Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Rotvajler na suvu muvu!

Ići dole 
+12
Goci
Madjoni
Mafke
Predrag
Zeljko_72
ShoneFly
Sasats
Durlanac
Micko
Crni
NikolaCG
Mixmaster
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 EmptyPet 20 Mar 2015, 10:43

Šone, uhvatio si me na delu, priznajem! Laughing

Doduše, ovo nisu poskoci nego krupni moravski smukovi, koji su pravi mušičarski izazov! Za njihov lov je potreban veoma dug i precizan zabac, jer su plašljivi i reku prelaze daleko od čoveka. Po vodi se kreću neverovatnom brzinom, tako da za reku širine 50m imaš vremena samo za jedan zabac. Dakle, nema "popravnog". Ako uspeš precizno i dovoljno daleko da zabaciš u putanju kojom glisira preko Morave i ubodeš ga muvom, počinje fenomenalna borba. To je besna životinja čija masa je nekoloko kilograma. Kada ga privučeš počinje da diže gornji deo tela kao crna mamba i preti da ujede. Neotrovan je, ali prilično nezgodan...

Naravno, jeo sam smukove. Treba ih dobro prodinstati, jer su vrlo mišićavi, pa im je meso veoma žilavo.
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 EmptyPet 20 Mar 2015, 13:05

ha ha ha ha  

Nećeš sa Mix tako lako izvući ,imam ja još dokaza ,ovo sam dobio posredstvom nekih tvojih frendova
sa jednog drugog  foruma  . Uslikano u području Grdeličke klisure  Shocked

Citiram : " Ivan Randjelović je prvo krvnički nasrnuo na jadnu životinju golim rukama i počeo je da je davi i grize naočigled svih nas prisutnih
da bi je na kraju dokrajčio udarcem kamena u glavu iako već tada po meni nesrećna životinja nije davala znake života"

Krunski dokaz nije prihvaćen u procesu "Mixmaster vs rotvajleri ,vidre  i gmizavci" iz nepoznatih razloga ,verovatno zbog uticaja
tuženog na članove komisije .

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Foos4o

U klinču sa džinovskim poskokom od 5.5 m  
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 EmptyPet 20 Mar 2015, 21:31

Ove moje tužibabe su toliko inteligentni da sad sakupljaju ove Šonetove slike i razmišljaju kad je zgodan trenutak da se opet tužakaju. Laughing

P.S:
Ala me ovaj piton pridavio, nadula mi se glava kao lubenica. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 EmptySub 21 Mar 2015, 20:36

stvarno ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 EmptySub 21 Mar 2015, 22:24

Šone, ove tvoje montaže su pravi hit. Odlično ilustruju ono što su moje "tužibabe" htele da dokažu o meni.

Nego, možeš li ovako profi da mi odradiš i nešto za klenove od po 4cm, za vidru, za rezervnu čuvarku u nogavici kombinezona, za bolove u ruci kod mojih FC đaka, za gusku...

Daj odradi mi to, a da znaš da imam još dosta toga neobjavljenog: "Prodaja vagona ribe", "Ribolov u lovostaju", "Grebanje riba", "Navlačenje mušičara na kršenje propisa", "Ubijanje ptica koje mi plaše ribu"... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 EmptySub 19 Mar 2016, 09:43

Evo novih dokaza da sam monstrum(!),

a da su pravu su oni "orgovci" i "spinendflajovci", fini ljudi koji se bore da ovakvi završe iza rešetaka, veže im se đule za nogu i oduzme mušičarski pribor do kraja života. Laughing

Evo, sinoć me slikao čovek u parku kako mučim životinje, to jest, mušičarim mačke. Ja testirao neki super mušičarski konac od 20 evrića i taman počeo da ga izbacujem celog uz oko 5m backinga (štapom od 80 e), kad iz obližnjeg žbunja istrča mačka! Videla kako mrducka parče obojenog polipropilena. Naravno, odmah sam se "uozbiljio" i "vodio" "mamac" tako da namamim životinju da napadne.....

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 23vdoqh

E, sad, da li je mačka preživela ili se njeno krzno već suši na blagom povetarcu zakucano za dasku, to treba pitati "stručnjake". Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sasats
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasats


Broj poruka : 4279
Godina : 50
Lokacija : Trstenik
Datum upisa : 04.01.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 EmptySub 19 Mar 2016, 11:34

Ne vidi se bas najbolje boja macke ali mi se cini da bi mogla da prodje za nimfe majske ? ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Nickollica
Fly fisherman
Fly fisherman
Nickollica


Broj poruka : 15
Godina : 38
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 07.03.2015

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 EmptySub 19 Mar 2016, 13:27

Procitah od pocetka do kraja teme.
OPLAKAH!!! Placko
Nazad na vrh Ići dole
Big Bad Wolf
Visitor
Big Bad Wolf


Broj poruka : 369
Godina : 53
Lokacija : Nis
Datum upisa : 18.04.2012

Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 EmptyNed 20 Mar 2016, 00:05

Bice nimfe i strimeri, provereno 😊
Nazad na vrh Ići dole
http://www.gospodjastojana.com
Sponsored content





Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rotvajler na suvu muvu!
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Kako odabrati pravu muvu za pastrmku ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: