Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !

Ići dole 
+33
Omar
Kusmi
Saleja
Mr.Zacoola
Raka Hardy
Predrag
MDujmović
Flya
Veka Sax
Masic
NemaNja95
Ervin-Eko
Mladen
Mafke
Peka
Bahat
Dragan Tasic
NMilanovic
Sasats
Ogi
ShoneFly
Angel
Damirt82
Alibaba
Milan VB
MaxFly
Gegula
Tolefly
Crni
Murino
Mixmaster
Gamarus
Sumadinac
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Tolefly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2011'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2011'
Tolefly


Broj poruka : 896
Godina : 51
Lokacija : Štrpce - Kosovo i Metohija
Datum upisa : 02.12.2008

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 13:34

Iskrene čestitke svim učesnicima takmičenja, posebno pozdravljam Veliku petorku na čelu sa Masićem, zaista sjajne kreacije i vrhunsko umeće-Bravo!
Čestitam i administraciji na profesionalo odradjenom poslu , još jedan dokaz da zaista ovaj forum pripada samom vrhu ne samo u našoj okolini već i i šire ! cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 13:43

Čestitam Marku i svim takmicarima sampion 1 cestitam
Nazad na vrh Ići dole
NemaNja95
Visitor
NemaNja95


Broj poruka : 278
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 17.04.2012

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 13:50

Cestitke svima,bilo mi je drago ucestvovati.A Marku posebno cestitam na zasluzenoj pobedi. :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Masic
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2013'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2013'
Masic


Broj poruka : 987
Lokacija : Vranje
Datum upisa : 04.05.2008

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 14:46


Prvo zelim da se zahvalim administraciji na ulozenom trudu i vremenu u organizovanju ovakvog on line dogadjaja.Zatim na istrajavanju da sve protekne u najboljem redu,na tome sto je stavila na "cekanje" skoro 30 novih clanova samo da bi zadrzala regularnost takmicenja i izbegla bilo kakve mogucnosti za manipulaciju i fingiranje rezultata.

Takodje ne smem da zaboravim sponzore koji su obezbedili fenomenalne nagrade i svakom pojedinacno se zahvaljujem na tome!

Kolege ucesnici,koji su pokazali visok nivo kreacija,inovacija i raznih fly tying tehnika, svima njima zelim da cestitam na prikazanim radovima od srca,a posebno ucesnicima koji su zauzeli prvih 5 mesta.

Takodje da se zahvalim svim clanovima foruma,koji su mi pruzili podrsku putem glasanja,i koji su bili uz mene!

Prvenstveno mi je drago da su kreacije koje sam uradio zadovoljile vase kriterijume,i nadam se da cemo i naredne godine gledati jos bolje kreacije i jos veci broj ucesnika ovog sada vec tradicionalnog takmicenja.

Jos jednom veliko hvala svima..

Veliki pozdrav.
Marko Mašić.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.vestackemusice.com
MaxFly
Visitor
MaxFly


Broj poruka : 297
Godina : 44
Lokacija : Villach,Östereich
Datum upisa : 01.01.2011

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 14:51

auuu Marko...Odrzao si nam govor kao Novak kad osvoji Australian open...hehehehe
Svaka cast majstore!!!
Takodje cestitam svuim ucesnicima takmicenja na ulozenom trudu...
Nazad na vrh Ići dole
Veka Sax
Visitor
Veka Sax


Broj poruka : 101
Godina : 46
Lokacija : Leskovac
Datum upisa : 01.01.2011

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 16:03

Zahvaljujem se svim clanovima foruma koji su glasali za mene!!!!Zahvaljujem se administraciji na ulozenom trudu i svim sponzorima ovog takmicenja.
Cestitke svim ucesnicima ovog takmicenja,a posebne cestitke Gamarusu na osvojenom 2 mestu,Crniju za 3. i Raki za 4.mesto i sve cestitke pobedniku ovog takmicenje Masicu. cestitam
:ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Flya
Visitor
Flya


Broj poruka : 270
Lokacija : Bled
Datum upisa : 06.06.2012

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 16:17

Marko iskrene čestitke! sampion 1 Zasluženo si osvojio prvo mesto! Također čestitam svim ostalim učesnicima na dostignutim rezultatima. Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 16:31

I ja se pridruzujem cestitkama svim ucesnicima i nagradjenima. Bravo!!!
Nazad na vrh Ići dole
Damirt82
Guide
Guide
Damirt82


Broj poruka : 1359
Godina : 41
Lokacija : Kotor Varoš
Datum upisa : 08.05.2011

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 16:50

Svaka čast momci, čestitam na osvojenim mjestima kao i svim učesnicima koji su uzeli učešće na takmičenju i uveselili nas sjajnim i inovativnim kreacijama.
Nazad na vrh Ići dole
MDujmović
Visitor
MDujmović


Broj poruka : 159
Godina : 46
Lokacija : Bihać
Datum upisa : 05.01.2012

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 18:24

cestitam svima! Vidimo se opet dogodine :ziveli : ciao
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 19:54

Kako sam glasao na takmičenju u FT 2012 musicarenje.net


Medju prvima sam postavio muve i medju prvima sam glasao pošto me ne zanima kalkulisanje u nečemu što smatram za zabavu . Kao prvo glasao sam za sve takmičare osim za samog sebe , nisam nikom dao niti ocenu 1 niti ocenu 2 jer prosto mislim da niko nije zaslužio takvu ocenu samim tim što se prijavio na takmičenje i učestvovao na istom (ima tu momaka koji su početnici ali su se uključili u takmičenje –svaka im čast na tome –za svaku pohvalu) ,naravno svako ima drugačije aršine ocenjivanja zato i postoje ocene od 1 do 5


Ocene :

1.N.Milanovic – ocena 3 (postavio je jednu muvu za čistu 5 ali pošto mu fale još dve muve našao sam neku sredinu – obrazloženje: da je imao 3 odlične muve za 5 = računao bih 15:3=5 ,ovako ocena 3 ) Odlična muva (pupa) po meni najlepša na takmičenju.
2.Žakula – ocena 3 (takodje postavio jednu muvu za 5 ali i njemu fale još 2 muve isto kao i Milanovicu )
3.Mašić – ocena 5 (tri odlične muve izmedju 4 i 5 + /odlične fotografije – dao sam mu 5) Po meni pobednik takmičenja.
4.Raka Hardy- ocena 4
5.Crni – (2 lepe muve izmedju 4 i 5 ,postavio 2 od 3 muve –i zbog toga - ocena 4 )
6.Miloš- Osrednje muve -ocena 3
7.M.Andjelković –osrednje muve -ocena 3
8.Akter – osrednje muve –ocena 3
9.Veka saks – lepe muve –ocena 4
10.Beso – lepe muve -ocena 4
11.Nemanja – mlad momak ,početnik u FT – ocena 3 ,svaka čast na prijavi za takmičenje !
12.Angel – lepe muve – ocena 4
13.Kusmi –lepe muve –ocena 4
14.Sebastian- lepe muve –ocena 4( fotkane samo sa jedne strane) Mogao si da opališ još neku fotku za 5 :P
15.Asmir- lepe muve – ocena 4
16.Dujmović – sve ukupno muve izmedju 4 i 5 (sve tri kategorije muva dobio + ) – ocena 5
17.Ray- ocena 3
18.Edin Gammarus – Postavio čovek muve u sve tri kategorije (to najviše cenim) + jako lepe muve –bespogovorrno - ocena 5 (rame uz rame sa Mašićem)
19.Ogi –lepe muve –ocena 4
20.Maki – 3
21.Nikolaj-3
22.Max – 3

Nadam se da se neće niko naljutiti od ljudi koji su učestvovali na takmičenju ocenjivao sam koliko god sam korektnije umeo i znao ..Živeli !
Nazad na vrh Ići dole
NMilanovic
Guide
Guide
NMilanovic


Broj poruka : 2245
Godina : 45
Lokacija : Sve redje uz vodu..
Datum upisa : 13.04.2011

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 20:48

LoL ... Shone prijatelju pa iskreno lepo si glasao!!!

Hvala za Pupu, nisam stigo na vreme da postujem i slike ostalih muva, sada su ubacene gde treba (baci opet pogled mozda ti se jos neka svidi cheers )

Meni se dosta muva svidja, svi su se potrudili - Bas po mom ukusu su Markova majska, tvoj strimer i Zakijevu nimfa - sve ubice!!!


Poslednji izmenio NMilanovic dana Sre 16 Jan 2013, 20:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 20:53

Neka se emocije malo stišaju ! A tokom sjutrašnjeg dana biće otvorena tema o takmičenju !


P.S.

Ponoviću , NMilanoviceva tema iz "garaže", biće osnova za neke eventualne prijedloge za buduća takmičenja, sugestije i sl.
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Flya
Visitor
Flya


Broj poruka : 270
Lokacija : Bled
Datum upisa : 06.06.2012

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 21:36

Hvala Šone, htio sam ja fotke bolje uraditi ali drugom kamerom koju bi posudio ali na kraju nije došlo do toga...u ovo takmičnje sam ušao samo iz zabave bez ikakvih afiniteta da bi osvajao neke nagrade več ko što rekoh iz zabave i želje da malo doprinesem popularnosti u FT-u. Posle me je toliko posao obuzeo da sam totalno i zaboravio na ovo takmičenje i kada sam jučer nakon dužeg vremena došao na ovaj forum setih se i tada sam odglasao skoro u zadnji momenat za sve učesnike.
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 EmptySre 16 Jan 2013, 22:59

Drago mi je sto nisam prvi da iskomentarisem takmicenje, kreacije i ocenjivanje...hteo sam da otvorim temu popodne danas ali sam se predomislio...

Naime necu javno po imenima reci kako je bilo moje glasanje, ali sam ocenjivanje prilagodio nekim drugim, da kazem mojim kriterijumima....organizacija nije precizirala koje i kakve kreacije treba da se predstavljaju osim da po jedna treba da bude iz kategorije suvih, mokrih ili nimfe i strimera....pregledanjem nekoliko dana sam zakljucio da nema puno odnosno da ima samo nekoliko muva predstavljenih koje mogu da love, tj da su upotrebljive, tj lovne muve...nisam pristalica kreacija tkz. realistic fly jer bi za to bila potrebna posebna kategorija...ovako prema propozicijama sam klasifikovao prvo muve koje imaju da kazem upotrebnu vrednost pa onda nesto izmedju i na kraju realisticne kreacije su zauzele kod mene najnize mesto na lestvici.....naravno da nisam cini mi se dao nikome najlosiju ocenu.....ne mislim da sao realisticne muve koje podsecaju na zive insekte treba da preuzimaju vaznost nad standardnim muvama koje svakodnevno koristimo, uz dobru proporciju, dobro vezana muva, sa dobrim odabirom materijala i pedantna, odlicno slikana i predstavljena treba da bude zapazena u odnosu na realisticne kreacije....

Iz nekih mojih licnih razloga nisam ucestvovao, ali ima dana....nadam se da ce sledece takmicenje pomeriti neke granice i vremenom postati zapazenije i na sirim prostorima okupljajuci i neke vezace van nasih ex YU prostora....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !   Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju ! - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pitanja, sugestije i obavještenja o takmičenju !
Nazad na vrh 
Strana 5 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: International Internet Fly Tying Competition "Musicarenje.net " :: 3rd International Internet Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2013'-
Skoči na: