Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje mladice !

Ići dole 
+57
Bojan_ba
Sale guitar
Mersad Rajic
Cuma91
Mare035
Bojovic Danijel
Bahus
Bosko Vulevic
Stars Member
Damirt82
Maricfly
Peja
Ermedin
Brane1972
Clavis
MM
Big Bad Wolf
Stimulator 64
Silvio
NMilanovic
Los_Pecaros3
Mackey
Flya
Mohiko
Raka Hardy
Fiume
KobraKV
Zeljko_72
Nikolats
Radojica-pop
Sasats
Predrag
Mitko
Murino
Sumadinac
Sale
Mafke
Hypuris
Zvezdan
ShoneFly
Mixmaster
Goku
Balta
Sasa D
Ivica R.
Ranko
Angler
Omar
Goci
NikolaCG
Oholi
Ersin
Los_Pecaros
Mr.Zacoola
Ervin-Eko
Madjoni
Davor
61 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 11:07

A kako ti znas ima li ili nema mladica od 10 kg u mom gradu? Ja sam bas u tom mom gradu cuo od mnogo ljudi kako si ti pozajmljivao mladice iz privatnih bazena kako bi snimao emisije i da su ti cak jednom prilikom i kidale pa nijesi mogao da ih vratis vlasniku. Nemoj da mi zamjeris, pricam ti samo sta sam cuo od najmanje 20 ljudi.
I ne znam sto stalno pominjes varalicu kad se dobro sjecam da si licno meni rekao da si bio i ostao gaovicar. Cisto valja nekad da pomenes kako lovis na zive mamce i sve to provrzes kroz onu pricu da ovih velikih riba nema puno, jer se masovno izlovljavaju takvim sredstvima, i tek onda prica dobija pravi smisao.


Koje je ovo mjesto na Limu gdje je izvadjena ova velika mladica gospodina Ranka Babica?
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 11:09

Imam i primeren štap i kanap a i strimere samo nemam vodu u blizini ...Los , slikovito si opisao ribolov mladica ..šta bih dao da imam neku vodu u blizini da se malo oprobam..
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 11:41

Ivice za snimanje emisija vrlo cesto ako ne skoro uvek ,je potebno pripeti mladicu ili uzeti iz bazena inace kako bi se drugacije snimila veoma je to tesko uraditi
pa sve one emisije sto gledamo na tv -u o ribolovu su tako snimljene
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 11:51

Ivica R. ::
A kako ti znas ima li ili nema mladica od 10 kg u mom gradu? Ja sam bas u tom mom gradu cuo od mnogo ljudi kako si ti pozajmljivao mladice iz privatnih bazena kako bi snimao emisije i da su ti cak jednom prilikom i kidale pa nijesi mogao da ih vratis vlasniku. Nemoj da mi zamjeris, pricam ti samo sta sam cuo od najmanje 20 ljudi.
I ne znam sto stalno pominjes varalicu kad se dobro sjecam da si licno meni rekao da si bio i ostao gaovicar. Cisto valja nekad da pomenes kako lovis na zive mamce i sve to provrzes kroz onu pricu da ovih velikih riba nema puno, jer se masovno izlovljavaju takvim sredstvima, i tek onda prica dobija pravi smisao.


Koje je ovo mjesto na Limu gdje je izvadjena ova velika mladica gospodina Ranka Babica?

U, kako ruzan post. :(

Zar opet Ivice?!

Zasto "brate"?

Jednom slicno si vec zasrlj`o, pa sam te "prevaspitav`o", pa si se izvin`o, pa smo nastavili dalje normalno. Zar je moguce da tako mlad i jako fin momak (iskreno mislim to) ne moze da se odupres ubitacno-loshem mentalitetu.
A sad opet,

precizno da ti odgovorim, u cilju ponovne edukacije i pruzanja info koje, ocito, nemas.

1. Mladica od 10kg, Ivice, nije velika riba! Zato ti i napisah gore "da nijesi iz naseg svijeta" (mladicara) pa to ne znas. Nije nikako bila losha namjera. Ja te 10-tke vadim za 2-3 min. iz vode, bez ikakvog napora. Ozbilje ribe su 12-13kg +;

2. To sto si "cuo u tvom gradu", cuo je i svako drugi u CG. Fakat koji je svima poznat: za snimanje jedne "do jaja sjajne scene" ulova mladice u Tari, kupljena je (ne pozajmljena) mladica od momka nadomak Kolasina. Scena je kostala 1000,- EUR a angazovano je 5 saradnika, dva automobila, tri profi-kamere i filmski kran. Snimano je u kanjonu Tare i u Trebaljevu. Za tvoju info, uzete su dvije mladice, ne jedna. Cisto da znas, "da ne slusas po svom lijepoim gradu" ogovaranja. Jedna je pustena u Taru (u kolasinskom reviru) prije tri god. je bila tesa ca. 6kg, a druga je vracena pomenutom momku. Ja ti Ivice, vjeruj, ne zamjeram (kako me pozivas u gornjem postu) vec sma razocaran, jako, time sto pises.;

3. Mladice lovi zivom ribom samo onaj ko nema samopuzdanja u sebe kao mladicara. Ja sam lovio zivom ribom (ne gaovicom Ivice, vec ukljevama sa Skadarskog jezera) samo u sezonama 1999-ta i 2000-ta, i nikad vise. Jednostavno, broj ulovljenih mladica nije mi nikad presao onaj kojeg sam ostvarivao varalicama. Uz to, vece ribe su mi csto padale s trokuka. Gaovicom sam lovio jos nekoliko sezona duze, i samo pastrmke, dok su mladice dolazile slucajno i ne u nekom vecem broju. Nijesi, ocito, ni svjestan koliko si zasrlj`o s ovakvim pisanjem, tako da o lovu varalicama molim te nemoj vise da pises. Kod nas mladicara se jednostavno zna SVE. I "ko" i "dje" i "kad" i "na sta" i "kolika". Jednostavno, to su rijetke ribe, jos rjedji pravi mladicari, i gotovo da nema mjesta improvizaciji i nekim znacajnijim lazavinama.

Zato,

postovani Ivice, imas priliku da se (jos jednom) izvines, jer s`prenaglio (nicim izazvan) i opet me pokusao nazvati prevarantom. Zao mi je sto nijesi izgleda nista naucio iz nase predhodne slicne prepiske.

Vladaj materijom Ivice, prije nego li stisnes petlju da "izlijeces".

A, ako zelis da postanes mladicar, dobrodosao si na vode, i dobices prijeko potrebne savjete da jednog dana to i postanes.

Savjet prvi (i osnovni): MORAS BITI ZVIJER DA BI ULOVIO ZVIJER !!!

Pozdrav.

[You must be registered and logged in to see this image.]




Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 12:15

Kakva izjava ,da mladica od 10 ak kg nije velika riba ha ha ha ha
ja ne mogu da verujem ,pa kolike to vi hvatate majke ti , jesi li svestan da sam ja na toj Drini non stop i da dobro znam ko sta kakoi dje ,kako vec napisa ovde
ne naloviste se vi mladicari tih riba od 10 kg , sve ispod , izuzimajucu Ravanjca koji vam je stvarno pokazao ko je "Tatko na mladice "
Evo ja nisam Zver a ulovih zimus jednu od 11 kg ,na pesa preko dana sportski i u meri ,izvadih je relativno lako za desetak minuta mozda krace
a pastrmku ptocaru ok cca 4 kg sam morao vaditi 45 minuta sve me ruke bolele , pribori su bili ekvivalentni mladica na 0.47 i rst 60-90 , a pastrmka na sp 690 i 0.14 .
Sto se tice Drinskih riba od 120 cm + , to mozete samo da pitate Ravanjca , Divljaka, Blafa , Darka kako je to ni ti ni Ranko je ne ufatiste ( Vuko mislim da se ne seca kako je ovu izvadio ha ha ha ha )
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 14:09

Eto "nasem" Saletu ispade prilika da se ukljuci u temu. Bravooo

Ako ,neka... i treba. Bujrum.

Evo i tebi kolega preciznog odgovora.

Koliko si ti uspjesan i spretan mladicar... ne znam. u stvari, realno, da jesi... vjerovatno bih znao. Da bi ostale kolege mogle da te (ne)prihvate kao mladicara, za pocetak nam napisi koliko imas ulovljenih "kraljica" u zivotu. Nakon te info (koja moze biti provjerena za manje id 15 sekundi) mozemo da nastavimo dalje, prihvatajuci te kao mladicara. Ili ne. Fer? Ajd`, napisi.

Prije najavljenog preciznog odgovora na tvoj post, ti upucujem jednu molbu. Al`, bash ono... iskrenu molbu.

Ona glasi: pokusaj da u daljoj prepisci das doprinos temi, koja je da potsjetim: "Musicarenje mladice" a posto se vazda malo mora u OFF, pokusaj i tu da das nekakv smislen doprinos temi. Ako ti se "sve" sto imas da izajvis svede na, klasicno, ogovaranje, opanjkavanje ili dodvoravanje... samo ces o sebi stvoriti kod drugih neku "sliku" koja ce te, vrlo vjerovatno, markirati kao nedobronamjernog, zavistnog ili ljubomornog. Jesi li (to)?

Idemo sad:

1. mladica od 10kg nije velika riba. Fakat. Tebi, vjerujem jeste. I to ogromna, ali se medju mladicarima to zove "lepa riba". Nikako velika. Pitaj sugradjane koji je love (ponekad) i kazace ti isto. Velika riba je ona 120cm+;

2. pominjes Mladja, koji je lafcina i sjajan drugar. Voli Drinu, zivi pored nje od prije par godina, i ima ubjedljivo najveci broj kapitalki u cijeloj Evropi. Da nijesi, mozda, stekao utisak da sam se hvalio da sam/smo nipodastavali nekog, posebno Mladja? Dodaj, malo, smisla onome sto pises;

3. pominjes i Darka, Dejana ("Divljaka") i na kraju, najboljeg medju najboljima (bez navodnika) Srdjana Despota Blafa. Zasto? Gabariti ulovljennih riba? Hm.. Dejan ima onu jednu ulovljenu kod Gorana koja je tih gabarita, Darko par 18-tica a Blafova najveca je ulovljena na Drini 21kg. Jedna. Ulove po "bijelom svijetu" da ne komentarisemo. Covjek zivi od tog posla, koji ima svoja pravila, koja se ne komentarisu. I, sta je poenta pominjanja ovih sjajnih mladicara? Da neces da kazes da su bolji "jaci" od, recimo Ranka (vidju da i njega nesto pominjes) ili mene, koji imam visestruko manje dana bacanja nego bilo ko od pomenutih? Pogledaj Rankovu limsku lepoticu od ljetos... samo su dvije pomenute ribe nesto vece od nje.

4. "Bolele te ruke" od ribe od 4kg?! Ako, neka... desava se i to. Necu da komentarisem tvoj licni osjecaj i komparaciju izmedju ove dvije riblje vrste.

Na kraju, iako sam se svojski potrudio, nikako nijesam uspio da nadjem neki smisao u tvom postu.

Ukoliko zelis dalju prepisku, a dobrodosao si, pokusaj da budes konkretan i jasan.

Vazda ti slijedi identican odgovor.

Evo jedne drinske iz 2008-me. Tako izgleda ozbiljna riba kolega.

[You must be registered and logged in to see this image.]









Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 14:27

Covece pa ja treba da ti crtam , ja uopste nisam Mladicar upecao sam tri ukupno u zivotu sve na Drini , jednu kad sam bio klinac od 11 godina
dve prosle godine , dve su bile 3 - 3.5 kg i ova jedna 11 kg ,i to je to , ja tu ribu uopste ne pecam ne varalicarim ,mogu ih svrstati u slucajne ulove sto u tvari i jesu . Imao sam jednu isto prosle godine na Fly 10-ku i otisla mi je ispred mene tj zamorena riba samo se odkacila , prosle godine sam je cesto ganjao na fly i jedna je dosla ,nisam imao srece da je izvadim a riba je imala po mojoj proceni oko 7-8 kg i stvarno mi je pruzila veoma lep otpor .
Nisam mislio nikoga da oogovaram niti slicno nesto ,ali tvoja konstatacija da Mladica od 10 kg nije velika triba je smesna , a isto tako i ja za 15 sek, mogu da proverim koliko si ih ti upecao samo da zanas , a mislim da znas .
Jesi ti upecao na Drini pastrmku od 4 kg na musicarski stap i najlon 0.14 ??? Da si upecao i tebe bi bolele ruke sigurno , uzmi drzi dasku zakacenu za kanap 45 min pa ce te boleti ruke a kamoli ribu .


Smisao mog posta je bio da riba od 10 kg nije mala

Los_Pecaros ::
Eto "nasem" Saletu ispade prilika da se uljuci u temu. Bravooo

Ne ispade meni prilika da se ukljucim u temu ,ja sam ukljucen u sve teme o musicarenju jer sam musicar ,nisam nikada pecao sa zivim ribama i ne pecam nocu
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 14:40

Ok, Sale... jasno & prezino.

I just love it that way. sampion 1

Ok, tvoje je misljenje da je mladica od 10kg velika riba na musicarcu? Ako je to bilo "to", naravno da se slazem. I to potpuno.

Imao sam prije dvije god. lososa nesto malo veceg od pomenutog gabarita, i to na musicarcu klase 13, i imao sam utisak da sam zakacio "brzi voz" (beograd - bar)!!! help 1

Naravno da je atlanski lisac nepojmljivo jaci od nase "kraljice" ali eto da znas da sam imao i takva iskustva.

Dakle, razumemo se.

Pomenutih "15 sekundi" se upravo uklapaju u predjasnji moj post da se kod lova mladica precizno sve zna. I to-je-to. Nema prostora za foliranja. Da ti "ustedim" racun na telefonu, vec sam pisao na forumima (Sale je inace clan i na forumu dje sam ja Urednik) da sam prosle sezone imao 23 ulova "kraljica", na vise voda u regionu, od cega su samo tri (3) zaplivale i u vrelom ulju, umjesto nazad u svoje rijeke.

Ova sezona je, do sada, skoro pa duplo losija. Ne samo meni. Ipak, pomenute brojke mi daju "za slobodu" da iznosim odredjene tvrdnje o nacinu lova "kraljice". I na FF takodje, iako imam do sada samo dva ulova na musicarac. Evo jednog od njih iz kanjona Tare iz 2009-te.

[You must be registered and logged in to see this image.]



Pozdrav.


Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 14:47

Caki pa bas sam cuo da si uzeo dvije mladice i da ti je jedna otkinula tokom snimanja jer je nijesi dobro vezao pa si zato covjeku vratio samo jednu mladicu. ha ha ha ha

Isto tako si pecao mladicu zivim pesom pa joj zabijao varalicu u usta i vracao je nazad da je snimas. ha ha ha ha

Ja se tebi izvinjavao i ti me prevaspitavao...? ha ha ha ha

Da si toliko dobar koliko sam sebe hvalis snimao bi uzivo bez prevara!

10 kila nije riba a 12 kila jeste! Ovo su tvoje teze ha ha ha ha

Tada si jasno rekao "bio sam i bit cu gaovicar, ja to ne krijem" a ove teze sada su obicno 'ranje. ha ha ha ha

I da znas da ja tebe ne napadam nego ti samo skrecem paznju da ne izostavljas neke stvari dok velicas svoju mladicarsku karijeru, vec ispricaj sve kako jeste.

Sam sebe negiras u svakom postu. Pazi sad ovo!!!

Za snimanje jedne scene potrebno je kupiti ili pozajmiti mladicu,
Mladica je imala 6kg - a prije toga mladu od 10kg vadis za 2-3 min i ne zanima te ta velicina jer si ti sam krem mladicara. ha ha ha ha

pa si morao da kupujes mladicu od 6kg ha ha ha ha

Sto je nijesi ti negdje izvadio pa je sacuvao u nekom bazenu do snimanja emisije? ha ha ha ha

Vratio si momku ovu jednu koja nije prekinula a ovu drugu si morao da platis posto ti pokidala, eto koliko znas o mladici kad nijesi znao ni da je privezes za mamac ha ha ha ha

Ova prica o dvije pozajmljene a jednoj vracenoj mladici ce udariti jak pecat na tvoju mladicarsku karijeru i ucinit ce te LEGENDOM svoga doba.

Mozda se napise i koja knjiga o tome ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 14:57

Nijesi mi odgovorio gdje je izvadjena ona mladica? Na kom dijelu Lima, koje mjesto?

Los_Pecaros ::



[You must be registered and logged in to see this image.]



Mislim na ovu sliku
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 15:07

Ivica R. ::
Nijesi mi odgovorio gdje je izvadjena ona mladica? Na kom dijelu Lima, koje mjesto?
Dzaba pitas prijatelju
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 15:09

Eh... Ivice.

Jadno. I tuzno (onako bash). :(

Jednog dana kad porastes, i sazris, i budes citao ove redove, shvatices da su, izmedju ostalog, pisani s dobrom namjerom (iako ostri) i za tvoje dobro.

U medjuvremenu mi se javljaju kolege s foruma koje te znaju, i pisu da si bukvalno u jako negativnom i losem drustvu. Zato ti i pisem otvoreno "da poradis na sebi" i pokusas da se izvlacis iz tog gliba.

Pokazujes u ovom poslednjem postu, pored gorcine i stresa, i znakove gubitka opsteg intelekta, pominjuci nekave mladice koje su nesto-nekome kidale i sl.

Jos jednom Ivice, vrlo precizno.

Mladica je vracena u vodu u vasem reviru, iako je snimano na "otvorenoj vodi" u Trebaljevu (nekoliko km nizvodno od Kolasina). Zeljko Obadovic, moj prijatelj, Predsjednik Ribo-Drustva iz berana, i clan ovog foruma, je ucestvovao u snimanju te scene, i bio prisutan kad smo vam je u revir ubacili. To je mozda ta od 10kg o kojoj pises. Tri su godine prosle Ivice. Porasla.

Druga scena je u prisustvu cuvara NP "Durmitor" Ljuba Bojovica snimana u zabranu Parka, i ta je vracena momku od kojeg smo je uzeli.

Kakva kidanja "nesrecno dijete"?! :)

Da li si svjestan kako si se (opet) "prosuo" s ponovim pokusajem moje diskreditacije?!

Da li se sjecas kako su prosli (bash) svi koji su isti pokusali po raznim foruma?! Da, bash kao i ti.

Da li da potsjecam kolege kako si pakosno stisnuo petlju i pis`o kako sam kod vas u vas "divni" revir doveo neke majstore iz Njemacke a ne Vlasnika firme "TAHO" (www.taho.de) Thomas-a Horch-a i dopisnika "Blinker"-a Markusa Schmidt-a? Ogovarali su tvoji "fini" sugradjani na sva usta kao je Caki zelio da... pazite sad... izbjegne placanje dozvole za pecanje. Ona kosta, uzgred, 10,- EUR !!! :) Fakat ej bio da je posjetu organizovala Njemacka Ambasada (preko GTZ-a), NTO i moja NVO "Montenegro Fishing Paradise" i da je i prioritet bila posjeta Plavu. Omar Basic, jos jedan Predsjednik Drustva (Plav) i uvazeni clan ovog foruma je takodje bio ukljucen. A vi, Kolasinci, "saznali" (iz vazda provjerenih izvora) da je u pitanju bila "prevara".

"Usi dolje" Ivice... sasvim dolje. Poklopi se njima i... uci. Spasavaj se. Ako mozes.










Poslednji izmenio Los_Pecaros dana Sre 21 Sep 2011, 15:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Los_Pecaros
Guide
Guide
Los_Pecaros


Broj poruka : 1614
Lokacija : Na vodi
Datum upisa : 01.04.2009

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 15:10

U, ne vidjoh pitanje dok sam pis`o.

Kumanica.

Ili... mozad ti imas neku "bolju info"?

sampion 1

"Prosvetli nas" bistro momce.


Evo tu:

[You must be registered and logged in to see this image.]



Poslednji izmenio Los_Pecaros dana Sre 21 Sep 2011, 15:20, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.montenegro-fishing-paradise.com
Sumadinac
Guide
Guide
Sumadinac


Broj poruka : 1147
Lokacija : Ivanjica, Srbija.
Datum upisa : 20.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 15:16

Ne bih da se ukljucujem u diskusiju, ali ovu poslednju sliku moram da prokomentarisem da je odvratna, ova riba kao da je odmrznuta pa slikana, sve cestitke na ulovu, ali je stvarno katastrofalna.
Nazad na vrh Ići dole
Ivica R.
Guide
Guide
Ivica R.


Broj poruka : 1381
Godina : 39
Lokacija : Kolašin
Datum upisa : 24.06.2008

Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 EmptySre 21 Sep 2011, 15:22

Ti je pustio u revir? ha ha ha ha

Pogresno si se izrazio!!! PUSTILA SE SAMA!!! ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Ko ti to prica sa kim se druzim i u kakvom sam drustvu? Neka taj neko stisne petlju i kaze to lijepo i javno ja mu necu zamjeriti,svak moze da ima svoje misljenje!

To mora da je neka srma ljudska! ha ha ha ha

Caki LEGENDO sve si nas unistio od tebe nema spasa!!! ha ha ha ha

PRD'S NA SILU MLADICARU LEGENDARNI!!! ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mladice !   Mušičarenje mladice ! - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje mladice !
Nazad na vrh 
Strana 6 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Uzgoj mladji Mladice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje ostalih vrsta riba-
Skoči na: