Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Potočna pastrmka na roštilju???

Ići dole 
+43
NMilanovic
Pishta
Nikolats
Djuka
Zarkotekica
MDujmović
Falco
Bahus
Ekozelj
Sasats
Platipus2000
Renafly
Sumadinac
Clavis
SnikS
Ducka
Alibaba
Silvio
Peka
Mafke
Damirt82
Los_Pecaros3
NikolaCG
Madjoni
Zeljko_72
Sale
Milance
Omar
MarkoTimokRiver
Predrag
Panic
Gegula
Milan VB
Fly Daddy
Micko
ShoneFly
Pedja GM
Mixmaster
Ervin-Eko
Crni
Murino
Gamarus
Zeljko80
47 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sledeći
AutorPoruka
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 21:52

prepucavate se bez veze a da je pameti takva slika bi bila zabranjena da se postuje na forum.....svi smo razliciti i razlicito reagujemo na ovakve slike a onaj ko kaze da mu je slika ovakva kakva je ok za forum tom nesto fali u glavi...taj je prezupcio sve....
Nazad na vrh Ići dole
Milance
Visitor
Milance


Broj poruka : 191
Godina : 61
Lokacija : Pančevo
Datum upisa : 08.05.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 21:54

Mixmaster ::
Milanče, izvini što sam video sliku tvojih očišćenih pastrmki u sudoperi.

Prihvatiću ovo izvinjenje. Video si sliku sudopere pune pastrmki uhvaćenih u Danskoj na put&take jezeru. To je privatni ribnjak za koji se plaća dozvola na sat i sva ulovljena riba se nosi (kao što i ime kaže). Izmislio (slagao???) si da sam ih ulovio na Mlavi.

Mixmaster ::

Predraže, ovo su verovatno makedonske pastrmke koje je ulovilo više mušičara. Pretpostavljam da im je običaj da sakupe kompletan ulov i naprave grill-party u dvorištu.

Kada bismo, na primer, pošli ti, ja, Šumadinac, Omar i Milanče (nasumice odabrani crew) na Visočicu da lovimo pastrmke, sa idejom da kasnije poneku ispečemo za večeru, slika bi bila veoma slična na kraju dana, zar ne? Laughing

I ne znam šta ti treba da izmišljaš opravdanja za onaj masakr. Tamo ima 2-3 ribe na meru. Ostale su za zatvor. A ja više ni "na primer" neću sa tobom na pecanje pa me ni ne spominji.
Nazad na vrh Ići dole
Los_Pecaros3
Visitor
Los_Pecaros3


Broj poruka : 232
Datum upisa : 24.06.2012

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 21:58

Ajd` jos malo "zakuvajte"... pa da obalimo rekord posjecenosti! sampion 1
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 21:59

Gegula ::
prepucavate se bez veze a da je pameti takva slika bi bila zabranjena da se postuje na forum.....svi smo razliciti i razlicito reagujemo na ovakve slike a onaj ko kaze da mu je slika ovakva kakva je ok za forum tom nesto fali u glavi...taj je prezupcio sve....

Autor ove slike nije je zakačio na forum. Nije njegova zasluga što se ona ovde našla. Njegova namera nije bila da mi ovde o njoj raspravljamo. Ovde ju je postavio jedan od naših članova.
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 22:30

Milance ::
... Mi sve već videli ove godine leševe tvojih bucova...

Varaš se. Na mojim slikama su uglavnom živi bucovi. Ali, neki kasnije stradaju, to je tačno. Uzimam ja poneko ribče. Što da ne?

Milanče, znaš li zašto moji bucovi stradaju, a tvoji (nadam se) ne?

Zato što postoji minimalna mera za bucova od pre par godina. Videh na onom opustelom forumu da vadiš sve same komadiće ispod 30 cm. Pa, nije valjda da su živi zato što si ti milosrdan, nego zato što postoji kazna za suprotno.

Istina, ni ja nisam zadovoljan dužinom bucova koje ulovim. Nervira me to što se vrte između 70 i 80 cm, nikako da pređu 90 cm. Svako ima neku svoju "muku". Laughing


Poslednji put izmenio Mixmaster dana Pon 26 Nov 2012, 22:47, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 22:30

Los je u pravu , ja sam u nedelju prisustvovao slichnoj sceni gde su neki varalicari lovili na malog leptira stuke slicnih gabarita i stavljali ih uredno u kesu . Ja iskreno i nisam zgrozen onim fotkama jer je to redovna pojava pa sam oguglao samo mi fly fishing nikako ne ide uz njih. To je to.
Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 22:45

Mixmaster ::
Gegula ::
prepucavate se bez veze a da je pameti takva slika bi bila zabranjena da se postuje na forum.....svi smo razliciti i razlicito reagujemo na ovakve slike a onaj ko kaze da mu je slika ovakva kakva je ok za forum tom nesto fali u glavi...taj je prezupcio sve....

Autor ove slike nije je zakačio na forum. Nije njegova zasluga što se ona ovde našla. Njegova namera nije bila da mi ovde o njoj raspravljamo. Ovde ju je postavio jedan od naših članova.

nije bitno cija je slika nego ne treba da bude takva slika na forumu i da kvari isti, pa valjda musicari imaju neki kodeks ophodjenja prema ribama..
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 22:49

Forum ne može da pokvari nikakva slika o kojoj raspravljamo.

Forum mogu da pokvare nesposobnjakovići koji ne umeju da ga vode i koji ne znaju šta je forum i mušičarenje. "Pokvareni" forumi su oni na kojima je broj članova sve manji.
Gegula, ne brini, ovaj nije pokvaren ovom "čudnom" slikom i našom diskusijom na ovu zanimljivu temu.
Nazad na vrh Ići dole
Gegula
Guide
Guide
Gegula


Broj poruka : 717
Godina : 47
Lokacija : Nicosia
Datum upisa : 04.11.2009

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 22:56

kuvate i prepirete se bez veze....sliku treba smaknuti ruzna je do bola...
Nazad na vrh Ići dole
Predrag
Guide
Guide
Predrag


Broj poruka : 1211
Godina : 50
Lokacija : Užice
Datum upisa : 05.10.2010

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 23:01

Mixmaster ::


Predraže, ovo su verovatno makedonske pastrmke koje je ulovilo više mušičara. Pretpostavljam da im je običaj da sakupe kompletan ulov i naprave grill-party u dvorištu.

Kada bismo, na primer, pošli ti, ja, Šumadinac, Omar i Milanče (nasumice odabrani crew) na Visočicu da lovimo pastrmke, sa idejom da kasnije poneku ispečemo za večeru, slika bi bila veoma slična na kraju dana, zar ne? Laughing

Moguce je da su makedonske pastrmke.....a moguce je da je i vise musicara....ali to sve NE OPRAVDAVA RIBE OD 20 I MANJE CM.....

a sto se tice "na primer" ribolova, ja sa Sumadincem ne bih isao na pecanje......i slika ne bi bila slicna,ja bih pekao kobasice......ili pileca krilca....auuuu mnogo su dobra krilca, mozda je od njih bolji dimljeni losos a kako ga ne bi imali onda ga ne mozemo ni uzeti u razmatranje....
Nazad na vrh Ići dole
ShoneFly
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
Champion Fly Tying Competition 'Musicarenje.net 2015'
ShoneFly


Broj poruka : 2568
Lokacija : bare,rukavci,kanali
Datum upisa : 25.06.2009

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 23:13

Slazem se sa Mixom , tema je dobra i zanimljiva za raspravku bas kao i propratne fotografije , treba cuti svacije misljenje a i ubija dosadu , za to i sluzi forum.
Nazad na vrh Ići dole
Damirt82
Guide
Guide
Damirt82


Broj poruka : 1359
Godina : 41
Lokacija : Kotor Varoš
Datum upisa : 08.05.2011

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 23:25

Predraže slažem se po pitanju ovih krilca :ziveli :
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 23:28

Ček'

Predraže ti ne bi sa Šumadincem, Milanče ne bi sa mnom...
Pa, nisam ja mislio da se držimo za ruke ili vodimo ljubav, nego da saberemo pastrmke za večeru. Laughing

Možete vi mrko da se gledate do mile volje, potrebni smo samo zbog "sabiranja", da slika bude slična kao na početku ove teme.
Nadam se da biste umeli da kucnete neku divljakušu od preko 25 cm za poneti.
Ne brinite, nećete osiromašiti reku. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sale
Guide
Guide
Sale


Broj poruka : 1437
Godina : 47
Lokacija : Čačak
Datum upisa : 04.12.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyPon 26 Nov 2012, 23:45

Randjo posto se i ja ubrajam u one koji mogu da "laju" , koji su bre ti instruktori sto peku lipce od 15 cm ?
Ako hoces mogu js da potrazim po tom drugom forumu slike mog prijatelja Mite , cisto da se vidi da je cestit sto se ove optuzbe tice
Nazad na vrh Ići dole
http://www.eurofish.co.rs
Fly Daddy
Guide
Guide
Fly Daddy


Broj poruka : 876
Godina : 53
Lokacija : Pored vode
Datum upisa : 02.06.2008

Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 EmptyUto 27 Nov 2012, 00:05

ShoneFly ::
Svašta ... kako ga ne mrzi da čisti toliku ribu


ha ha ha ha Hahaha, opet sam se setio. Bravo care ! Imas rucak kada se vidimo ! Ps , nemoj da se uvredis, ali mi je toliko smesno da ne mogu da odolim, tema ode u pm ( a i nije bila neka osim da napravi sto vise bilo kakvih komentara) ali tvoj post je zakovan.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
http://zagubica.blogspot.com/
Sponsored content





Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Potočna pastrmka na roštilju???   Potočna pastrmka na roštilju??? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Potočna pastrmka na roštilju???
Nazad na vrh 
Strana 5 od 24Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 24  Sledeći
 Similar topics
-
» Velika pastrmka!!!
» Pastrmka i njena hrana ...
» Dunavska pastrmka na strimera!
» Sezona 2014 - Pastrmka

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: OFF TOPIC :: GARAŽA-
Skoči na: