Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mušičarenje pastrmke suvom muvom

Ići dole 
+41
Milan_klenaros
Mare035
Ermedin
Vlade79
NMilanovic
Bahat
Peka
MDujmović
Pex
Djomla-BL
Fiume
KobraKV
Goci
Milantaa
Saleja
Silvio
Sumadinac
Andrei.A
Durlanac
Mafke
Acter fly
NikolaCG
Fly Daddy
Cakan
Bax
Zeka
Ivke037
Trn
Miza fly
Strashni
Ervin-Eko
Vladan_Nis
Nemanja79
Masic
Sasa D
Oholi
Sale
Mixmaster
Sasats
Madjoni
LeDukri
45 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći
AutorPoruka
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptyUto 13 Jul 2010, 21:57

Ivke037 ::
Za Vas instruktore to ne vazi. Vi sem Ivana ne hvatate ribu na Drini
Pozdrav Ivke i dobrodošao na forum.
Mogao bi možda malo konstruktivnije i laganije da se uključiš u priče po forumu....šta misliš?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptySre 14 Jul 2010, 00:49

Ivan je odrastao na Drini i pozna svaki kamen tamo.Ja lično,na Drinu idem samo kad je prelazim na nekom putu prema Bosni.

Ja opet,ko Maxim po diviziji,ko je tirolaš?
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptySre 14 Jul 2010, 10:02

Ko je tirolaš, treba upitati putem privatnih poruka ili u temi o Tirolu, Austriji ili spravi koja spušta nimfe na dno varaličarskim štapom.
Ovde bih ja malo o pastrmkama i suvoj muvi.
Evo, red spinner me nije izdao ni juče, na Moravici i to, usred bela dana. Na ovoj čudnoj reci, pastrmka radi na krupne suve muve po ceo dan.
Ko ume da se prikrada, pravilno i precizno zabacuje kroz džunglu, može da uživa od jutra do mraka.

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Img32201


Poslednji izmenio Mixmaster dana Sre 14 Jul 2010, 18:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Cakan
Admin
Admin
Cakan


Broj poruka : 1927
Godina : 51
Datum upisa : 28.05.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptySre 14 Jul 2010, 13:54

Mixmaster ::
Ko je tirolaš, treba upitati putem privatnih poruka ili u temi o Tirolu, Austriji ili spravi koja spušta nimfe na dno varaličarskim štapom. Ovde bih ja malo o pastrmkama i suvoj muvi.
Evo, red spinner me nije izdao ni juče, na Moravici i to, usred bela dana. Na ovoj čudnoj reci, pastrmka radi na krupne suve muve po celi dan. Ko ume da se prikrada, pravilno i precizno zabacuje kroz džunglu, može da uživa od jutra do mraka.

Od cega su krila na ovoj kreaciji ako nije tajna?...
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptySre 14 Jul 2010, 13:58

Od polipropilena.
Nazad na vrh Ići dole
Cakan
Admin
Admin
Cakan


Broj poruka : 1927
Godina : 51
Datum upisa : 28.05.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptySre 14 Jul 2010, 14:01

Mixmaster ::
Od polipropilena.

Hvala, odlicno izgledaju..
Nazad na vrh Ići dole
Vladan_Nis
Visitor
Vladan_Nis


Broj poruka : 120
Godina : 29
Lokacija : Nis
Datum upisa : 03.01.2010

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptyČet 15 Jul 2010, 10:32

Da .Na Moravici u sred bela dana mozes da uhvatis pastrmku na krupniju musicu.Ali mi se i cini da na toj reci pastrmke nisu toliko izbirljive i oprezne kao u nekim drugim rekama.Pa mislim i da je na istoj nekad lakste prevariti pastrmku nego klena . Da se primetiti da je one velike oko 2 kg tesko prevariti ....ali nista, na meni je da se trudim i nadam.

U subotu idem u Bosnu na reku Rakitnicu koja je puna krupnih pastrmki.Za dvadesetak dana donosim slike ove predivne reke a nadam se i neke kilasice :D
Nazad na vrh Ići dole
http://gracefulfootball.blogspot.com
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptyČet 15 Jul 2010, 10:35

Vladan_Nis ::

U subotu idem u Bosnu na reku Rakitnicu koja je puna krupnih pastrmki.Za dvadesetak dana donosim slike ove predivne reke a nadam se i neke kilasice :D
Ohooo cheers
Rakitnica,pritoka Neretve?
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D


Broj poruka : 5296
Godina : 46
Lokacija : Brčko-Andrijevica
Datum upisa : 07.02.2009

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptyČet 15 Jul 2010, 10:48

Madjoni ::
Vladan_Nis ::

U subotu idem u Bosnu na reku Rakitnicu koja je puna krupnih pastrmki.Za dvadesetak dana donosim slike ove predivne reke a nadam se i neke kilasice :D
Ohooo cheers
Rakitnica,pritoka Neretve?

E sad imaju dvije Rakitnice: jedna je pritoka Prace i prolazi kroz Rogaticu,a druga je pritoka Neretve na koju Madjoni misli...
Predpostavljam da ce Vladan na ovu prvu pritojku Prace?Ako ides na nju ona je puna i lipljena i to bas krupnog...
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptyČet 15 Jul 2010, 10:52

Sasa D ::
Ako ides na nju ona je puna i lipljena i to bas krupnog...
A ako ideš na ovuu što ja mislim ima da razbiješ pastrmku cheers cheers Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Vladan_Nis
Visitor
Vladan_Nis


Broj poruka : 120
Godina : 29
Lokacija : Nis
Datum upisa : 03.01.2010

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptyČet 15 Jul 2010, 10:55

Ne . Rakitnica pritoka Prače.Idem u selo blizu Rogatice .Dobrašina se zove. Evo pogledaj:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Rakitnica_(pritoka_Prače)
Nazad na vrh Ići dole
http://gracefulfootball.blogspot.com
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D


Broj poruka : 5296
Godina : 46
Lokacija : Brčko-Andrijevica
Datum upisa : 07.02.2009

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptyČet 15 Jul 2010, 10:59

Vladan_Nis ::
Ne . Rakitnica pritoka Prače.Idem u selo blizu Rogatice .Dobrašina se zove. Evo pogledaj:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Rakitnica_(pritoka_Prače)

Na toj rijeci nisam bio,ali sam cuo sve najbolje o njoj.Teska je za musicarenje,ali je zato puna ribe.Jedna od rijetkih slobodnih voda koja je bukvalno
krcata ribe...Prosle godine je postojao revir u samom gradu Rogatici, ali su se mjestani bunili i ubrzo je ukinut.Taj dio rijeke u samom gradu je pod
totalnim zabranom i tu se mogu vidjetii kapitalni lipljeni i pastrmke.

Taman ces nas Vladane obradovati sa novom temom na forumu rijeka Rakitnica!

Bistro!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptySre 28 Jul 2010, 12:08

Dok čekamo Vladanov izvještaj sa Rakitnice,jedna serija stimulatora koji love i sad,u vrijeme skakavaca

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Sl374937

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Fly Daddy
Guide
Guide
Fly Daddy


Broj poruka : 876
Godina : 53
Lokacija : Pored vode
Datum upisa : 02.06.2008

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptySre 28 Jul 2010, 12:22

Prelepo izgledaju, iskreno nikada nisam bacao stimulatore. Kakva su vasa iskustva i kada lovite na njega ? Pretpostavljam kada se nista ne roji, pa onda iz ocaja ? Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://zagubica.blogspot.com/
NikolaCG
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
NikolaCG


Broj poruka : 4911
Datum upisa : 25.03.2009

Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 EmptySre 28 Jul 2010, 12:33

Ja sam na Gradcu odlično lovio na stimulatore! Znam mušičara koji često tamo lovi, i nikad bez njih ne ide.
Na Tari sam takođe imao dobrih ulova pastrmke koristeći ove imitacije!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mušičarenje pastrmke suvom muvom   Mušičarenje pastrmke suvom muvom - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mušičarenje pastrmke suvom muvom
Nazad na vrh 
Strana 4 od 11Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Sledeći
 Similar topics
-
» Lov pastrmke mokrom muvom
» Nimfarenje pastrmke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Mušičarenje pastrmke-
Skoči na: