Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Utakmica Hrvatska-Srbija

Ići dole 
+8
Big Bad Wolf
MaxFly
Pedja GM
Ervin-Eko
Mafke
Predrag
Mixmaster
Silvio
12 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPet 22 Mar 2013, 15:14

AJMO HRVATSKAAAAAAA! cheers

Šta ostale kolege misle o ovom važnom susretu?

Moja prognoza je 3:1 za HRVATE i barem jedan crveni karton
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPet 22 Mar 2013, 16:11

Ja ne pratim fudbal i nemam pojma o hrvatskim i srpskim fudbalerima, ali bih se, sudeći po rezultatima, i ja kladio na Hrvatsku. Moja prognoza je 4:0 za susede, mada bih mnogo više voleo da bude Hrvatska-Srbija 0:5. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPet 22 Mar 2013, 16:22

SRBIJAAAAAAA sampion 1 ....ne znam sta bih rekao povodom utakmice...ali ne bih slavio pre kraja....to vazi i za protivnika....ali mislim da ce biti 5 zutih i 1 crveni karton....

A ko ce pobediti videcemo....samo da ne izgubimo i jedni i drugi....
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPet 22 Mar 2013, 19:36

Fudbal me ne zanima ni najmanje u zivotu,ali kada su ovakvi susreti i za 35 min primimo 2 gola.
Dovoljno pop**dim da jos vise zamrzim fubdal.

Srbija crveni karton


Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPet 22 Mar 2013, 20:02

Na hitnoj telefonskoj sednici Vlade granica za poraz dignuta na 0:5 Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPet 22 Mar 2013, 22:06

Srbija je odlično prošla. Umesto 4:0 koliko sam očekivao, primila je samo 2 gola. Mislim da hrvatski fudbaleri i nisu nešto posebno kad nisu umeli da prebiju onakve dunstere sa bar 5:0.
Na ovom meču, razočarali su me samo Hrvati, svojom neefikasnošću. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Pedja GM
Visitor
Pedja GM


Broj poruka : 267
Godina : 44
Lokacija : Gornji Milanovac
Datum upisa : 19.08.2011

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptySub 23 Mar 2013, 10:59

Rambo Petkovic jos uvek ocekuje poziv za reprezentaciju Srbije !!! Sve one dundjere nase moze da napravi od lopte!!!
Nazad na vrh Ići dole
MaxFly
Visitor
MaxFly


Broj poruka : 297
Godina : 44
Lokacija : Villach,Östereich
Datum upisa : 01.01.2011

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptySub 23 Mar 2013, 12:37

Sve dok Srbija bude imala ovakvu "podrsku" svojih gradjana nikada nece pobjedjivati.
Srbija je sinoc sama sebe pobjedila a Hrvati su citavu utakmicu igrali u strahu i pod ogromnim pritiskom.
Rezultat je takav kakav jeste ali ja se nisam odusevio igrom Hrvata vec sam se razocarao da se uvjek Srbiji desavaju te greske kao ta Kolarova,Vidica,Tomovica,Kuzmanovica,pa opet Vidica,ruka protiv Australije itd...Sa igrom od sinoc Hrvati nece proci ni grupnu fazu u Brazilu
A kada nema tog malera igramo 1:1 sa Brazilom,gazimo Njemce,Vels,Skote itd...
Da mi volimo Srbiju upola kao oni Hrvatsku bili bi prvaci svjeta,Miha to pokusava sa himnom i to je samo prvi korak....
Mihi treba jos malo vremena da pronadje idealnih 17,kada ih pronadje bice zaista dobrih rezultata..

Nazad na vrh Ići dole
Big Bad Wolf
Visitor
Big Bad Wolf


Broj poruka : 369
Godina : 53
Lokacija : Nis
Datum upisa : 18.04.2012

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptySub 23 Mar 2013, 16:31

MaxFly, ma 100%.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gospodjastojana.com
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: repka   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptySub 23 Mar 2013, 17:47

MaxFly ::
Sve dok Srbija bude imala ovakvu "podrsku" svojih gradjana nikada nece pobjedjivati.
Srbija je sinoc sama sebe pobjedila a Hrvati su citavu utakmicu igrali u strahu i pod ogromnim pritiskom.
Rezultat je takav kakav jeste ali ja se nisam odusevio igrom Hrvata vec sam se razocarao da se uvjek Srbiji desavaju te greske kao ta Kolarova,Vidica,Tomovica,Kuzmanovica,pa opet Vidica,ruka protiv Australije itd...Sa igrom od sinoc Hrvati nece proci ni grupnu fazu u Brazilu
A kada nema tog malera igramo 1:1 sa Brazilom,gazimo Njemce,Vels,Skote itd...
Da mi volimo Srbiju upola kao oni Hrvatsku bili bi prvaci svjeta,Miha to pokusava sa himnom i to je samo prvi korak....
Mihi treba jos malo vremena da pronadje idealnih 17,kada ih pronadje bice zaista dobrih rezultata..

Ne da polupismeni nacos Mihajlovic nikad nece naci dobitnih 17,nego nas nece biti ni na jednom velikom takmicenju sledecih 17godina!Voleli smo mi svoju repku i svoju zemlju i punili stadion svaki put kad je mister Antara vodio ozbiljan tim i trebao je ,da je bilo mozga u glavi Toleta lopova,da ostane jos 17 god selektor....Govedo nepismeno,pljuvac,psovac,nacos,primitivac,egoista...nikad nece biti trener jos za 17 duuuuuuuuugih godina
Nazad na vrh Ići dole
Silvio
Guide
Guide
Silvio


Broj poruka : 1829
Godina : 45
Lokacija : Na Neretvi
Datum upisa : 28.12.2010

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPon 25 Mar 2013, 07:41

Jest majke mi Mix ne efikasni smo bili prvo poluvrijeme svega 2 udarca na gol uključujući i goste od toga 2 komada su završila u mreže pa tako efikasna nije ni Barcelona sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
MaxFly
Visitor
MaxFly


Broj poruka : 297
Godina : 44
Lokacija : Villach,Östereich
Datum upisa : 01.01.2011

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPon 25 Mar 2013, 09:13

Zalosno je sto su igraci bili pod tolikim pritiskom da su se svi od reda pogubili.Srbi se uplasili Hrvata a Hrvati Srba.Medijski pritisak je i za jedne i za druge bio prevelik...
Stalno se govorilo da je Hrvatska jaca od Srbije a kad su pobjedili slavili su cjelu noc..Pa nisu Brazil pobjedili!!!!
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPon 25 Mar 2013, 09:54

Reprezentacija je katastrofa (kao i celokupna liga u SRB) počevši od selektora pa nadalje .Klinci koji nemaju pojma ,ubačeni u su u reprezentaciju samo
da bi ih lakše prodali u instronstvu ,to je običan biznis. Šta se uopšte očekivalo od ekipe koja je izgubila od fudbalske velesile Makedonije?
Hrvatska ekipa je za nekoliko klasa fudbalski potkovanija .
Fale nam u ekipi ,jedan Mesi ,Xavi Hernadez ,Torres ,Robben ,Kristiano Ronaldo .
Znao sam da gubimo ,izgubili bi smo i od slabije ekipe ,mirno sam odgledao meč ,povremeno menjao TV program ;-)

Što se tiče Ramba Petkovića ,čovek je žario i palio Brazilom,možda jedan od Srpskih najboljih igrača u istoriji ,nikada nije bio pozvan u reprezentaciju ,to vam sve govori o selektorima ,fudbalskom savezu itd.

P.S nije mi samo jasno čemu onolika euforija u HR za meč protiv slabašne ekipe SRB Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPon 25 Mar 2013, 10:26

Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija EmptyPon 25 Mar 2013, 13:00

Pedja GM ::
Rambo Petkovic jos uvek ocekuje poziv za reprezentaciju Srbije !!! Sve one dundjere nase moze da napravi od lopte!!!

Ovo je pravi post!!!
Bravo, sramota iz XY razloga zasto taj covek nikad nije dobio sansu da odigra makar jedan prijateljski mec za Srbiju!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Utakmica Hrvatska-Srbija Empty
PočaljiNaslov: Re: Utakmica Hrvatska-Srbija   Utakmica Hrvatska-Srbija Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Utakmica Hrvatska-Srbija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Srbija prvak sveta u fudbalu!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: