Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Moljci, prateće zlo...

Ići dole 
+5
Bokac
Ogifly
100ka
Zox
Saležupa
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Ogifly
Visitor
Ogifly


Broj poruka : 120
Lokacija : Foca
Datum upisa : 27.04.2008

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: moljci prateće zlo   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptySre 25 Jun 2008, 11:20

Meni su ušli i u kuću.Najgore je što se to obično kasno vidi i treba djelovati preventivno.Izbacio sam cio materijal na balkon,nabavio orahovo lišće,nešto lavande i neki tus protiv moljaca.Dobro sam ih istjerao ali nisam sve.Izgleda da ću morati biti strpljiv i da će trebati više vremena.Još čekam autan.Kada dobijem javiću rezultate.Jeste da mi posao trenutno stoji zbog toga ali se mora prvo ovo rješiti. help 1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ogifly.com
100ka
Visitor



Broj poruka : 156
Godina : 40
Lokacija : NBGD
Datum upisa : 04.05.2008

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptySre 25 Jun 2008, 20:39

Problem kod moljaca je što larve prave sranej a ne leptirići, zato dajte neki savet kak oda uništim jajašca pre nego se izlegnu. Imam babinu lasicu koju sau napali i malo oštetili moljci, na njoj ima jajašaca , da li postoji način da očistim to krzno ili jok?
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptySre 25 Jun 2008, 22:48

100ka ::
Problem kod moljaca je što larve prave sranej a ne leptirići, zato dajte neki savet kak oda uništim jajašca pre nego se izlegnu. Imam babinu lasicu koju sau napali i malo oštetili moljci, na njoj ima jajašaca , da li postoji način da očistim to krzno ili jok?
na hemijsko.....platiš i oni očiste
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Visitor



Broj poruka : 156
Godina : 40
Lokacija : NBGD
Datum upisa : 04.05.2008

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptyČet 26 Jun 2008, 06:45

Bogi ::
100ka ::
Problem kod moljaca je što larve prave sranej a ne leptirići, zato dajte neki savet kak oda uništim jajašca pre nego se izlegnu. Imam babinu lasicu koju sau napali i malo oštetili moljci, na njoj ima jajašaca , da li postoji način da očistim to krzno ili jok?
na hemijsko.....platiš i oni očiste
Bogi jel me zezaš ili ozbiljno :?: scratch
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptyČet 26 Jun 2008, 16:31

100ka ::
Bogi ::
100ka ::
Problem kod moljaca je što larve prave sranej a ne leptirići, zato dajte neki savet kak oda uništim jajašca pre nego se izlegnu. Imam babinu lasicu koju sau napali i malo oštetili moljci, na njoj ima jajašaca , da li postoji način da očistim to krzno ili jok?
na hemijsko.....platiš i oni očiste
Bogi jel me zezaš ili ozbiljno :?: scratch
pitaj i proveri toga ima na svakom ćošku.......ozbiljno........
Nazad na vrh Ići dole
100ka
Visitor



Broj poruka : 156
Godina : 40
Lokacija : NBGD
Datum upisa : 04.05.2008

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptyČet 26 Jun 2008, 16:50

Izvini nisam hteo da ispadnem nevaspitan, stvarno sam mislio da se zezaš.
Hvala za savet isprobaću pa šaljem slike da vidite kaki je dabing ispao.
Nazad na vrh Ići dole
Saležupa
Guide
Guide
Saležupa


Broj poruka : 2198
Godina : 52
Lokacija : Aleksandrovac - Župa
Datum upisa : 05.05.2008

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptyUto 23 Sep 2008, 23:27

Ja sam rešio problem kupovinom lavande u cvetu,pa zatim stavljanje u žensku čarapu i među materijale.Na svu sreću,nema ih uopšte :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptyNed 19 Okt 2008, 16:15

Moljcima ne mogu ništa,prepuštio sam meč kad sam vidio da nose gas maske i da grizu plastiku sa namjerom da me upropaste...Zamrzivač je zakon,mislim kad ženski dio familije prestane da pada u nesvijest onda je tek pravo rešenje.Lavande i ostalo pomažu ali ja krepah pa koja je svrha kad mi je radna istovremeno i spavaća soba
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Fandjolfc
Visitor
Fandjolfc


Broj poruka : 202
Godina : 43
Lokacija : Požega
Datum upisa : 02.05.2012

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptyČet 14 Maj 2015, 01:14

Vidim ova tema zaboravljena... hmmm znaci resili ste probleme sa moljcima i vise ih nemate... moze li mi neko pomoci da resim i ja svoje....

Zamrzivac ne dolazi u obzir (umalo nisam poginuo kad je zena izvalila perje u njemu :D )
e sad to orahovo lisce koliko cesto se menja itd... i ima li ko da je nasao nesto od komercijalnih otrova da mogu rasterati moljce...
I jos jedno pitanje u vezi onih jajasaca... mogu li se ocistiti jaja usisavanjem?
Razmisljao sam posto su mi napali kompletnu fazanku da je dobro operem na nekoj cisto reci u nekom brzaku ali neznam kad se osusi hoce li biti upotrebljiva... pa eto ako neko ima koji odgovor na moja pitanja bio bih mu veoma zahvalan :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Pishta
Visitor
Pishta


Broj poruka : 240
Godina : 42
Lokacija : Trnava,Jagodina
Datum upisa : 20.01.2014

Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 EmptyČet 14 Maj 2015, 08:14

Madjoni ::
Moljcima ne mogu ništa,prepuštio sam meč kad sam vidio da nose gas maske i da grizu plastiku sa namjerom da me upropaste...Zamrzivač je zakon,mislim kad ženski dio familije prestane da pada u nesvijest onda je tek pravo rešenje.Lavande i ostalo pomažu ali ja krepah pa koja je svrha kad mi je radna istovremeno i spavaća soba

Madjoni,tvrde neki uzgajivaci lavande da sto vise u kucu natrpas,pa i pod jastuk jer je jako lekovita. Meni prija miris ali prirodna sredstva vise ne unistavaju gamad,samo hemija sto agresivnija Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Moljci, prateće zlo...   Moljci, prateće zlo... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Moljci, prateće zlo...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: FLY TYING MATERIJALI i ALATI-
Skoči na: