Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Stege - radovi domaćih majstora

Ići dole 
+22
Tolefly
Mafke
Durlanac
Mr.Zacoola
Sumadinac
Dragan Tasic
Nikolats
Vlajkoni
NikolaCG
Pex
Omar
Fićo
Sasats
Acapapec
Ervin-Eko
Sasa D
Cakan
Madjoni
Radojica-pop
Murino
Mixmaster
Bugitrs
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege - radovi domaćih majstora    Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 EmptyPon 08 Avg 2011, 13:44



Sumi,koliko kosta odpriiike stega sa dozivit.garancijom,i koju firmu preporucujes,nisam profi ali ako se potrudim.....
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide
Sumadinac


Broj poruka : 1147
Lokacija : Ivanjica, Srbija.
Datum upisa : 20.06.2008

Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege - radovi domaćih majstora    Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 EmptyPon 08 Avg 2011, 13:49

Ne mogu da komentarisem o toj stegi sve dok je ne probam, govorim o mojim dosadasnjim iskustvima sa domacim proizvodjacima koji obecavaju i garantuju sve dok ne uzmu pare, tako sam imao iskustvo sa Bugijem, istina da je covek poslao celjusti nove jer su prve pukle, ali se odmah ogradio da ih vise nema, da ih nece biti i da ga ne interesuje sta ce se u buducnosti desavati sa stegama.....to je neozbiljno i neprofesionalno, tako da buduci kupci stega ovog prozivodjaca treba da se upitaju da li je to dobar potez, po meni nije.

Crni ova stega izgleda dobro, posebno mi se svidja sto je kopija regal stege koja se pokazala kao najbolja za komercijalno vezivanje. Ali sam previse skreptican, zbog predjasnjeg loseg iskustva.
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide
Sumadinac


Broj poruka : 1147
Lokacija : Ivanjica, Srbija.
Datum upisa : 20.06.2008

Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege - radovi domaćih majstora    Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 EmptyPon 08 Avg 2011, 13:55

Mafke ::


Sumi,koliko kosta odpriiike stega sa dozivit.garancijom,i koju firmu preporucujes,nisam profi ali ako se potrudim.....

Postoji toliko dobrih stega vrhunskih proizvodjaca, Regal, Renzetti, Dyna King, Stonfo...Iz iskustva ljudi koji vezuju veliku kolicinu muva, gde je bitna brzina, prakticnost, pouzdanost, izvaja se REGAL stege, recimo REGAL Travel kosta oko 160-170 dolara, po meni je najbolji izbor, istu sam porucio i ocekujem da stigne, nemam vise zivaca da se zezam sa domacim proizvodima koji traju u proseku kao indijska stega.
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege - radovi domaćih majstora    Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 EmptyPon 08 Avg 2011, 13:58


Sumi,mogao si kroz zadnji post da provuces i odgovor na moje pitanje,tebi sam se obratio....
Nazad na vrh Ići dole
Sumadinac
Guide
Guide
Sumadinac


Broj poruka : 1147
Lokacija : Ivanjica, Srbija.
Datum upisa : 20.06.2008

Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege - radovi domaćih majstora    Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 EmptyPon 08 Avg 2011, 14:26

Pa zar ti nisam odgovorio, moj predlog bi bio: REGAL travel vise, kosta oko 160-170 dolara....
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege - radovi domaćih majstora    Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 EmptyPon 08 Avg 2011, 14:38


HVALA KOLEGA,BOLJE TE PARE NEGO DA GRICKAM NOKTE OKO NASIH MAJSTORA,ODOH U SUBOTU U BAZEL,PA CE NADJEMO NESTO skocko
IZVINI NISAM VIDEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

thanks you
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Stege - radovi domaćih majstora    Stege - radovi domaćih majstora  - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Stege - radovi domaćih majstora
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Stege ****
» Kupovina stege

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY TYING :: FLY TYING MATERIJALI i ALATI-
Skoči na: