Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta je bilo ?????

Ići dole 
+6
Vlajkoni
Bogi
Radojica-pop
Murino
Zox
Zeka
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyPet 13 Jun 2008, 13:25

Prvo izvinjenje za kvalitet fot( izvađene su iz jednog video klipa) i u nadi da će Zeka odgovoriti na pitanje,.. VISOKI STOP. Ja postavljam ove dve fot i ponovo pitam jel na ovako nešto misle masteri kad pomenu visoki stop? ;)
U frontu...[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
U beku...
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyPet 13 Jun 2008, 21:41

Paaaaaaaaa....Skoro.Nije baš,al nije da nije.Ne znam šta Ivan čeka,što ga ne objasni.Meni je malko teže da objasnim,ali sad je Vladiša u ekipi,pa će da turi slike sa nekog treninga.Onda će vam biti jasnije.

Visoki stop služi da struna ne lupa po zemlji,a ono poslje ztog stopa,to je ono što produžava hitac i održava stalnu vezu sa predvezom.E,sad, kako li se to zove,nem pojma,ali ću pokazati.

Ivane,pomagaj,vidiš da sam se zapetljao ko pile u kučine.
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyPet 13 Jun 2008, 22:13

Treći trening danas. Sam. Jedan sat. Trajalo bi i duže nego me kiša i vetar sprečili. Zeka na sl. putu.
Sutar popodne kod Zeke imam "kontrolni". Valjda ću nešto i pogodim.

Pozdrav svima.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptySub 14 Jun 2008, 12:05

Zeko a dali je ovo visoki stop koji pomenu?
[img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
[img][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]
Nadamo se da ćemo biti udostojeni odgovora!? A ti imaš za obavezu da nađeš nekoga da te uslika sa visokim stopom ali da se vidi i petlja i da te slike okačiš ovde jer bi nam to svima sigurno pomoglo, unapred hvala thanks you
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptySub 14 Jun 2008, 22:07

To je to,samo ne znam di si maznuo slike.Danas smo Vladiša i ja malko trenirali.Vlada nije poneo fotoaparat,a moj nije u mogućnosi da to snimi.Sutra je ,nadam se trening na fudbalskom igralištu,a Vladu ću da zamolim da ponese aparat,pa ćemo vidjeti.
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 00:02

Zeko, foto aparat je bio u autu, sam zaboravio. Sutra obavezno snimamo.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 00:06

Radojica-pop ::
Zeko a dali je ovo visoki stop koji pomenu?

[img][/img][img][You must be registered and logged in to see this image.][/img]

Daleko bilo da smem ili želim mastera da kritikujem ali samo da pitam iskusnije...
Nije li ovde lakat previše udaljen od tela ? Ovo mi deluje malo veštački Shocked
Izgleda kao da baca kamena sa ramena... Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 00:11

Zox, apsolutno se slažem sa tobom. Ne bih komentarisao, ali ovo nije ono što mi Zeka "toleriše"
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 00:15

VLADISANS ::
Zox, apsolutno se slažem sa tobom. Ne bih komentarisao, ali ovo nije ono što mi Zeka "toleriše"
Ma i ja sam debelo početnik a i ja prolazim Zekinu školu ali ovo mi baš bode oči.
Verovatno da nisam u pravu ali ne deluje kako treba...
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 10:43

E kud baš vas dva da zamjerite masteru na bacanju Ufffff

Pogledajte malo bolje položaj lakta, pogotovo ti Vladiša. Lakat je uz tijelo, a distanca je velika. To je onaj put vrha štapa o kom sam ti pričao. I sam zabačaj traži takav položaj. Vidio si i kod mene da odmaknem lakat od tijela kad pređem 25 metara. Drugo je položaj tvoje ruke kad bacaš 10 metara a ovaj položaj je sasvim pravilan i potreban, baš radi distance.

I isparavan u potpunosti. I ne filozofirajte, nego motke u ruke pa na livadu. Na livadi se vježba distanca, dok se ne ode na Drinu. Igen???
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 12:13

Zeka ::
E kud baš vas dva da zamjerite masteru na bacanju Ufffff

Pogledajte malo bolje položaj lakta,pogotovo ti Vladiša.Lakat je uz tijelo,a distanca je velika.To je onaj put vrha štapa o kom sam ti pričao.I sam zabačaj traži takav položaj.Vidio si i kod mene da odmaknem lakat od tijela kad pređem 25 metara.Drugo je položaj tvoje ruke kad bacaš 10 metara a ovaj položaj je sasvim pravilan i potreban,baš radi distance.

I isparavan u potpunosti.I ne filozofirajte, nego motke u ruke pa na livadu. Na livadi se vježba distanca, dok se ne ode na Drinu. Igen???

Igen, prijatelju ali ne shvatih da je ovo DC jer je u temi o visokom stopu. Sorry ali morah da pitam !!! thanks you
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 20:23

Aman Zeko, ništa ja ne zameram Masteru, daleko bilo, Master je Master. On naj bolje zna zašto šta radi. Ja sam samo rekao da ti meni ne tolerišeš neke stvari, što ja poštujem i radim na tome, vredno treniram, svaki dan kako bih što pre usavojio znanje koje mi nesebično pružaš.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 20:58

Zeka ::
... Vidio si i kod mene da odmaknem lakat od tijela kad pređem 25 metara.

A ovako Zeka baca 20+. Provereno danas super

[You must be registered and logged in to see this image.]

(Orvis T3,#5)
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 21:02

Demonstarcija visokog stopa pacerima Ufffff


[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 EmptyNed 15 Jun 2008, 21:45

Zox ::
Demonstarcija visokog stopa pacerima Ufffff


[You must be registered and logged in to see this image.]


Da.ALI...

Na slici je momenat poslije visokog stopa koji se ,mislim,zove trusting ili tako nekako i služi da kad ispucate cijelu strunu ispravi predvez na kraju balade.Da se ne bi dešavalo ono guščije ili beše pačije ili čije već gnjezdo od predveza.A zna tu da bude i strune u gnjezdu.Zox me slikao iz blizine pa se ne vidi struna,ali bit će ispravljeno koliko na prvom novosadskom reningu,kad Vlada bude slikao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta je bilo ????? - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta je bilo ?????
Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Saznajte cenu piva u krigli kod nas ili bilo gde na svetu !!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: