Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje klena suvim mušicama

Ići dole 
+97
BojanGM
Djomla
Thebane
Moravica fly
Mare035
Big Bad Wolf
Pishta
Mihailo Erovic
Milan_klenaros
Radojica-pop
Zarkotekica
ErnestTatar
NB.Geronimo
Peja
Renafly
Alp
Mijalko
Platipus2000
Sale
NMilanovic
Mohiko
Dragan Tasic
Pedja GM
MaxFly
Flya
Emporio Djuzini
Micko Nis
Ivants
NemaNja95
Jb.tm.Ro
Sale guitar
Predrag
Hypuris
Gegula
Bahat
Nikolats
Bahus
Zeljko80
MarkoTimokRiver
Mackey
Rade Mistopoljac
Milantaa
RadeZamora
Raka Hardy
Ogi
Sokre
Vjeko
Zvezdan
Fly Daddy
Sasa D
KobraKV
Djomla-BL
Oholi2
Falco
Nesha
Lale
Mediteran
Vladan_Nis
Durlanac
SnikS
Saleja
Musicar
Acter fly
Tomos rider
Mafke
Fly Carpenter
Peka
Crni
Pex
Gledni007
Fićo
Nemanja79
Masic
Ivica-fider
ShoneFly
Omar
Murino
Markovic
Bojovic Danijel
NikolaCG
Pedja
Jocko
Bugitrs
Ersin
Brankoogi
Saležupa
Madjoni
Razbojnik_93
Mr.Zacoola
Ervin-Eko
Cicvara
Lepenac
Mixmaster
Sasats
Oholi
Acapapec
Darko
101 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 42 ... 57  Sledeći
AutorPoruka
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyČet 12 Jul 2012, 19:22

Mixmaster ::
Izgleda da je veći sportski izazov kad su ribe pred istrebljenjem. Laughing

Uvek je na ceni deficitarna roba sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Hypuris
Visitor
Hypuris


Broj poruka : 114
Godina : 42
Lokacija : Sjenica-Niš
Datum upisa : 16.06.2009

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyČet 12 Jul 2012, 21:45

Ponovo loša fotografija.....ponovo Vapski mečići...bambula Laughing

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 35c0azd


Poslednji izmenio Hypuris dana Pet 13 Jul 2012, 00:07, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyČet 12 Jul 2012, 22:44

Klen na Zapadnoj Moravi radi solidno.Javljali su se neki osrednji komadi na bambulu #10 zlatan dekor.
Sve u svemu lepo je bilo,a najdraze to sto sam se upoznao sa SASATS i proveo prepodne u musicarenju.
Nadam se da ce biti jos prilika za to kao sto smo se dogovorili...

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Klen1f

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Klen2u

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Klen3

Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyČet 12 Jul 2012, 23:25

Nemanja je za vreme boravka u Kraljevu skoknuo jedno prepodne do Trstenika pa smo malo zajedno pecali sampion 1 .
Vidim da je iznad kraljeva voda mnogo bolja pa ima aktivnosti na suve muve .
Kod mene je u toku bilo cvetanje alge pa se riba javljala samo na nimfe sa perlom , sto je ujedno bila prilika da se nemanja upozna i sa tom vrstom ribolova .
Nismo se posebno proslavili ali smo upisali po nekoliko komada ...

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 P7100285resize
Nazad na vrh Ići dole
Bahus
Guide
Guide
Bahus


Broj poruka : 1001
Godina : 59
Lokacija : Zaječar
Datum upisa : 01.03.2012

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 10:31

ZA g-dina Darka ,vidite moj prilaz ovome je drugaciji ja verujem u zetvu prinosa i to podrzavam ,mozda na vasim vodama mozete poneti ovoliku kolicinu klenova i kao takvu fotografijom pokazete na forumu,medjutim kod nas je situacija oko klenova ogranicena mozete poneti jednog klena u propisanoj meri ,te iz ovog razloga na mojim fotografijama necete videti ovakvu kolicinu klenova u predjasnim postovima nevidim nista posebno izuzev ono sto je MIX POSTAVIO i TO je za mene fascinantno, ulov koji zasluzuje pohvale i zelju svakog musicara klenarosa.To sto se vi smejate meni je takodje smesno ,vidim da iz vaseg pisanja ima doza ironije ali to je vase pravo ja nikog ne vredjam ,no samo iznosim moje iskustvo i vidjenje.
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 11:09

Darko,pomenu si krupne klenove kao retkost,pa sam samo objasnio da su mozda za nas musicare.
Ako sam pomenuo vocne plodove,zasto ''ubacujes'' dinamit,kad postoje i u

svetu FT-a imitacije plodova voca.
A znas kolko me sekira sta tebe interesuje Placko stvarno ha ha

U kutij imam imitaciju dzenerike od kolege iz KV-a Kobre,bivseg forumasa koji provereno lovi krupne klenove na tu imitaciju ispod samog drveta sa
plodovima koje je uz obalu reke.
Nazad na vrh Ići dole
Darko
Visitor
Darko


Broj poruka : 209
Godina : 44
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 14.12.2008

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 12:03

Bahus ::
ZA g-dina Darka ,vidite moj prilaz ovome je drugaciji ja verujem u zetvu prinosa i to podrzavam ,mozda na vasim vodama mozete poneti ovoliku kolicinu klenova i kao takvu fotografijom pokazete na forumu,medjutim kod nas je situacija oko klenova ogranicena mozete poneti jednog klena u propisanoj meri ,te iz ovog razloga na mojim fotografijama necete videti ovakvu kolicinu klenova u predjasnim postovima nevidim nista posebno izuzev ono sto je MIX POSTAVIO i TO je za mene fascinantno, ulov koji zasluzuje pohvale i zelju svakog musicara klenarosa.To sto se vi smejate meni je takodje smesno ,vidim da iz vaseg pisanja ima doza ironije ali to je vase pravo ja nikog ne vredjam ,no samo iznosim moje iskustvo i vidjenje.
Bahus, izjavama tipa "ruka me bre zaboli" od vadjenja klenova, uvek cu se smejati!
Nazad na vrh Ići dole
Darko
Visitor
Darko


Broj poruka : 209
Godina : 44
Lokacija : Krusevac
Datum upisa : 14.12.2008

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 12:19

Mafke ::

Darko,pomenu si krupne klenove kao retkost,pa sam samo objasnio da su mozda za nas musicare. Ako sam pomenuo vocne plodove,zasto ''ubacujes'' dinamit,kad postoje i u

svetu FT-a imitacije plodova voca. A znas kolko me sekira sta tebe interesuje
U kutij imam imitaciju dzenerike od kolege iz KV-a Kobre,bivseg forumasa koji provereno lovi krupne klenove na tu imitaciju ispod samog drveta sa plodovima koje je uz obalu reke.


Na musicarskom smo forumu, kada napisem da su klenovi kilasi na nasim rekama retkost i da je upravo forum dokaz za to, valjda je jasno da sam mislio na nas musicare!
Zato me Mafke tvoja prica o prirodnim mamcima zanima koliko i o dinamitasima, bez bilo kakve namere da tebe sekiram ili ne sekiram.

Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 12:41


I MENE NE ZANIMA DUUUUZI NIZ GODINA NISTA SEM MUSICARENJA,I TO STROGO SUVOM MUVOM. NEK IDE ZIVOT :ziveli :

Najlepse godine pamtim dok sam ziveo u Lipovcu kod Krusevca (2 god ),pored Rasine,za mene najlepse vode u sirem krugu,tu sam i video prvi put musicara 88 -e god.

Neizostavno cu je uskoro obici,uzeleo sam se za ugazim u nju sampion 1

Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 16:32

Druze Bahus

Ako je kod vas zabranjeno poneti 5 klenova od kilo i preko kilo u jednom danu , vi onda ulepsajte forum pojedinacnim fotografijama ulovljenih i pustenih riba skocko
Mislio sam kao neki vid reportaze sa jednog ribolovnog dana dobar post

Nazad na vrh Ići dole
Hypuris
Visitor
Hypuris


Broj poruka : 114
Godina : 42
Lokacija : Sjenica-Niš
Datum upisa : 16.06.2009

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 17:39

Da popravim imidž loših fotki, uranih, jako sunce...

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 2ufy7wl

Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 18:53



Bravo kolega !!! Ovaj debeli klen ne bi ni preziveo vrucinu,strefio bi ga infarkt affraid
Nazad na vrh Ići dole
Crni
Guide
Guide
Crni


Broj poruka : 1994
Godina : 45
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 07.03.2010

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 21:34

Merside svaka cast sve same bitange cestitam sampion 1 Ja u zadnjih 3 godina nisam ulovio ovolki broj bitangi koliko ti za 10-ak dana,kapa dole Bravooo

Nazad na vrh Ići dole
Hypuris
Visitor
Hypuris


Broj poruka : 114
Godina : 42
Lokacija : Sjenica-Niš
Datum upisa : 16.06.2009

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptyPet 13 Jul 2012, 23:14

Hvala kolege, dobrodošli ste u ovo parče mušičarskog raja da uživamo zajedno! WELCOME
Nazad na vrh Ići dole
Nemanja79
Visitor
Nemanja79


Broj poruka : 129
Godina : 45
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.03.2009

Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 EmptySub 14 Jul 2012, 16:26

sampion 1
Placko
ti hoces srce da nam stane sa tvojim ulovima, aman covece.....
salim se MAJSTORE SKIDAM KAPU, ti si KLENOMAN!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje klena suvim mušicama   Mušičarenje klena suvim mušicama - Page 28 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje klena suvim mušicama
Nazad na vrh 
Strana 28 od 57Idi na stranu : Prethodni  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 42 ... 57  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje klena-
Skoči na: