekada se od nje pravilo mastilo za pisanje..kad malo ostari unatar sesira pocinje da tamni,pa tad nije za konzumiranje,mada je Francuzi bas takvu spremaju uz rizoto.


Nemoj neko da se ljuti,sto smo odlutali od glavnog hobija ! stop


Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyUto 25 Jan 2011, 11:09

Eto vidiš!
A meni je bilo jednom muka od divljih šampinjona kad sam ih zalio dobro pivom moguće je i da je zbog CO2 u pivu.
Inače gljive obožavam i mogu reći da znam za jelo 5-10 vrsta i više ako bi npr rekao da znam bar 4-5 vrsta vrganja.
Inače extra su mi rujnice ukiseljene za zimnicu
Nazad na vrh Ići dole
Pex
Visitor
Pex


Broj poruka : 467
Godina : 48
Lokacija : Pirot
Datum upisa : 13.02.2010

Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) EmptyUto 25 Jan 2011, 11:10

Pečurka delikates mada je mi slabo koristimo ali talijani i francuzi uzivaju u njoj
gnojštarku treba jesti dok je mlada a drška nije za jelo

Gljive (pečurke) Nr18qr
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Gljive (pečurke) Empty
PočaljiNaslov: Re: Gljive (pečurke)   Gljive (pečurke) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Gljive (pečurke)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: