Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Rotvajler na suvu muvu!

Ići dole 
+12
Goci
Madjoni
Mafke
Predrag
Zeljko_72
ShoneFly
Sasats
Durlanac
Micko
Crni
NikolaCG
Mixmaster
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyPet 25 Nov 2011, 10:31

Ok Goci, tebi je u startu sve oprošteno, ne brini. Izbegavaj forume kad si u tom "afektu", ako te taj osećaj ikada napušta.

Ono što ste ti i tvoji (načuo sam bivši) drugari pisali o meni u tom "afektu", ja držim u jednoj prepunoj fioci kao veliko blago i dokaz da u mušičarenju ima još nečeg osim lova ribe, vezivanja muva i zabacivanja. Oduvek sam tvrdio da je tako, a vi ste mi pomogli da to i dokažem.

Smeške koje su 2008./2009. vašim rukama napisane i predate USR "Nišava", uz napomenu da želite što pre do upravljanja MSN, nisu tajna dokumenta. Kao optuženi, ja sam ih sve do jednog dobio, overene i pečatirane, naravno, da bih znao od čega treba da se branim. Nakon što sam se uspešno odbranio od tih gluposti (što nije bilo teško), koristim ih da se slatko nasmejemo i ja i moji prijatelji. Nakon čitanja, prvo se smejemo do bola, a onda se zamislimo i shvatimo da je u mušičarenju osim ljubavi i strasti, prisutna sujeta, ljubomora i pakost.

....što je zapravo normalna stvar.


Poslednji put izmenio Mixmaster dana Uto 27 Dec 2011, 20:02, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Guide
Guide



Broj poruka : 679
Lokacija : Niš
Datum upisa : 06.02.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyPet 25 Nov 2011, 10:51

Tebi se baš priča na ovu temu... I da se slučajno diskusija ne bi završila stalno i veoma vešto povlačiš nova pitanja...

Mixmaster ::
...koristim ih da se slatko nasmejemo i ja i moji prijatelji. Nakon čitanja, prvo se smejemo do bola...

To što si ti na Belom Timoku nabacio mušicu vidri na leđa, kontrirao, držao je na štapu par sekundi pre nego što ti je (normalno) jadna životinja pokidala tipet i otišla sa udicom (koja će zarđati i životinja teoretski može da ugine od trovanja krvi) je zaista toliko smešno da verujem da ti i tvoji drugovi pucate od smeha kada se prisetite tog događaja.

Meni i mojim drugarima je to tužno, ali ukusi se razlikuju...
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyPet 25 Nov 2011, 11:42

Goci, smešno je to što nema nikakvog kačenja rotvajlera i vidri, a ti i tvoji "drugari" dobro to znate. Jasno je da vas muči nešto sasvim drugo - to što je na mestu predsedavajućeg Mušičarske sekcije Niša moja malenkost, a ne vaš kandidat.

Pre nego što ste se zainteresovali da raspolažete dobrima MSN, nisi pisao o meni kao ubici vidri i rotvajlera, nego kao o mušičarskom božanstvu. Teško je sakriti da vaše priče o meni kao monstrumu počinju istog trenutka kada ste shvatili da vam ja smetam da podelite stotinak hiljadarki budžeta MSN.

Čudno je da se vaša naprasna i smešna briga za rotvajlerima, vidrama i guskama poklapa sa željom da budete šefovi najmoćnije mušičarske organizacije u Srbiji. Pre toga, celokupno tvoje društvo sedelo je na mojim mušičarskim časovima i godinama (pa i decenijama) veličalo moju malenkost do te mere da mi je vrlo često bilo neprijatno.
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Guide
Guide



Broj poruka : 679
Lokacija : Niš
Datum upisa : 06.02.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyPet 25 Nov 2011, 12:08

Ček polako, da li to znači da si sve ove godine lagao da si zakačio vidru? To si ti lično pred više svedoka prepričavao kao sjajan mušičarski događaj.

Dakle postoje samo dve opcije:
1. Sve si godinama lagao za tu vidru
2. Zaista si je namerno zakačio na sred Belog Timoka

Iskreno se nadam da je opcija 1, meni sve ove godine žao jadne životinje. Mnogo će mi manje biti žao ako čujem da si jednostavno lagao...

Jedino opcija 3, koji ti spominješ - da smo mi izmislili tu priču - definitivno nije tačna.

Ili se je ti izmislio ili si zaista zakačio jadnu životinju. Priču sam čuo direktno iz tvojih ista, niko treći mi nije pričao...
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyPet 25 Nov 2011, 12:40

Zamalo da ti čak i ja poverujem. Sad će ispasti da sam ja sam sebe optuživao za razna "zlodela".

Goci, predlažem ti da ne pokušavaš na forumima da dokazuješ da su tvoje smešne izmišljotine istinite.
Pokušao si pred sudom Disciplinske komisije USR "Nišava" i tamo ti nije uspelo i pored ogromnog višemesečnog truda i hrpe
izjava sve samih kandidata za trošenje love iz kase MSN.

Sada je vreme da mi natenane uživamo u čitanju vaših izjava, koje su više nego zabavne.

Da li su istinite, u ovoj temi nije čak ni bitno. Važno je da su smešne. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Goci
Guide
Guide



Broj poruka : 679
Lokacija : Niš
Datum upisa : 06.02.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyPet 25 Nov 2011, 12:59

Znači ni 1. ni 2. nego 3., OK, hvala odgovoru. Bravooo
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyPet 16 Dec 2011, 17:34

Prelistavajući avoje albume, naiđoh na jednu zanimljivu sliku iz 2009. Ovo je najveći trofej iz moje mušičarske karijere Laughing :

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Disciplinskipostupak

Naravno, savladao sam ga sa lakoćom, uz Catch And Release.
Nikad se ne zna, možda pokretači ove gluposti ojačaju i porastu, pa me jednog dana opet zabave i usreće na neki sličan način. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptySub 01 Dec 2012, 17:23

Slučajno se opet prisetih ove hajke "United Against Mixmaster" iz 2008. i velike borbe da Mušičarskom sekcijom Niša zavladaju neki koji sa njom nemaju blage veze. Hajde da vidite šta je pisao jedan od njih, tvrdeći da ja vadim ribe manje od akvarijumskih  Laughing. Citat (od slova do slova) :

"...Prisustvovao sam nesportskom ulovu kada je u plicaku Bovanskog jezera (sadasnje mrestiliste) Ivan Randjelovic ulovio po mojoj slobodnoj proceni oko 100 komada mladji klena duzine od 4-6 cm..."


A sad, uzmite jedan lenjir ili nešto slično, pa pogledajte koliko je 4 cm. To je dužina odraslog guppyja, najpopularnije akvarijumske ribice, dok je 6 cm otprilike dužina xifoa, još jedne poznate ribice iz dnevnih soba. Laughing


Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Hqdefault

Ovo je napisao jedan koji se potpisao kao "Ugledni strucnjak iz oblasti musicarenja". Laughing


Poslednji izmenio Mixmaster dana Sub 19 Mar 2016, 09:24, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zarkotekica
Visitor
Zarkotekica


Broj poruka : 349
Datum upisa : 07.09.2013

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptySub 09 Nov 2013, 00:38

ma budale svasta pricaju ti l:Skocko: skocko judi nenavataju u toku dana u junu mesecu ni 5 ribe da su preko mere a o kilasima ni da nepricam,jedino kada mixmaster zakove neku dzukelu od preko kilo a tek rotvajlera lele majkoo
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyPet 06 Feb 2015, 21:24

Ej, ovu zabavnu temu nikako ne smemo da zaboravimo. Imam materijal za još najmanje 10 stranica! Ovo mi je učinilo život itekako zanimljivim, a tiče se mušičarenja, pa moram da podelim sa vama. Laughing

Danas imamo poslasticu:

FC INSTRUKTOR KOJI ĆE DA VAM OŠTETI ZDRAVLJE!!! Laughing

Evo kako je jedan trgovac muvama iz S........, februara 2009., svedočio u čuvenom "procesu" protiv moje malenkosti. Pored raznih "dela" poput ribolova u lovostaju, prodaje ribe, riba ispod mere, grebanja ribe.... pažnju privlači i to da onaj ko od mene uči mušičarenje ne postaje samo krivolovac nego i invalid!  Laughing  :

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 U57b4
"priznati stručnjak u oblasti mušičarenja"

Pa još predskaza da ću da vodim mušičare u pogrešnom smeru. Hehehe, gadno je to kad ti džep zine za sitne mušičarske pare domaćih mušičara. Zapravo, teško je - razumem čoveka. Prodaće i brata i kuma za parče 'leba u ovoj sirotinji...

Zato, momci, pripazite se malo naših trgovaca na sitno. Mnogi od njih su premazani raznim bojama i izgledaju kao "stručnjaci", "duša od čoveka" i slično, ali će to potrajati samo dok se novčanice iz vašeg džepa (ili neke usluge) prelivaju ka njegovom. Prestane li taj "tok" pokazaće svoje pravo lice...

P.S.
Malo im ide na ruku to što je taj smer odliva novca prilično siguran jer naši mušičari još uvek teško nabavljaju svoje potrepštine, pa su im takvi dobavljači (sa mozgom pijačnog preprodavca kineskih gaća) vrlo često VIP sa kojima su "mnogo dobri". Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Boris Tara fishing guide
Visitor
Boris Tara fishing guide


Broj poruka : 135
Godina : 42
Lokacija : Mojkovac
Datum upisa : 18.09.2014

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptySub 07 Feb 2015, 00:06

Pozdrav Mikse

Imamo jedan problem na rijeci Tari ,imamo par vidri koje ribu dosta jedu a posto sve ovo izlovi (ove zivotinje) kad budes raspolozen dodji koju vidru da upecas - mi ti ne bih zamjerili
skocko super
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptySub 07 Feb 2015, 07:56

Pozdrav gos'in Borise!

Nema nikakvih problema. Štagod se pojavi u reviru mogu da eliminišem. Ekspert sam za guske, patke, vidre, pse, zmije, neposlušne koze, mačke, kornjače, žabe, ribe...a poznat sam i po tome da sam "smrt" za šarlatane, kvazi-eksperte, polu-mušičare, sitne šićardžije...

Ako se bilo koja od navedenih životinja šunja oko revira u Mojkovcu, tu sam da za vrlo kratko vreme obavim posao. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptySub 07 Feb 2015, 08:49

Nego, ček' kad sam već kod ovih dokumenata, da vidimo šta je tobožnji urednik onog besplatnog časopisa (Spin&Fly - mala reklama za njih Laughing ) 2009. pisao o meni. Video kožu poskoka na mom štapu, pa izmislio jednu lepu "prijavu":

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Dmzfq8

Ako ništa drugo, ovu glupost "gađanje poskoka veeeelikim kamenom" je mogao da izmisli samo neko ko još nije razaznao da li su mu preovladali ženski ili muški hormoni u organizmu. Drugačije se hvata poskok.

Eno ga na nekim forumima, čini mi se kao "Grovgo" ili nešto slično. Posetite ta mesta pa proverite ide li taj u ribolov ili sakuplja salvete sa devojčicama ispred zgrade. Ima li neke veze sa mušičarenjem ili mu je jedina veza to što sam ga vodio nekoliko puta da gleda i lakira mi razdrndane bambule. Laughing
Najjače je što je isti napisao i "članak" za te "novine" o bambuli. Stručnjak.Laughing  Pročitao sam to, ali nigde ne videh reč "bambula", koju mi je kao papagaj ponavljao jedno vreme. On je tu muvu sad drugačije nazvao...Laughing

Eee, ne valja što smo vekovima imali drugog gazdu pa naučili da se tužakamo. Kakav je ovo mentalitet, Bože sačuvaj. Čim se naljuti, naš čovek odmah trči kod "vladara" da tuži svog dojučerašnjeg prijatelja izmišljajući svakojake smejurije i gluposti... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyČet 19 Mar 2015, 21:09

Ekskluzivnim putem sam došao u posed kompromitujuće fotografije
ulova rotvajlera na suvu muvu ,ako koza laže rog ne laže !

Pogledajte taj osmeh affraid

stvarno ha ha

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Dxb7tk

P.S Nisam verovao dok nisam video svojim očima ..strašno ..crnjak Laughing  
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 EmptyPet 20 Mar 2015, 08:19

Inkriminisani slučaj " Poskok" affraid

Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 14wbz2h

Shocked

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Rotvajler na suvu muvu!   Rotvajler na suvu muvu! - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rotvajler na suvu muvu!
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Kako odabrati pravu muvu za pastrmku ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: