Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje mrene

Ići dole 
+56
FilipM
Strelac
Silvio
RadeZamora
Predrag
Stars Member
Lale
Platipus2000
Krajisnik_BL
Djomla-BL
Peja
NMilanovic
Fly Carpenter
Marushani
Pustolov_pecaros
Bahat
Pex
Milantaa
Milan VB
Nemanja79
NemaNja95
Flya
Peka
SnikS
Gegula
Mafke
Mediteran
Pedja GM
Mohiko
Raka Hardy
Crni
Hypuris
Saleja
Angel
Sumadinac
KobraKV
Ivants
Sasa D
Renafly
Mr.Zacoola
Labud
Sale
Rade Mistopoljac
Andrei.A
Helti
ShoneFly
Murino
Nikolats
Cakan
Ervin-Eko
Goci
Cori143
Brankoogi
Mixmaster
Madjoni
Sasats
60 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyNed 21 Okt 2012, 19:53

Bravo mrenaroši!
Nazad na vrh Ići dole
Saleja
Guide
Guide
Saleja


Broj poruka : 703
Godina : 42
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 14.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyNed 21 Okt 2012, 19:59

No kako cigara je mnogo bitan faktor .... to je ta jako bitna pauza u lovu.... lupim pet komada, napravim pauzu smotam jednu ispurnjam zveknem jos pet i tako dalje.... u svakom slucaju tih pet idu skoro za redom posle su sve redji ulovi pa totalno stane tad je vreme za cigaru.... mrena se nonstop krece kao po nekoj mebijusovoj traci, tako ukoliko nadjes dobru poziciju ne treba da je menjas.

Sto se nimfi tice fazan sa zutom perlom ili srebrnom( nekad jedna radi nekad druga)... vezan na udici za racice br 14..

Peko sledece godine Boze zdravlja, prbaces , pa mozda i mrenu istetoviras albino
Nazad na vrh Ići dole
Saleja
Guide
Guide
Saleja


Broj poruka : 703
Godina : 42
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 14.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyNed 21 Okt 2012, 20:04

Mafke Zozon me nahvatao pa dosao da vidi.... ja mu demonstrirao odrzao kratak kurs, dao malo da zamara ovu sa slike... on onda insistirao da me slika. reko ajd a i to bi najveca danas izlomio me vetar pa sam ranije pobego///
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyNed 21 Okt 2012, 20:26



JJaaaooooooooo Zozon,nabedjeni naj musicar Jagodine. Nije ti lepo Sale zuti karton ,sad kolegi nema spavanja,sanjace Moravske ''kilajke''. Ovo mu je moralni samar,sad vise nece da se cuje po Jagodinskim rib&lov radnjama :

JA PA JA,OVO-ONO,FAMILIJE MI, LE LE,BALE ITD. ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Saleja
Guide
Guide
Saleja


Broj poruka : 703
Godina : 42
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 14.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyNed 21 Okt 2012, 21:22

Mislim da nije u tom fazonu... ali nema veze da ne odlazimo u off.. Skroz normalna kumuniokacija malo probao odusevio se i kaze da ce se oprobati u ovoj disciplini.
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyNed 21 Okt 2012, 22:24




Dok ne ''okrenes ledja'' dobri moj Sale. Ispasce do godine da te je on ucio kako se peca mrena na Moravi.

Slusaj Deduuu...proveren covek100%
Nazad na vrh Ići dole
Saleja
Guide
Guide
Saleja


Broj poruka : 703
Godina : 42
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 14.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyNed 21 Okt 2012, 22:31

Ti znas da meni sve jedno... albino
Nazad na vrh Ići dole
Peka
Visitor
Peka


Broj poruka : 401
Godina : 42
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 26.11.2010

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyPon 22 Okt 2012, 09:32

Saleja ::

Peko sledece godine Boze zdravlja, prbaces , pa mozda i mrenu istetoviras albino

To je to,sve na isti trosak,prvo me vodis da i ja bocnem neku mrenu Rolling Eyes a posle tu istu mi istetoviras Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://spreyart.wordpress.com/
Saleja
Guide
Guide
Saleja


Broj poruka : 703
Godina : 42
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 14.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyPon 22 Okt 2012, 18:34

Izadjoh posle posla na sat vremena i pade ova lepotica....1.4kg

[You must be registered and logged in to see this image.]



Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyPon 22 Okt 2012, 19:01



Saleja,zreo si za pritvor na 3 .meseca.
Kad stize pred mrak,alalti vera. Ne mogu da verujem da tebi ne mogu da pariraju stari mrenarosi sa prirodnim mamcima i hranjenim mestima.

Pripremi onu tvoju masinu foto od 1000 e,pa da snimim mini dokumentarac.
Slobodan sam do subote,hocu da te snimam a ti radi atraktivnije borbe ponesi stap #6 klasicni
o.k
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyPon 22 Okt 2012, 19:28

Saleja, oduševljen sam ovim ulovima. Daj, piši malo i o tome kako izgleda taj ribolov, mesta, način vođenja nimfe, borbe...
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyPon 22 Okt 2012, 20:01

Sale, svaka cast majstore.... sampion 1
Da bi nedelja da dodje pa i ja malo mrene da maltretiram.
Nadam se da ce vremenska prognoza omasiti.
Nazad na vrh Ići dole
Saleja
Guide
Guide
Saleja


Broj poruka : 703
Godina : 42
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 14.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyPon 22 Okt 2012, 20:29

Hvala ljudi... mafke ti se to nudis za posao snimatelja albino Mix sto se tice ribolova ove ribe sve sam napisao u principu kljucne su tri stvari.. Pozicija moze da mrene leze jedna na drugu ako ne zauzmes pravu poziciju za vodjenje nimfe neces upecati ni jednu... krupna mrena retko ali vrlo retko se izbacuje tako tamo gde nadjes onu sitnu tamo je i ona krupna.. vodjenje same nife mora da bude na dnu, sacma ili tonuci predvez stvar licnog ukusa..... meni za metar dubine potrebno je 2.5gr dodatnog otezanja, nimfu voditi tako da osetis lupanje olova o dno.. uzimanje mrene zna da bude silovito ali takodje i samo da zaustavi nimfu... zato mora sistem da bude u cvrstoj sprezi svako zaustavljanje sistema odmerenom kontrom proveriti dali je riba ili samo se zakacio sistem za dno...vrlo su cesta uzimanja bas kad kratkim trzajem odkacis i pustis sistem dalje... uvek zabacujes poprecno i blago uzvodno... bitne su pauze, uhvatis par komada pa odmoris malo. nimfa fazan sa srebrnom i zlatnom glavom.. i na kraju borba ...hm ... postoje dve solucije ili ne mozes da je mrdnes pa si u teskoj nedoumici dali si okacio o dno i one sto idu u toliko silovite begove ... u svakom slucaju uvek se zavrsava sa teskim grcom u ruci i nevericom kad ivuces ribu od kilogram a ti sve vreme mislio da je od pet...

*mesto
*voditi nimfu po dnu
*Nimfa ( jako su selektivne)

Toliko to je to i to je sve...

Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyPon 22 Okt 2012, 20:39


Ne mo se hvalis,nego ajde da odradim snimak od 20-tak min i izmixujemo zabacaje ,vodjenje i borbe i neku muziku naravno. Tvoj svaki izlazak rezultira mnostvom ulova pa cu i ja

kao snimatelj uzivati skocko

Imam preca posla nego da ti budem kamerman,i ja bi bockao klenove,ali forumasa nasih radi da izbacimo klip. Imas fore do subote 1 dan,poceo klen na godare da ludi i to na #10 !
Nazad na vrh Ići dole
Saleja
Guide
Guide
Saleja


Broj poruka : 703
Godina : 42
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 14.01.2011

Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 EmptyPon 22 Okt 2012, 20:51

aj sutra .... izjutra...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mušičarenje mrene - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje mrene   Mušičarenje mrene - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje mrene
Nazad na vrh 
Strana 10 od 24Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 17 ... 24  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje ostalih vrsta riba-
Skoči na: