Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta je bilo ?????

Ići dole 
+6
Vlajkoni
Bogi
Radojica-pop
Murino
Zox
Zeka
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:19

Brkaju lončiće. stvarno ha ha


E sa ti i ja ,druže Pope.
nastavljamo sa stiskom u stopu.Od te ljubavi nema ništa.Uz pravilan grip,nema nikakvog,ni najmanjeg stiska da bi se pojačao i naglasio stop.E sad,ako ne vjeruješ,pokazat ću ti prvom prilikom,kad se ,daj Bože uskoro vidimo.Slikali smo se ,ali pozadina... Ufffff .Moramo još na slikanju da rdimo.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:27

Zeka ::

nastavljamo sa stiskom u stopu.Od te ljubavi nema ništa.Uz pravilan grip,nema nikakvog,ni najmanjeg stiska da bi se pojačao i naglasio stop....

Naravno ne želim da ti protivurečim ali... to sam ti i rekao na livadi, da sam prošle godine mahao sa Simpsonom, na Adi i on mi je savetovao da na stopu samo stisnem grip (Koji stiskam sve vreme ha ha ha ha ) i da će to biti dovoljno. E sad jel mu to Aca savetovao ili ne neznam ali ja sam to prihvatio i sada imam problem ako moram da menjam i taj deo help 1
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:30

Zox, slušaj Zeku i trniraj. Mi smo danas trenirali, kad njega gledam kao da je na baletu.
Ali čvrsto sam rešio, vežbaću redovno ima da savladam...
Nazad na vrh Ići dole
Bogi
Guide
Guide
Bogi


Broj poruka : 2297
Datum upisa : 29.04.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:34

Zox ::
to sam ti i rekao na livadi, da sam prošle godine mahao sa Simpsonom, na Adi i on mi je savetovao da na stopu samo stisnem grip
i bre Zox pa gde nađe da se obučavaš kod takvog profesionalca ha ha ha ha ha ha ha ha izvini Zox ali morao sam da prokomentarišem ha ha ha ha
jeste li ti i Zeka u dobrim odnosima...........kod njega na časove.......ozbiljno.......
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:34

VLADISANS ::
Zox, slušaj Zeku i trniraj. Mi smo danas trenirali, kad njega gledam kao da je na baletu.
Ali čvrsto sam rešio, vežbaću redovno ima da savladam...

Ako misliš da savladaš Zeku, odma da ti kažem-teško. Čovek je bio prvak u rvanju Ufffff A ako misliš na FC onda samo livada, livada i livada, nema nam druge ciao
Mada danas i nije bilo toliko loše na mojoj livadi ali samo dok sam skoncentrisan na svaki deo... ali kako mi se svidi što sam nešto dobro uradio, ode mast u propast. treba vremena ali se isplati umoran

@ Bogi
Ma i pokušavam da radim sa Zekom ali nas ubi distanca livada :hello 1: On u Novom Sadu a ja u Bg, pa se treba usaglasiti thanks you


Poslednji put izmenio Zox dana Uto 17 Jun 2008, 22:37, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:35

Vidi druže,šta je tebi twigi rekao,ne znam,ali znam šta je meni rekao her Sepp Fuks.I mislim da je dotični master ipak bar malko bolji od Simpsona,makar malo,A?I primjenjujem njegov sistem koji sam danas i Vladi pokazao i ubijedio ga (nadam se) da fizika radi za nas.Naglasak je na pravilnom gripu.

Pazi,ima stotinu načina da izvedeš zabačaj.Na tebi je da biraš koji ćeš usvojiti.Vidiš da se Pop i Simps slažu oko stiska.Ja ne.Ali to ne znači da iko od nas griješi,jer svi bacamo.Meni se samo strašno sviđa ta škola "bez napora" koju sam prvo vidio kod Ace i smatram,ja lično,da teba da idem tim putem i nastojim da to održim.Ali,ko što znaš,svaka luda ima svoje veselje,pa tako i ja.I ne forsiram nikog da MORA da radi kao ja.Na vama je drugari.Ja samo rekoh da ja nemam stisak na stopu.A vi stišćite koliko vam volja.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:40

Ma nisam ja lud za stiskom (boli BRE Ufffff ) nego samo rekoh da sada i to treba da menjam ... help 1
Drugi način stopa neznam confused
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:48

Zox BRE,ti si čovijek školovan.Pa valjda znaš osnove fizike...Aj je da probam da ti objasnim,mada sam zbog fizike napustio fakultet.

Pajz sad;

Tijelo kada se kreće i naiđe na prepreku,mora da se zaustavi ako je prepreka fiksna.Nema mrdanja.E sad zamisli ovu spregu- fiksiran zglob ,opušten grip toliko da misliš da će motka da ti ispadne iz ruke,lakat radi svoj posao,ne bitno gdje je,jel tako,osnovni postulati dobrog bacanja...

E sad,ti ubrzavaš u prednji stop.Kažiprst gura štap ka napred.Srednjak,prstenjak i mali prst su savijeni oko plute na štapu.Palac daje smijer ili šta god.Kažiprst i dalje gura,do momenta kada ona tri primaju energiju pokreta na sebe i sluše ti kao nepomična prepreka.Štap nailazi na njih i imaš stop.Nema stiska.Nem,a potrebe za time.

Es skapirao?
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:51

Zox menjaj dok je vreme. Teško je sve usvojiti odjedared, što bi mi kazli, al treningom će se sve postići, ili bar veći deo.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 22:53

Zeka ::
Zox BRE,ti si čovijek školovan.Pa valjda znaš osnove fizike...Aj je da probam da ti objasnim,mada sam zbog fizike napustio fakultet.

Pajz sad;

Tijelo kada se kreće i naiđe na prepreku,mora da se zaustavi ako je prepreka fiksna.Nema mrdanja.E sad zamisli ovu spregu- fiksiran zglob ,opušten grip toliko da misliš da će motka da ti ispadne iz ruke,lakat radi svoj posao,ne bitno gdje je,jel tako,osnovni postulati dobrog bacanja...

E sad,ti ubrzavaš u prednji stop.Kažiprst gura štap ka napred.Srednjak,prstenjak i mali prst su savijeni oko plute na štapu.Palac daje smijer ili šta god.Kažiprst i dalje gura,do momenta kada ona tri primaju energiju pokreta na sebe i sluše ti kao nepomična prepreka.Štap nailazi na njih i imaš stop.Nema stiska.Nem,a potrebe za time.

Es skapirao?

Auh, skapirao Ufffff
Do sad sam bio u ratu sa zglobom šake a sada moram da posvađam 3 prsta od 5 na desnoj ruci help 1
Bojim se da će za ovo da bude potrebno puno vremena... affraid
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 23:03

A da kreneš redom.Aca je to negdje napisao.Samo pročitaj na com i pridržavaj se toga.I ja sam imao borbu dok nisam rekao dosta i krenuo ispočetka.Znači;grip,tajming ,visok stop i polagano.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 23:26

Pošto je ovo opšti topic o FC ajde da malo filozofiram a da ne odem u off Ufffff .
F(ly)C(asting) mora da bude prirodan i elegantan pokret da bi bio dobar i da bi plasirali bestežinsku mušicu baš u "onaj" vir
Ovde je ipak tema FC a ne DC pa trebalo bi da bude mnogo lakše...
! Imate li utisak da je ipak sve suviše komplikovano za nešto što bi trebalo da bude normalno jer ipak vrh štapa prati ruku/šaku/kažiprst ili sam samo ja previše bangav da bi to izveo ?

Nadam se da Murino neće uvesti glasanje jer ću u protivnom biti banovan većinom glasova help 1
Nazad na vrh Ići dole
Zeka
Guide
Guide
Zeka


Broj poruka : 578
Godina : 52
Datum upisa : 03.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 23:41

Pa naravno da si u pravu.Ali FC je motorika.MORA da se vježba.Niko se naučen nije rodio.Imati talenat je jedno,ali izbrusiti ga...e to je već malo teže.

A što se tiče DC,JBG kad volim.
Nazad na vrh Ići dole
Zox
Visitor
Zox


Broj poruka : 449
Godina : 65
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 06.05.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 23:44

Zeka ::
Pa naravno da si u pravu.Ali FC je motorika.MORA da se vježba.Niko se naučen nije rodio.Imati talenat je jedno,ali izbrusiti ga...e to je već malo teže.

A što se tiče DC,JBG kad volim.

Naravno, čoveče i treba da ga voliš. To je sport u sportu ... :skocko:
Ali bre ta motorika je malo komplikovana a opet fizika je fizika i nebi trebalo da bude problema Ufffff
Nazad na vrh Ići dole
VladisaNS
Visitor
VladisaNS


Broj poruka : 340
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 10.06.2008

Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 EmptyUto 17 Jun 2008, 23:45

Poznato je da talenat učestvuje max sa 5%. Sve ostalo je samo trening.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta je bilo ????? - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta je bilo ?????   Šta je bilo ????? - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta je bilo ?????
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Saznajte cenu piva u krigli kod nas ili bilo gde na svetu !!!!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: FLY CASTING-
Skoči na: