Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Rotvajler na suvu muvu!

Ići dole 
+12
Goci
Madjoni
Mafke
Predrag
Zeljko_72
ShoneFly
Sasats
Durlanac
Micko
Crni
NikolaCG
Mixmaster
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Durlanac
Visitor
Durlanac


Broj poruka : 326
Godina : 43
Lokacija : DURLAN NIŠ SRBIJA
Datum upisa : 19.11.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyPet 19 Nov 2010, 10:34

Neznam sta da ti kazem jos uvek nismo dobili kalendar :)

Ali Piatreni , Jorkshirci i mangulice u ovom periodu najbolje rade duz cele morave. Najvise mozes da ih nadjes u plicacima kraj obale ili medju granama (vole da odmaraju u hladovini). Uzimaju i dobro otezanu nimfu a mozes i na Red Spinera da oprobas srecu. Stavi jaci predvez da ne bi zakucao neku KRAVU odnosno kapitalca od nekih 150 kgrama
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyNed 19 Dec 2010, 10:32

Volite li žablje batake? Laughing

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Zaba
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyNed 19 Dec 2010, 10:39

affraid i to na nimfu Shocked na suvu nista posebno ali zabac na nimfu je za respekt cestitam
Nazad na vrh Ići dole
Durlanac
Visitor
Durlanac


Broj poruka : 326
Godina : 43
Lokacija : DURLAN NIŠ SRBIJA
Datum upisa : 19.11.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyNed 19 Dec 2010, 12:54

Daj ovu KRASTAČU za Udruženje !!! cool photos
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Pade i vidra!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyNed 30 Jan 2011, 09:55

Odavno se nismo zabavljali ovom temom. Puna mi je fijoka ovakvih stvari. Treba to čitati, zabavljati se, ali i izvući pouku. Ovo može biti vrlo poučno za one koji osnivaju ili predvode uspešne mušičarske klubove.

Evo kako je početkom 2009. godine predsednik niške varaličarske sekcije neuspešno pokušao da svrgne predsednika (i osnivača) Mušičarske sekcije - putem neverovatne priče o mušičarenju vidre! Okrivio je moju malenkost da među ostalim mnogobrojnim životinjama, čija je ukupna masa u ovoj prijavi bar nekoliko tona, mušicom lovim i vidre. Laughing

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Odg360-3

Citat:

....

5. Ubijanje i povređivanje životinja kraj vode (ptica i sisara)

5.1. Dok smo zajedno išli na pecanje u proleće 2008. Ivan mi je opisao kako je jednom prilikom na Belom Timoku ispred njega izronila vidra. Sa oduševljenjem mi je ispričao kako joj je navukao mušicu na leđa, kontrirao i par sekundi "zamarao" u viru, pre nego što je jadna životinja uspela da pobegne sa udicom u leđima. Njemu je ovo bilo zabavno i nije pokazao nimalo kajanja, čak i nakon što sam mu skrenuo pažnju da jadna životinja u najgorem slučaju može i da ugine usled trovanja krvi nakon što udica zarđa.

U Nišu, 16.02.2009.godine


G.... T.....
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyNed 30 Jan 2011, 12:26


E MAXE!

Ovo je za rubriku verovali ili ne. Pa sta se taj narod navrzo na tebe i dali jos uvek musicare?

Zavist je opasna bolest!
Nazad na vrh Ići dole
Madjoni
Moderator
Moderator
Madjoni


Broj poruka : 9731
Lokacija : Nikšić
Datum upisa : 14.10.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyNed 30 Jan 2011, 13:59

Mafke ::



Zavist je opasna bolest!
i neizlječiva Laughing
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyfishingprimus.me/
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyNed 30 Jan 2011, 14:07

Zavist oduvek prati sportski ribolov. To je normalno. I ja bih se tako osećao kada bih umislio da sam super-mušičar-instruktor, a pojavim se sa 1 kg ekstremno sitnih klenčića pred čovekom koji na isti pribor nosi x kilograma klenova u dimenzijama koje vidim tad i nikad više.

Samo, kod ovih je ljubomora izašla na videlo, zato što ih je mučilo kako da drpnu nekoliko stotina hiljada dinara. Odjednom se na Sekciji, te davne 2008. pojavilo nekoliko ljudi, koji je nikada ranije nisu posećivali. Tek skoro sam saznao zašto. Predvodnik ove hajke im je obećao "deo".

Nesrećom po njih, spotakoše se o kamen temeljac Mušičarske sekcije Niša. Laughing


Poslednji izmenio Mixmaster dana Pet 16 Dec 2011, 17:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyČet 24 Nov 2011, 09:12

e Mix nisi nam rekao samo da li ideš na rotove i guske onako pod dejstvom droga i ostalih opijata ili si strejt u takvim akcijama ? ha ha ha ha
Danas sam se setio ove teme pa sam se nanovo opet lepo ismejao .
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyČet 24 Nov 2011, 09:42

Šone ::
e Mix nisi nam rekao samo da li ideš na rotove i guske onako pod dejstvom droga i ostalih opijata ili si strejt u takvim akcijama ?
Danas sam se setio ove teme pa sam se nanovo opet lepo ismejao .

Šone, dobro je što si pomenuo opijate, jer sam i ja čuo da ih kod kuće imam u ogromnim količinama i da ih redovno koristim. Laughing
Čak je i naš "drugar" Goci (vlasnik časopisa "Zavrti se i poleti") jednom prilikom ovde (mrtav ozbiljan!) napisao kako trošim kilograme kokaina.
Kada je tako nešto mogao da napiše na forumu, pitam se šta li on i njegovi drugarčići pričaju. Mogu samo da zamislim - mušičarenje rotvajlera, gusaka, poskoka, kokošaka...skalpiranje petlova po tuđim kokošarnicima...droga na kilo...razuzdani sex sa krezubim babama pored Nišave...jedenje živih riba u lovostaju samo da ih ne bih pustio... Laughing

heheh, ovakve stvari su normalne kada naučiš mušičarenju trocifreni broj ljudi. Jbg, ne možeš da se nadaš da su svi normalni.
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyČet 24 Nov 2011, 10:44



ohhohohoho krezube babe pored Nišave ha ha ha ha

Nazad na vrh Ići dole
Goci
Guide
Guide



Broj poruka : 679
Lokacija : Niš
Datum upisa : 06.02.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyČet 24 Nov 2011, 14:22

Mixmaster ::
Čak je i naš "drugar" Goci (vlasnik časopisa "Zavrti se i poleti") jednom prilikom ovde (mrtav ozbiljan!) napisao kako trošim kilograme kokaina.
Nisam napisao "kilograme kokaina", već sam u afektu (jer si me ti kao i obično nešto provocirao) napisao (ako se dobro sećam) "bivši narkoman".

Što ne uključuje kilograme kokaina, već možda to da si nekada koristio neka slična sredstva, pa se srećom odvikao od toga, što je pohvalno.

Naravno, ni to ne bih napisao da ne mislim da je zaista tako (bar tako tvrdi pola Niša, a ako lažu - ti se zapitaj zašto pola Niša izmišlja takve priče o tebi a ne o bilo kome drugom).

Inače se javno izvinjavam što sam to napisao, jer iako sam mislio (i dalje mislim) da je to istina, iznošenje takvih stvari iz nečije prošlosti nije za forum.

Izvini još jednom, ali da se to ne bi ponavljalo nemoj da provociraš ljude. Neko u afektu izvuče pištolj i ubije nekoga, ja sam u afektu napisao ono što sam čuo o tebi i u šta verujem da je istina. I svestan sam da sam pogrešio što sam to napisao...
Nazad na vrh Ići dole
Mafke
Guide
Guide
Mafke


Broj poruka : 2767
Godina : 51
Lokacija : JAGODINA
Datum upisa : 23.01.2011

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyČet 24 Nov 2011, 14:46



Koja ''crta'' tamo vamo,sve je to za ljude skocko
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyPet 25 Nov 2011, 00:51

Heheh, ovo postaje vrlo zanimljivo. Nisam znao da sam bio i narkoman. Biće da me je izdalo pamćenje usled dugotrajne zavisnosti o teškim opijatima.

Goci, meni ne smeta da neko poput tebe na mušičarskom forumu piše ovakve stvari. Zapravo, tako doprinosiš da dotaknemo samu srž mušičarenja - poređenje sa drugim ribolovcima (ljudima) i to na jedan od najsloženijih načina koje je čovek izmislio. Čini mi se da mušičarenje i tome služi, koliko god to bilo prikriveno.

Pozabaviću se malo psihologijom:

Pišući ovako smešne i nakaradne stvari o meni, ti očigledno pokušavaš da se uporediš sa mnom i pokažeš nam da si bolji.

To je pogrešno.


U mušičarenju se to tako ne radi. Pravi način su pozitivne stvari, poput dobrih ulova, slika, poučnih tekstova, dobrih muva, korisnih zabaca, organizovanja ovog sporta...

Batali rotvajlere, guske, zmije, žabe, droge,.... i ko zna kakva još "zla". Ako se ne zaustaviš na tome, ko zna šta ćemo još pročitati. Možda sam i gay, pljačkaš banaka, plaćeni ubica... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Guide
Guide



Broj poruka : 679
Lokacija : Niš
Datum upisa : 06.02.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 EmptyPet 25 Nov 2011, 09:49

Dobio si odgovor zašto sam to napisao i izvinjenje.

Ali ne izvrći činjenice i ne izmišljaj sada ti razloge. Imaš objašnjnje gore: u afektu, jer sam bio isprovociran, ali i zato što sam bio siguran da je to istina.

Ako ti 10 ljudi potpuno nezavisno jedni od drugih ispriča isti događaj - ti sa velikom dozom sigurnosti poveruješ da je istina.

Nema tu nikakve veze sa "samom srži mušičarenja". Niti nekakvim poređenjim tebe i mene...

Niti sam ikada spominjao ikakve "rotvajlere, guske, zmije, žabe". To je neko drugi pričao o tebi, pa raspravi sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rotvajler na suvu muvu!
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako odabrati pravu muvu za pastrmku ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: