Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Flyfishing avantura na Bahamas

Ići dole 
+5
NMilanovic
Mixmaster
Peja
Furflies
Bojovic Danijel
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 19:28

Ja sam posle ove moje ribe sav srecan, ispuni se moj san i jos bolja je nego sto sam sanjao. Sve sto sad jos dodje je plus.

A ja sad znam kako, kad mi naidje u radius zabacaja, i vidi strimera, brzi kratki trzaj i stop, brzi kratki trzaj i stop...u stopu ga bije
prije nego opet krene. Ja sam sad ko pirat, uletio sam u EL DORADO i otimam okeanu  njegovo zlato, sto vise zlata drmnem,
sve jos vise pokusavam da klepim, opijen sam, od ovod dozvljaja, niti sam zedan, niti gladan, samo vrebam da mi neleti na
domet, samo jedan zabacaj mije dosta, da ju tresnem ko struja...

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Far7e0
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 19:38

I drugi znaju ovo mjesto kod boje, poznat Hot Spot, hoce i drugi zlato, trolaju vucu voblere, blinkerasi pokusavaju sa silikoncima,
i u dubinu sa Speedjigging, blinkerasima ote ajkula tunu pred sami brod, za ove nase Mahi Mahi su njihovi mamci, ili pre teski ili
prebrzi, tako da mogu samo da gledaju sta mi ribama uradismo.

Evo ga nas heroj dana Kapiten Cole
Mi smo Team on nas vozi, prati galebove i jata malih riba, paznjivo ugasi motor i polako klizimo blize za samo jedan zabacaj
ponekad samo nekih 5 sekundi ako ne uspijes da zabacis tada i netrebas vise, ribe su otisle, pogotovo brze tune.

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 29w4zl10
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 19:42

Jedan za drugim padaju, vupamo ih na brod i trpamo u hladnjacu.
Ovdje nema vracanja, ajkule Bullsharks od 3m kruze oko broda i samo cekaju dobar trenurak da ti otmu plijen.

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Fth3lh
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 19:43

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 F5azus
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 19:57

Sve vise i vise ajkula, vec sam dvije tune od po 15kg izgubio na njih, sa jednim udarom su progutale toliku tunu
i jos pola metra opredveza odjednom, mozete zamisliti kolike su.
Stefanova tuna je bila u 50kg klasi, brvi bjeg nekih 300metara bez prestanka, kad ju je zaustavio i probao da pumpa,
dobio je sva udarca ajkule na tunu i njemu je pored tune isto predveza hvalilo.

Kad pojuri na naseg Mahi Mahi mi samo otvorimo kocnicu riba odjuri 100-150metara od ajkule,
mi za ribom i ostavimo ajkule iza nas za trenutak,a one su lijenje nece puno da jure,
naucile na gotovo, cekaju dok ribu dovices do broda i drzis je, e onda naglo udari.
Kaze Cole dosad su sve musterije na njegovom brodu, sve ribe izgubili kad se ajkule pojave,
niko nije dosao ko mi na ideju da otvori kocnicu, samo se ukoce i krive a ajkula im ribu odgrize.

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 2r738ki
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 20:03

Tolike ajkule moram pokusat da skratim borbu, da ribu brze kontroliram, traje borba u prosjeku najmanje 15minuta.
Ja sad sa SAGE Xi3 12ticim bijem po njima, jao koji snajper, sad ih jos brze i dalje dostizem strimerom, a onda...BUM...BUM...

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 2vdo8ds
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 20:05

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 2573uau
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 20:07

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 W7ecm
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 20:09

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 2qta93r
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 20:10

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 344vcxh
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 20:13

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 2j1lz0w
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 20:23

Kako se naglo pojavi, tako i naglo nestade EL DORADO, mi smo mu lijep dio zlata oteli, sve tune nam otese ajkule.
Stefan na kraj izvadi na brzinu mjednu malu tunu.
Jao koji dan sanjao sam, zelio sam jednu Mahi Mahi od metra, dobio 8 komada sve preko metar i Stefan tresnu 3 komada,
imao je malo problema sa stapovima, meki stapovi, vjetar i veliki strimeri, veliki Loop, kratki zabacaji.
Ja se ljudima ne mijesam u merak, mora svako sam odluciti koje oruzje koristi, ja samo brze stapove koristim, koplja, snajpere...

Jos ovo, Cole je samo najvecu ribu vagao, imala je 17kg, a vi ju sad nadjite, koja je to bila i koliko kilograma imaju onda ostale???
 
Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 332tjlz
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 20:28

Toliko za sada od mene, nadam se da vam se svidjelo druzenje sa mnom na ovoj avanturi.

Vidimo se.

:ziveli :   & BISTRO!!!
Nazad na vrh Ići dole
Mixmaster
MASTER
Mixmaster


Broj poruka : 10000
Godina : 54
Lokacija : Niš
Datum upisa : 05.08.2008

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 20:58

Uh, ja bih se teško odvojio od ovog ribolova na dorada. Ulov je bogat, zabavan, riba je prelepa, a niti je mala niti prevelika. Sve taman kako treba.
Nazad na vrh Ići dole
Ervin-Eko
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Ervin-Eko


Broj poruka : 5216
Godina : 38
Lokacija : Sjenica
Datum upisa : 09.02.2009

Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 EmptyUto 03 Maj 2016, 21:39

Koji si ti gospodin... sampion 1 sampion 1
Da Bog da jos dugo godina obilazio destinacije poput ovih...
Meni je bilo zabavno citati, odusevljen sam iskreno.
Ne mogu cekati da se vidimo negde u CG, da mi to po malo usmeno docaras.... skocko
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Bahamas   Flyfishing avantura na Bahamas - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flyfishing avantura na Bahamas
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Flyfishing avantura na Azores
» Flyfishing avantura u Mozambiku
» Flyfishing avantura na Seychellen
» Flyfishing avantura na Christmas Islands
» Flyfishing ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Saltwater fly fishing-
Skoči na: