Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !

Ići dole 
+33
Ermedin
Sasats
Damirt82
Bahus
Filip
PedjaKV
Clavis
NemaNja95
Mare035
Sale guitar
Rzanac
Predrag
Haris
Acter fly
Djuka
Pedja GM
Micko Nis
Flohkrebs
Maki
Ervin-Eko
Milosh85
Mixmaster
Marinko81
Mladen
LaBobo
Beso
IvanBogi
NMilanovic
MDujmović
Omar
Mr.Zacoola
ShoneFly
Murino
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
MDujmović
Visitor
MDujmović


Broj poruka : 159
Godina : 46
Lokacija : Bihać
Datum upisa : 05.01.2012

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyUto 14 Jan 2014, 21:39

Bruka i jad...  crveni karton 
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyUto 14 Jan 2014, 22:20

Ja neću dozvoliti da neko urušava ugled ovog takmičenja i moj ogroman trud!

NEKA SE POSTIDE LJUDI KOJI SU POSLUŠALI I GLASALI NA NEČIJI POZIV, A NE PREMA LIČNIM KRITERIJUMIMA I PREMA KVALITETU ODREDJENIH KREACIJA !

PREPOZNAJTE SE SAMI !  
 Placko 

ONI KOJI POŠTUJU OVO MJESTO I TAKMIČENJE POZIVAM DA PRILIKOM NASTAVKA GLASANJA TAKMIČARSKIH KREACIJA ISKLJUČIVO MJERILO BUDE KVALITET! POGLEDAJTE DOBRO KRECIJU I OCJENITE ISTE ISKLJUČIVO IZ SVOG ISKUSTVA !

Za one druge me i nije briga posle ovoga !




Poslednji put izmenio Murino dana Uto 14 Jan 2014, 23:12, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyUto 14 Jan 2014, 22:24

Da li ce (mozda) na neki nacin biti sankcionisati "ti" koji su molili za glasove?  scratch
Nazad na vrh Ići dole
Clavis
Guide
Guide
Clavis


Broj poruka : 545
Godina : 38
Lokacija : Ključ
Datum upisa : 10.12.2011

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyUto 14 Jan 2014, 23:29

Ljudi samo opušteno :) Stavite dobru ocjenu kreaciji koja vam izmami uzdah, bez da gledate ko je vezao.

Murino, svako zlo za neko dobro. Svjestan si da si organizator takmičenja takvog renomea, da ljudi idu dotle da čak i žicaju glasove, nebi li se domogli što boljeg plasmana.

Kolege vezači, ispoštujte čovjeka, koji koristi svoj ugled i ugled portala/foruma da obezbjedi onakav nagradni fond,i to za ONLINE takmičenje, kakvog se ne bi postidjeli ni eventi koji se prenose preko TV-a a sponzori reklamišu svako pet sekundi.
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptyUto 14 Jan 2014, 23:38

Treba javno objaviti ko je trazio glasove kao i one takmicare koji su glasali za sebe....ako je takvo nesto uopste moguce.....po glasovima se vidi ko je dobio glasove na ortakluk a ko na kvalitet izrade i kreaciju....
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 00:14

ja sam glasao za sebe kada sam video kako pojedini takmičari po meni sa amaterskim muvama odskaču po broju glasača (ne broju poena već glasača) od ostalih .. znači tendeciozno neko sa više profila odlučuje o tome ko će da osvoji koliko bodova... sad neka se naljuti ko god hoće...
Nazad na vrh Ići dole
Flohkrebs
Fly fisherman
Fly fisherman
Flohkrebs


Broj poruka : 25
Godina : 49
Lokacija : Austria
Datum upisa : 24.11.2012

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 00:25

...manje je puno vise,ja sam zadovoljan... thanks you 
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 00:34

Shone, iskreno od tebe.
Nego sta nego cu da glasam za sebe, nigde ne vidim da je to protivno pravilima.
Isto tako sam i javio nekim mojim drugarima da glasaju, cisto da ih podsetim ali nigde nisam rekao glasajte samo za mene.

I ne vidim gde tu ima da sam neko pravilo prekrsio shodno pravilniku koji je postavljen za ovo takmicenje???

Slazem se da treba ukinuti PM poruke.
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 00:44

Ja nisam glasao za sebe i necu...ali sa jedne strane je Shone u pravu...ne slazem se sa ocenom jedan odn 1 bod na recimo moje muve...ili Shonetove (da li uopste Shonetove kreacije zasluzuju manje od 7 a ne kako je glasao neko 3x1 i 1x2 boda)...stvarno se tu vidi da neko namerno glasa manjim brojem bodova da bi nekome smanjio prosek....ono sto je meni vazno je da kada se pogledam u ogledalo mogu da....se pogledam u oci i da mi nije ni malo neprijatno samog sebe.....
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 00:54

Predraze, slozicu se s tobom i reci cu ti da glasas za sebe, sto da ne?
Ja jos nisam nikome dao svoj glas ali garantujem da ce skoro svi takmicari od mene dobiti glas, bodovacu ga po svojim kriterijumima.

U proseku 80% prijavljenih takmicara znam (ne sve licno) i znam njihov rad, tako da cu te i oceniti dok ostali koji su se tek pojavili ne mogu dobiti od mene ocene. Jer na osnovu postavljenih slika ne mogu da znam da li oni zaista stoje iza istih.

Sto se tice davanja 1 boda to je zaista mizerno, sam trud oko fotkanja zasluzuje visu ocenu a ne sve ostalo.


Poslednji izmenio Ervin-Eko dana Sre 15 Jan 2014, 00:55, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 00:55

Ervin-Eko!


Koliko je takvih prijatelja koje si "zamolio" na PM da glasaju za tebe ili na druge načine ?


Želim pošten odgovor !
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Flohkrebs
Fly fisherman
Fly fisherman
Flohkrebs


Broj poruka : 25
Godina : 49
Lokacija : Austria
Datum upisa : 24.11.2012

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 01:21

...Eko,dobar si!!!...od mene si ipak dobio 9-ku,jer sam stvarno odusevljen sa tvojim radom...ali nemoj mi davati ni jednu ocjenu,svaki novi poraz mi dodje samo kao njezno pomilovanje... cestitam 
Nazad na vrh Ići dole
Sale guitar
Visitor
Sale guitar


Broj poruka : 373
Lokacija : Beograd-NBG
Datum upisa : 20.03.2010

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 01:48

...Nikada ne ucestvujem u bilo kakvim raspravkama jer me to apsolutno ne zanima..
Ali pominje se iskrenost pa cu ja takodje dati svoje misljenje i konstataciju.
Samo pravilo takmicenja i sloboda glasanja omogucava jedan (MOZDA) nepravedan ishod i zloupotrebu..
Kada je razlika u muvama evidentna i takmicar ima veliki broj bodova razlike to i nije neki problem...jasno je ko je bolji,ali kada su necije muve pribliznog kvaliteta ili imitacije tu je potrebno realno glasanje. upravo tada dolazi do nepravednog ishoda zbog....Pomoci prijatelja i slicnih mahinacija..
Takmicio sam se i pre! Termin takmicenja mi je najnezgodniji u godini kada imam previse posla i nemam vremena za tying..zaboravio sam na takmicenje..pio sam sa Shonetom kafu i on me je podsetio ali kasno..igrom slucaja pitao sam murina i on me je ubacio naknadno jer je jedan clan odustao....
Pored svih obaveza potrosio sam skoro ceo dan zezajuci se tyingom kako bih opravdao svoje ucesce pogotovo sto sam primljen oberucke..
Sada mi je Mozda malo i zao sto nisam potrosio vreme za neke druge stvari,jbg...
Ako nista sad mi je prosla Srpska pa cu imati vise vremena za tying :)
ps svakako mislim da bi trebala neka pravila da se promene u vidu ovog takmicenja...i sigurno hoce.pozz
Nazad na vrh Ići dole
Micko Nis
Fly fisherman
Fly fisherman
Micko Nis


Broj poruka : 51
Godina : 37
Lokacija : Nis
Datum upisa : 07.11.2011

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 01:55

Prvi put ucestvujem na ovom takmicenju i mnogo sam se razocarao. Nisam glasao za sebe jel sam smatrao da drugi treb da ocene moje kreacije  ,( svako bi sebi dao najvecu ocenu ).
Ne slazem se izjavom ( Ervin-Eko ) da nece da oceni takmicare koji su se tek pojavili, jel ne zna da li oni stvarno stoje iza svojih radova. Ja mislim da upravo takvim takmicarima treba dati neku podrsku ako ne bodovno onda nekim komentarom.
Primetio sam da se glasa na osnovu poznanstva  (mene niko ne zna i ne gledaju moje musice ),   i da su neke kreacije po meni nepravedno slabo ocenjene.
Slazem se sa ShoneFly smatarm  da nije uredu da mi neko daje male bodove primer 1 , 2 kad sam se maksimalno potrudio i za svaku kreaciju utrosio po minimalno 3 sata. Bolje da mi nedaju ni jedan glas , misle da ce da mi naude sto ce da mi daju male poene  Laughing 
Ja sam ovo takmicenje shvatio na drugaciji  nacin , tako da cu za sledeci put dobro da se razmislim.
Hvala svima koji su glasali objektivno ziveli    :ziveli :  od mene.
Nazad na vrh Ići dole
PedjaKV
Fly fisherman
Fly fisherman
PedjaKV


Broj poruka : 13
Godina : 64
Lokacija : Kraljevo
Datum upisa : 06.10.2013

Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 EmptySre 15 Jan 2014, 02:26

Moje misljenje da nema potrebe za ovakvim prepirkama clanova foruma mada je  sve lepo zamisljeno od strane adinistracije da glasaju i clanovi ali posto je ovakvo stanje najbolje resenje je da ta ista administracija bude ta koja ce resiti ni po babu i stricevima i posteno koce pobediti bez ikakve ljutnje clanova koji su ucestvovali na ovom takmicenju.
Opet se ogradjujem da je ovo samo moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !   Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju ! - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vaše prijave za takmičenje, pitanja i obavještenja o takmičenju !
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: International Internet Fly Tying Competition "Musicarenje.net " :: 4th International Internet Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2014'-
Skoči na: