Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta je bilo ?????

Ići dole 
+6
Vlajkoni
Bogi
Radojica-pop
Murino
Zox
Zeka
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyNed 15 Jun 2008, 21:47

Naravno...ja sam pokušao da tebe stavim u gro plan da bi se video stop ali je aparat zakasnio... Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyNed 15 Jun 2008, 21:51

JBG,nema veze,valjda ćemo se naći negdje svi odavde i odande pa da popijemo i pojedemo nešto što škripi po zubima,a ne samo ovo virtuelno.Pa ćemo i da bacamo.Ajmo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyPon 16 Jun 2008, 15:10

Zeka ::
Zox ::
Demonstarcija visokog stopa pacerima Ufffff


[You must be registered and logged in to see this image.]


Da.ALI...

Na slici je momenat poslije visokog stopa koji se ,mislim,zove trusting ili tako nekako i služi da kad ispucate cijelu strunu ispravi predvez na kraju balade.Da se ne bi dešavalo ono guščije ili beše pačije ili čije već gnjezdo od predveza.A zna tu da bude i strune u gnjezdu.Zox me slikao iz blizine pa se ne vidi struna,ali bit će ispravljeno koliko na prvom novosadskom reningu,kad Vlada bude slikao.
Momenat o kom pričaš posle stopa zove se DRIFTING( pomeranje) izvodi se na taj način što se štap posle STOPA propusti duž kretanja strune i osnovna namena mu je da spreči pojavu talasa na liniji, održava kontakt štapa i mušice i omogućava lagano spustanje muve ujedno sprečavajući pojavu gnezda. Ima još što-šta bitno u driftingu no otom potom. A TRUSTING-probijanje je nešto drugo, no to je druga tema o njoj ćemo drugom prilikom ;) Pohvala za fot i tvoje drugare za gušu da nas obraduju fotografijama sa sve lupovima lol!


Poslednji izmenio Radojica-pop dana Pon 16 Jun 2008, 16:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyPon 16 Jun 2008, 16:06

Zeka ::
To je to,samo ne znam di si maznuo slike.
Pajz ovo! Zamisli kad imam dva sata snimka sa zadnjeg mitinga :twisted: :twisted: Srednje ime mi je snalažljivost Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyPon 16 Jun 2008, 16:44

A da ti nije srednje ime ĐoleNiš?A??? :skocko:
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyPon 16 Jun 2008, 16:46

Zeka ::
A da ti nije srednje ime ĐoleNiš?A??? :skocko:
Ne on mi je anđeo čuvar ha ha ha ha
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyPon 16 Jun 2008, 16:47

Ili anđeo snimatelj!!!!Ček samo da se nađem sa DR,valjda će biti i za mene nešto.

E,a ne reče mi ništa za ovu lulu mira i poziciju za bacanje...De malo prokomentariši.
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyPon 16 Jun 2008, 17:03

Zeka ::
Ili anđeo snimatelj!!!!Ček samo da se nađem sa DR,valjda će biti i za mene nešto.

E,a ne reče mi ništa za ovu lulu mira i poziciju za bacanje...De malo prokomentariši.
Odlično! Al bila bi kompletnija da se vidi i kanap! Iz ovoga mogu reći, kontakt sa kanapom odličan, nema sleka što se vidi po zadegnutosti kanapa u levoj ruci, držanje štapa lagano, položaj zgloba super,.... izgledaš tako da kontrolišeš situacijom? Jedini grč imaš u usnama gde držiš lulu Laughing Laughing e sad dali je to zbog dogorevanja pikavca ili Shocked Sve u svemu super i odaješ sigurnost u tome što radiš. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyPon 16 Jun 2008, 22:20

Dogorela,nego šta nego dogorela...

Kažeš da djelujem sigurno?Ovo je posljedica nesigurnosti mojih drugara koji šire laktove ko da su glumili u "vratit će se rode2,pa zamišljaju da se vraćaju.I još mi navode mastera kao primjer.Pa sam im onda pokazao da strune ide i na 20+ iz sjedećeg stava sa laktom uz tijelo.

Ovi moji misle da tako treba i nemoš im ništa.Za sve one koji bi da nauče,lakat uz tijelo i ukrućen zglob.Tijelo opušteno i u ritmu bacanja,daje podršku ruci i na većoj distanci produžava put vrha štapa.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyPon 16 Jun 2008, 23:17

Zeka ::


Ovi moji misle da tako treba i nemoš im ništa.Za sve one koji bi da nauče,lakat uz tijelo i ukrućen zglob.Tijelo opušteno i u ritmu bacanja,daje podršku ruci i na većoj distanci produžava put vrha štapa.

Kad porastem biću Zeka ciao
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyUto 17 Jun 2008, 16:15

Zox,preCjedniče,ne zahebavaj,nego treniraj.Aj danas u NS, s Vladu i s mene na fudbalsko igralište.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyUto 17 Jun 2008, 18:05

Zeka ::
Zox,preCjedniče,ne zahebavaj,nego treniraj.Aj danas u NS, s Vladu i s mene na fudbalsko igralište.

Da mogu do NS, sada bi bio na Gradcu (ne huli Zeko i to je voda stop  ) a bio sam jutros, nažalost konfuzija grip+stop+lakat+ PMS+...+....= Užas
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyUto 17 Jun 2008, 18:10

Zeko, pao je zlatni fazan, a i ono drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyUto 17 Jun 2008, 18:12

VLADISANS ::
Zeko, pao je zlatni fazan, a i ono drugo.

Opa, biće meni posla da smotam kočijaša Ufffff
off topic ahhaha Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Radojica-pop
Guide
Guide
Radojica-pop


Broj poruka : 1570
Godina : 49
Lokacija : Raška
Datum upisa : 30.04.2008

Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 EmptyUto 17 Jun 2008, 20:15

Gospodo ovo u izradu muva! Važi!?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta je bilo ????? - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta je bilo ?????
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Saznajte cenu piva u krigli kod nas ili bilo gde na svetu !!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: