Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Famozni FCI test - Mixmaster

Ići dole 
+5
Big Bad Wolf
Sale
Sasats
Alp
Mixmaster
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Alp
Guide
Guide
Alp


Broj poruka : 600
Godina : 63
Lokacija : Zagreb
Datum upisa : 18.06.2008

Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Famozni FCI test - Mixmaster   Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 EmptySre 30 Jan 2013, 14:04

Strahovito sam zabrinut sto to TI tako mislis, baveci se trgovinom.
Gdje si vidio EFFA ispit zatvoren za javnost? Ne postoji takav.
S druge strane FFF ispit je sluzbeno zatvoren za javnost. Takve su propozicije.
Ako mislis da je netko tko je iz tvog okruzenja prosao EFFA ispit "prosjecan bacac", napisi ime.
Jer EFFA instruktore iz tvoje zemlje poznajemi i ni jedan se ne uklapa u tu kategoriju. Decki su daleko iznadprosjecni bacaci.
A ne uklapaju se ni u tvoj marketing, koliko sa strane mogu zakljuciti.


Poslednji izmenio Alp dana Sre 30 Jan 2013, 15:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
MaxFly
Visitor
MaxFly


Broj poruka : 297
Godina : 44
Lokacija : Villach,Östereich
Datum upisa : 01.01.2011

Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Famozni FCI test - Mixmaster   Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 EmptySre 30 Jan 2013, 14:40

Mixmaster ::
Alp ::
... Svi bacaju bitno bolje od tebe....



Možda je gledao moje "Smešne FC video snimke" na Youtube, pa izvukao zaključke. Laughing


Ovo izgleda jako smesno i slatko sam se nasmejao...Ali ovaj "stil" je VEOMA dobar za pecanje klena!
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Famozni FCI test - Mixmaster   Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 EmptySre 30 Jan 2013, 15:14

Alp ::
Strahovito sam zabrinut sto to TI tako mislis, baveci se trgovinom.
Gdje si vidio EFFA ispit zatvoren za javnost? Ne postoji takav.
S druge strane FFF ispit je sluzbeno zatvoren za javnost. Takve su propozicije.
Ako mislis da je netko tko je iz tvog okruzenja prosao EFFA ispit "prosjecan bacac", napisi ime.
Jer EFFA instruktore iz tvoje zemlje poznajemi i ni jedan se ne uklapa u tu kategoriju. Decki su daleko iznadprosjecni bacaci.
A ne uklapaju se ni u tvoj marketing, koliko sa strane mogu zakljuciti.
Kakve ovo sve ima veze sa trgovinom ?
Nisam rekao zatvoren za javnost vec maltwne zatvoren , nije bas bilo gledalaca .
Iz moje zemlje su svi odlicni i vese su nego zasluzili to zvanje , ali nije ga zasluzio Aco Djukic koga su pustili
na ispitu. Inace je Aco moj dobar prijatelj da ne pomislis da nesto imam protiv coveka
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Famozni FCI test - Mixmaster   Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 EmptySre 30 Jan 2013, 15:52

Mislim da su gotovo svi IFFF i EFFA FC instruktori dobro uvežbani da se bave podučavanjem fly castinga. Svako od nas je prošao test na kome je pokazao da to ume da radi. EFFA, AAPGAI i IFFF - isto .... drugo pakovanje.

Ali, ima razlike među instruktorima u znanju i veštini.

Zamislite nekoga ko je položio sa ocenom 6 i nekoga ko je položio sa 10 (mada tamo nema takvih ocena). Nisu isti, zar ne?

Naravno, nadam se da dobro znate kakvo je moje mišljenje o FC instruktorima koji blage veze sa ribolovom nemaju. Po mom mišljenju, sa takvima treba provesti vrlo malo vremena, a onda debelo platiti nekome ko je i fc instruktor i dobar ribolovac.

Zašto?

Pa, zato što će vas takav naučiti pravom, a ne livadskom fly castingu, a usput će vam biti i nešto što je 2-3 svetlosne godine daleko od običnog FC instruktora - "FLY FISHING INSTRUCTOR".
Nazad na vrh Ići dole
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Famozni FCI test - Mixmaster   Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 EmptySre 30 Jan 2013, 16:09

Sale ::

Iz moje zemlje su svi odlicni i vese su nego zasluzili to zvanje , ali nije ga zasluzio Aco Djukic koga su pustili
na ispitu. Inace je Aco moj dobar prijatelj da ne pomislis da nesto imam protiv coveka


Sale moram reći da malo i griješiš u pogledu Ace.Naime Aco je i moj prijatelj vrstan mušičar, bacač, reprezentativac.
Alp isto tako zna da je Aco i padao kao i Goran Vuković i mnogi drugi.
Ja ne vjerujem da je tu bilo ikakvog puštanja.A ako ti je Aco prijatelj onda vjerovatno znaš kako baca i šta sve zna.
Ja ne mogu reći da znam kako Mix baca jer niti sam vidio niti se družio i lovio s njim.A za Acu pouzdano mogu reći da
je vrhunski i bacač i ribolovac jer smo se sretali po takmičenjima i znam koliko godina se bavi ff om .Ako je kiksao i
greškicu napravio pa mu se to progedalo to nije razlog da kažeš da su ga pustili. Na kraju ne vjerujem da su ti ljudi
baš mnogo skloni puštanju kako ti reče.Da je tako odavno bi zvanja dobili i Kuprešanin i još mnogo njih ne bi se
namučili.
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Famozni FCI test - Mixmaster   Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 EmptySre 30 Jan 2013, 17:19

Jesi bio na Plivi tada Gamaruse? Ako si bio onda si morao da vidis tri greske koje se ne oprastaju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Gamarus
Guide
Guide
Gamarus


Broj poruka : 1471
Godina : 51
Lokacija : Bihać BiH
Datum upisa : 03.10.2012

Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Famozni FCI test - Mixmaster   Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 EmptySre 30 Jan 2013, 18:24

Sale ::
Jesi bio na Plivi tada Gamaruse? Ako si bio onda si morao da vidis tri greske koje se ne oprastaju
Nisam bio ali čudno znam da Aco baca bolje 80% Bosanaca koje poznajem.
Ako je tako tako je, nisam bio ne mogu tvrditi.Ali opet nekako mi neide to da su mu nešto namiještali.
Sve je moguće možda griješim.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Famozni FCI test - Mixmaster   Famozni FCI test - Mixmaster - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Famozni FCI test - Mixmaster
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Funny Fly Casting Videos by Mixmaster
» Test, just a test
» Zabavni test inteligencije !!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: