Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

Ići dole 
+9
Sasats
Cicvara
Madjoni
Razbojnik_93
Ervin-Eko
Brankoogi
Mixmaster
Goci
Ranko
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:38

Dok smo ovakvi reviri su potrebni i još bi bolje bilo da su svi privatni lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:40

Madjoni ::
Dok smo ovakvi reviri su potrebni i još bi bolje bilo da su svi privatni lol! lol!
Brato niko nije rekao da TRENUTNO nisu potrebni NEGO SAM IZNEO svoje mišljenje o njima!!!!! lol! study
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:40

Ervin ::


Ne Pope, ja sam rekao sve zavisi od vode, negde ga cene više nego zlatnu ribicu.
Definitivno na našem jezeru je prenamnožen i ove godine nije bilo nikakve zabrane za njega, pecalo se i dok je bio u mrestu a sve u cilju da se svede na što manji broj, zato sam rekao da je korov. Eko PRIJATELJU moj, ne moj ovakvim nečijim razmišljanjem da donosiš sud o bilo kojoj ribi, sve su one ZLATNE dok su nam u vodama! A i ako ima nekih riba koje su štetočine- za mene takve ne postoje- šaran to ne može da bude NIKAKO!!!! Iz milion razloga, od konzumnih pa do lepog trofeja!

Pope,

Razumem ja tebe i sve je to OK, još malo je stanje pod kontrolom ali za 3 godine dok ova mala armija šarančadi koja radi ovih dana poraste biće gadno,
ima da kidiše i na žabe...Ali sve je to nebitno, ja ga ne pecam i tako da me ne interesuje, osim ako mu se ne posvetim da mu plasiram mušice, i to samo
zbog borbenosti.Zato volim što je som aktivan ove godine, podigla ga velika voda.Ima da smaže babušku i šarana, neće ih istrabit ali možda uspostavi neku ravnotežu.
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:41

Madjoni ::
Dok smo ovakvi reviri su potrebni i još bi bolje bilo da su svi privatni lol! lol!
i 100e da bude ulaz ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha pa da vidim sta ce onda da rade ljudi
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:42

Sasats ::
Madjoni ::
Dok smo ovakvi reviri su potrebni i još bi bolje bilo da su svi privatni lol! lol!
i 100e da bude ulaz ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha pa da vidim sta ce onda da rade ljudi
I 200 ako treba..........pecanje nije obaveza,nego nešto drugo,zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:43

Radojica-pop ::
Madjoni ::
Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

Ja bih voleo da reč REVIR I NE POSTOJI već da su nam čitave reke prebogate svakojakom ribom kojoj je majka PRIRODA propisala da bude tu!!!! Toliko o mom mišljenju o revirima bilo koje vrste!!!!
Pope i u ovome se slažem sa tobom, i ja volim da su nam reke bogate svakojakom ribom, ali da postoji ravnoteža u tome.
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:46

Madjoni ::
ha ha ha ha Ima li još ko da napane baticu Ervina? ha ha ha ha ha ha ha ha
Sam si reko da je šaran korov.. scratch scratch Laughing Laughing Laughing
Morali smo te malo "dovatiti" lol! lol! lol!

Ali tema ove rubrike je : Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

i zamolio bih da se vratimo glavonjama ako ikako može

lol! lol! lol!

Madjoni nisam znao da ima ovoliko ljubitelja šarana kod nas na forumu, ali i to me raduje.
Društvo samo napred :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:46

Sasats ::
Madjoni ::
Dok smo ovakvi reviri su potrebni i još bi bolje bilo da su svi privatni lol! lol!

I 100e da bude ulaz ha ha ha ha pa da vidim sta ce onda da rade ljudi


Da kradu ko što sad kradu iz SLOBODNOG dela reke!!!! Kakav je to ZLOČIN!!!! A dovoljno je samo da se svaki ribolovac povede izrekom
UZMI KOLIKO TI JE STVARNO POTREBNO ZA JELO A OSTATAK VRATI ODMAH U REKU!!! I ne bi smo morali da čuvamo ribe u svom okruženju-
reviru- od PREDATORA, tj ČOVEKA, baš gladnog!
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:47

Ervin ::
Radojica-pop ::
Madjoni ::
Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

Ja bih voleo da reč REVIR I NE POSTOJI već da su nam čitave reke prebogate svakojakom ribom kojoj je majka PRIRODA propisala da bude tu!!!! Toliko o mom mišljenju o revirima bilo koje vrste!!!!
Pope i u ovome se slažem sa tobom, i ja volim da su nam reke bogate svakojakom ribom, ali da postoji ravnoteža u tome.


Brate rekoh i Madjoniju MNOGO GLUMIMO BOGOVE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:49

Radojica-pop ::
Ervin ::
Radojica-pop ::
Madjoni ::
Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?

Ja bih voleo da reč REVIR I NE POSTOJI već da su nam čitave reke prebogate svakojakom ribom kojoj je majka PRIRODA propisala da bude tu!!!! Toliko o mom mišljenju o revirima bilo koje vrste!!!!
Pope i u ovome se slažem sa tobom, i ja volim da su nam reke bogate svakojakom ribom, ali da postoji ravnoteža u tome.
Brate rekoh i Madjoniju MNOGO GLUMIMO BOGOVE!!!
Pa ona Majka nas je stvorila takve Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyPon 03 Avg 2009, 00:55

Radojica-pop ::
Sasats ::
Madjoni ::
Dok smo ovakvi reviri su potrebni i još bi bolje bilo da su svi privatni lol! lol!
i 100e da bude ulaz ha ha ha ha pa da vidim sta ce onda da rade ljudi
Da kradu ko što sad kradu iz SLOBODNOG dela reke!!!! Kakav je to ZLOČIN!!!! A dovoljno je samo da se svaki ribolovac povede izrekom
UZMI KOLIKO TI JE STVARNO POTREBNO ZA JELO A OSTATAK VRATI ODMAH U REKU!!! I ne bi smo morali da čuvamo ribe u svom okruženju-
reviru- od PREDATORA, tj ČOVEKA, baš gladnog!


E Pope, ali kako to ubacit u nečije glave?

Oni gledaju u ribu kao u plen a ne kao u nešto što ih čini srećnim svaki dan kada su na vodi.
Dosada u svom ribolovačkom stažu nisam kući poneo ukupno 10 pastrmki da bi ih pojeo, poneo sam jednu mladicu koja mi je bila prva u životu i tad
sam bio još klinac.Klena jesam nosio ali od uvek mi je bio omiljena riba, i uvek sam u sebi tražio neki razlog zašto da ga vratim nazad, dosta puta mi
se desilo kao ispade mi u vodu.
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyUto 04 Avg 2009, 15:34

Jeste da mu nije ovde mesto ali kad smo se ovde raspričali ajde da postavim ovde sliku. izvinjavam se administraciji. sorry
Evo koliko se namnožio šaran, bio sam juče na jezero, vodio neke goste na pecanje.
Ovi mali nisu dali da se zabaci, dosad je uzimao samo golać a sad i ovaj.
I još ovo, za nekih dva sata imao sam dva kidanja od strane šarana koji je slučajno naleteo a od plotice ni traga...

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 2ic1qu0
Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyUto 04 Avg 2009, 16:07

Madjoni ::
I otkad je skobalj cjenjeniji od šarana? Ufffff Ufffff

Atraktivniji je za ribolov jedno 100 puta (ne mislim na mušičarenje).
Nazad na vrh Ići dole
Brankoogi
Guide
Guide



Broj poruka : 754
Lokacija : Prijepolje
Datum upisa : 06.09.2008

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyUto 04 Avg 2009, 16:13

Ervin ::
Jeste da mu nije ovde mesto ali kad smo se ovde raspričali ajde da postavim ovde sliku. izvinjavam se administraciji. sorry
Evo koliko se namnožio šaran, bio sam juče na jezero, vodio neke goste na pecanje.
Ovi mali nisu dali da se zabaci, dosad je uzimao samo golać a sad i ovaj.
I još ovo, za nekih dva sata imao sam dva kidanja od strane šarana koji je slučajno naleteo a od plotice ni traga...

Nećeš se ni napecati plotice više otkad vam se ta strvina namnožila,još dok vam se i babuška namnoži......

Postaće to vaše jezero gore od bilo koje vojvođanske baruštine Placko
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D


Broj poruka : 5296
Godina : 46
Lokacija : Brčko-Andrijevica
Datum upisa : 07.02.2009

Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 EmptyUto 04 Avg 2009, 16:14

Sad predjite na mušičarenje šarana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?   Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ? - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Dali biste voleli da postoje mušičarski reviri sa klenovima ?
Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje klena-
Skoči na: