Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Potočna pastrmka na roštilju???

Ići dole 
+43
NMilanovic
Pishta
Nikolats
Djuka
Zarkotekica
MDujmović
Falco
Bahus
Ekozelj
Sasats
Platipus2000
Renafly
Sumadinac
Clavis
SnikS
Ducka
Alibaba
Silvio
Peka
Mafke
Damirt82
Los_Pecaros3
NikolaCG
Madjoni
Zeljko_72
Sale
Milance
Omar
MarkoTimokRiver
Predrag
Panic
Gegula
Milan VB
Fly Daddy
Micko
ShoneFly
Pedja GM
Mixmaster
Ervin-Eko
Crni
Murino
Gamarus
Zeljko80
47 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24
AutorPoruka
Acter fly
Visitor
Acter fly


Broj poruka : 186
Godina : 52
Lokacija : Niš
Datum upisa : 08.12.2010

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyČet 08 Maj 2014, 00:36

Citat :

Ako se ne slazem sa Mixom u nekim stvarima to ne znaci da ti odmah moras da uletis i da prozivas.
Ajde sto prozivas, nego si poceo prvo vulgarno da se ponasas.
I Ti si kao neki glumac, neko ko radi za kulturu.... ma jesi djoku.
Nego ostavi me na miru, bolje je.

Nije bolje...
Eko,genije....vrati se i pogledaj svoje prostacke postove i vidi koliko si puta pomenuo bulju,.urac,djoku....i ostale ti omiljene ekstremitete!Odstidi se 20 minuta sto si nekulturan i prost pa dodji na dalju edukaciju!I nemoj odma ko beban- ,,kmeee,kmeee,,kad dobijes po usima za glupav post.Usnilo dete da je  Moderator pa da zabranjuje i dozvoljava ko sme a ko ne sme da komentarise njegove djecje mudrolije.A kakav sam glumac i koliko radim za kulturu znao bi,siroma,da si dosao da me gledas onomad i onih nekoliko puta poslednjih godina kad sam bio gost u Pazarskom pozoristu.Ako si cuo za tu zgradu i cike koje rade u njoj?Nisi!Nista,nista...pocecemo sa tobom od lutkarskog!I smem li ja da se ne slozim sa tobom oko necega na ovom forumu a da ti se ne prividja i ne pominje Mix i mi sto ga ,bajagi branimo?Sanjas li ti nesto nocu osim Mixmastera?On je institucija,makar i kontraverzna i nismo mu potrebni mi,sto ponesto naucismo od njega da ga branimo.Kazem,vrati se na prvi tvoj komentar na ovu temu i videces da je provokativan i logicno zgodan za komentarisanje...E,sad sto ti se ne svidja komentar i sto ne .ebemo tvoj petogodisnji status na forumu i to sto si instruktor,pravnik,pravednik,grinpisovac,svetac...itd
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyČet 08 Maj 2014, 08:07

Kakav klizeci sa juzne pruge.....totalni djon.... kreten ha ha ha ha 
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyČet 08 Maj 2014, 10:11

Zabavna tema ..   :joker: 

Prvo nju prelistam svako jutro uvek me nasmeje!!
Nazad na vrh Ići dole
Djuka
Visitor
Djuka


Broj poruka : 205
Godina : 40
Lokacija : Kotor Varos
Datum upisa : 09.05.2011

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyČet 08 Maj 2014, 14:12

Pošto je ova tema iscrpljena a nismo saznali ko se osjeća grešnim što jede ribu, niti kakvo je djetinjstvo imao navedeni ribar, predlažem novu temu za raspravu:
-Simms G4 Pro VS Golf 4 Tdi-  Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Damirt82
Guide
Guide
Damirt82


Broj poruka : 1359
Godina : 41
Lokacija : Kotor Varoš
Datum upisa : 08.05.2011

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyČet 08 Maj 2014, 15:01

G4 Pro  sampion 1 ha ha ha ha 
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyČet 08 Maj 2014, 15:24

Acter fly ::
Citat :

Ako se ne slazem sa Mixom u nekim stvarima to ne znaci da ti odmah moras da uletis i da prozivas.
Ajde sto prozivas, nego si poceo prvo vulgarno da se ponasas.
I Ti si kao neki glumac, neko ko radi za kulturu.... ma jesi djoku.
Nego ostavi me na miru, bolje je.

Nije bolje...
Eko,genije....vrati se i pogledaj svoje prostacke postove i vidi koliko si puta pomenuo bulju,.urac,djoku....i ostale ti omiljene ekstremitete!Odstidi se 20 minuta sto si nekulturan i prost pa dodji na dalju edukaciju!I nemoj odma ko beban- ,,kmeee,kmeee,,kad dobijes po usima za glupav post.Usnilo dete da je  Moderator pa da zabranjuje i dozvoljava ko sme a ko ne sme da komentarise njegove djecje mudrolije.A kakav sam glumac i koliko radim za kulturu znao bi,siroma,da si dosao da me gledas onomad i onih nekoliko puta poslednjih godina kad sam bio gost u Pazarskom pozoristu.Ako si cuo za tu zgradu i cike koje rade u njoj?Nisi!Nista,nista...pocecemo sa tobom od lutkarskog!I smem li ja da se ne slozim sa tobom oko necega na ovom forumu a da ti se ne prividja i ne pominje Mix i mi sto ga ,bajagi branimo?Sanjas li ti nesto nocu osim Mixmastera?On je institucija,makar i kontraverzna i nismo mu potrebni mi,sto ponesto naucismo od njega da ga branimo.Kazem,vrati se na prvi tvoj komentar na ovu temu i videces da je provokativan i logicno zgodan za komentarisanje...E,sad sto ti se ne svidja komentar i sto ne .ebemo tvoj petogodisnji status na forumu i to sto si instruktor,pravnik,pravednik,grinpisovac,svetac...itd

Acter, honjino matora bolje Ti je Ti nauci kako se izrazavas pa posle nekog drugoga kritikuj, prvi si poceo i sad trpi.
Kada budem prvi tebe prozvao tad Ti dajem za pravo da rezis a ovako odhebi.

Ja od .urca u slamenom sesiru dobio po usima, ne znam samo kad je to bilo i gde?

Ti bi prvo morao da budes pismen posto kulturan nisi, da si pismen procitao bi da sam Ja iz Sjenice a ne iz Novog Pazara, a posto ne znas da citas mislim da nisi ni za lutkarskog pozorista.

Moj prvi post na ovoj temi je vezan za onog Kiflu a ako si mislio na prvi post vezan za ove zadnje prepiske ja ne vidim u njemu nista provokativno.
Mozda sam te isprovocirao ovo gde sam spomenuo opasnog sefa, mozda je tvoj takav pa si se tu pronasao.

A Ja sa tim Mixom problema nemam ni u snu, za mene je to totalno nebitan lik isto kao i Ti.
A to .ebes li ti ili ne moj petogodisnji staz i za to me zabole, ja nisam ovde ni zbog tebe, ni zbog Mixa...
Isto tako ni malo me ne zanima tvoj staz ovde, jer za mene si skroz nebitan lik i svaka moja rijec upucena tebi je samo gubljenje vremena, kao govorio tebi, kao konju isto mi se hvata.
Nazad na vrh Ići dole
MaxFly
Visitor
MaxFly


Broj poruka : 297
Godina : 44
Lokacija : Villach,Östereich
Datum upisa : 01.01.2011

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyČet 08 Maj 2014, 16:26

[quote="Ervin-Eko"][quote="Acter fly"]
Citat :




Ti bi prvo morao da budes pismen posto kulturan nisi, da si pismen procitao bi da sam Ja iz Sjenice a ne iz Novog Pazara, a posto ne znas da citas mislim da nisi ni za lutkarskog pozorista.



 dobar post 
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyČet 08 Maj 2014, 16:59

Civilizujte malo konverzaciju iako je Garaža  Ufffff 
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyČet 08 Maj 2014, 17:28

Murino mozda bi trebalo da redukujes malo dozivljaje sa juzne pruge...nemam nista protiv da se Nislije drze zajedno...ali da promovisu krivolov i podrzavaju jasan i nedvosmisleni prekrsaj ili kako god da se nazove pecenje nekoliko pastrmki ispod mere na rostilju.....po meni nije po pravilima foruma...jer mislim da je ovaj forum namenjen sportskim ribolovcima gde nema mesta za krivolovce....

Zao mi je da akter ove price nije ovde sa nama u temi, imao bih sta da mu kazem...dobar musicar, dobar i vezac ali totalno operisan od etike i ponasanja na i prema vodi....

Nadam se da ce ako nista ova tema biti zakljucana i time prekinuto izvrgavanje ruglu musicarenje i sve ono zbog cega smo ovde na forumu....
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyPet 09 Maj 2014, 08:57

Predrag ::
...nemam nista protiv da se Nislije drze zajedno...ali da promovisu krivolov i podrzavaju jasan i nedvosmisleni  prekrsaj....

Predraže, kako si uspeo da izvučeš ovoliko pogrešnih zaključaka i ubaciš ih u ovako malo reči?  Laughing 

1. Nišlije se uopšte ne drže zajedno - u ovom gradu ima najmanje 3 suprotstavljena FF kružoka (kao i svuda po Balkanu)
2. U ovoj temi Nišlije su napisale sasvim različita mišljenja. Prelistaj poslednjih par stranica i videćeš da se neki oštro suprotstavljaju mom pisanju.
3. Nisam nigde video da se ovde promoviše krivolov. Ovo je tema koju je pokrenuo jedan član foruma sa dilemom o previše pastrmki na nečijem roštilju. Niko u njoj nije napisao da treba kršiti propise. Uglavnom se većina gnuša tog prizora, a par ljudi pokušavaju da objasne da tako nešto nije nimalo neobično u Srbiji (celoj, a ne samo na nekakvom "jugu").
4...


Ovde se radi o linču. Pokrenuo ga je jedan član foruma, neovlašteno prikazavši slike sa nečijeg Facebook profila. U tome su mu se mnogi pridružili, što je meni zasmetalo.

Smatram da je učinjena nepravda, pa sam se ubacio kao neki branilac. Isto tako bih branio i (na primer) Ervina, koji je ubacio podosta slika mrtvih riba na ovaj isti forum. Da je neko zbog toga poželeo da ga linčuje, ja bih ga branio.

Uostalom, taj Kifla je daleko zanimljiviji od bilo koga od nas. Njegov dnevni ulov prokomentarisalo je na desetine forumaša, pogledan je preko 7000 puta, napisano preko 350 postova, a ovo je 24 stranica koju otvaramo o njegovim lepim makedonskim pastrmkama, koje je uslast i u najvećem miru i uživanju podelio sa svojim prijateljima (pretpostavka). Da sam proizvođač mušičarske opreme, zašio bih svoj logo na njegov kačket, poklonio mu kompletnu opremu i zamolio ga da se što češće slika.  Laughing  Skočila bi mi prodaja bar 5000%!  Laughing 


Poslednji izmenio Mixmaster dana Pet 09 Maj 2014, 09:25, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 EmptyPet 09 Maj 2014, 09:25

Mislim da je ova tema zaista iscrpljena!

Ende !
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Sponsored content





Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 24 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potočna pastrmka na roštilju???
Nazad na vrh 
Strana 24 od 24Idi na stranu : Prethodni  1 ... 13 ... 22, 23, 24
 Similar topics
-
» Velika pastrmka!!!
» Sezona 2014 - Pastrmka
» Pastrmka i njena hrana ...
» Dunavska pastrmka na strimera!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: