Musicarenje.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musicarenje.net

Fly Fishing
 
Portal*PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Flyfishing avantura na Christmas Islands

Ići dole 
+11
Peja
Ervin-Eko
Ersin
Big Bad Wolf
Murino
Mohiko
Mixmaster
Redtag
NMilanovic
Keno
Bojovic Danijel
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AutorPoruka
MDujmović
Visitor
MDujmović


Broj poruka : 159
Godina : 46
Lokacija : Bihać
Datum upisa : 05.01.2012

Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Christmas Islands   Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 EmptyPon 11 Mar 2013, 18:20

Jednom rječju BRAVO! cool photos Bravooo

Nesebično i samozatajno... Dao Bog da dogodine opet odeš na neko bezvremensko mjesto da loviš ribe!
Nazad na vrh Ići dole
Sasa D
INSTRUKTOR
INSTRUKTOR
Sasa D


Broj poruka : 5296
Godina : 46
Lokacija : Brčko-Andrijevica
Datum upisa : 07.02.2009

Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Christmas Islands   Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 EmptyČet 14 Mar 2013, 14:53

Svaka cast prijatelju! sampion 1
E ovo je pravo uzivanje,a ulovi su za svaku pohvalu!
Nazad na vrh Ići dole
Murino
Admin
Admin
Murino


Broj poruka : 31734
Datum upisa : 26.04.2008

Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Christmas Islands   Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 EmptyPet 15 Mar 2013, 17:43

Ovo mi posle reportaže našeg Conan-a Bojovića , dodje kao dječija igra Laughing

Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Captur29
Nazad na vrh Ići dole
http://musicarenje.net
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Christmas Islands   Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 EmptyČet 16 Maj 2013, 18:09

Konacno je izasala i u njemackoj reportaza o ovoj avanturi, napisana od dva novinara, jedan je bio sa nama, prisutan u svemu tome.

Za one koje to mozda zanima, ovdje vise: http://www.fliegenfischer-forum.de/kiribati.html
Nazad na vrh Ići dole
NB.Geronimo
Visitor
NB.Geronimo


Broj poruka : 253
Godina : 56
Lokacija : Sarajevo
Datum upisa : 24.05.2008

Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Christmas Islands   Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 EmptyČet 16 Maj 2013, 22:20

Druže. vjeruj mi pitao sam se gdje li je reportaža sto nam čovjek obeća na kraju prošle. nemam pojma kako ali fulio sam cijelu do danas. cijelo vrijeme je mijenjao sa onom sto si prošle godine pisao ne znam kako ni zašto ali jbg tako je bilo jedino mi zao sto je nisam pročitao u martu jer bi je sada čitao drugi put. i dva puta bi zaista uživao
danas vidim ovaj link za reportazu i kontam kako tek nakon godinu i onda lagano lampice se pocinju paliti (znam da sad vecina vas pomisli "bosanac " jesam sta cu ) prebacujem na prvu stranu jeste nova ovo nisam cito citam upozorenje ne prekidajte dok ne zavrsim cek cek preskacem na 8 stranu jos uvjek pise znaci nema prekida bar 8 strana lijepe price i jos ljepsih slika skocko jupi odo ja na more lagano sa Danijelom cekaj malo za morsku atmosferu treba se malo i potruditi Danijel ulazi u avion ja u frizider incuni u maslinovom ulju moze imaam i one sa cili papricicama mogu i oni kapari naravno , dimljeni sir ma bez njega ne ide masline gornja polica nema u vratima nema izgleda da su na zadnjem derneku sve zaplatile umjesto na tanjir masline dodajem na spisak za trgovinu u rezervama vina trazim bocu koja ce me privuci kad sam u rezervema zasto ne reserve cabernet sauvignon prodato e sad je sve spremno valjda je i Danijel do sad sletio jeste sletio je hm smjestaj i nije neki ali nije ni doso da se izlezava u sobi ili da cita forum na musicarenje.net pored bazena doso je da peca hajde brate idi pecaj nazdravljam prvoj ribi i tako dalje i itd prestajem nazdravljat ribama da nebi propjevao uzivam u svakom retku napisanom svakoj fotki okinutoj ne znam dali je do vina ili do pisca ali kao da na momente cujem sum mora kad se Danijel upisao u klub 70 opet nazdravljam u meni se mjesaju osjecanja drago mi je zbog ribe ali nekako mi je zao jer osjecam da je kraj price blizu Placko i nazalost jeste 9 strana i kraj citam komentare od rajei vidim da nisam jedini koji je uzivao tebe se isplati poslati na pecanje jer pored tebe i mi uzivamo u tvojim putovanjima i tvom dozivljaju okruzenja u kome se nalazis jedino sto nemamo onaj slatki umor u rukama od drilova sve ostalo sam osjetio iz tvoje price

ps
umjesto ovolikog pisanja moglo je i jedno hvala ali sam si kriv inspirisao si me za ovoliko pisanje

Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Berojp10
Nazad na vrh Ići dole
Bojovic Danijel
Guide
Guide
Bojovic Danijel


Broj poruka : 686
Godina : 51
Lokacija : Njemačka
Datum upisa : 11.07.2010

Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Christmas Islands   Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 EmptyPet 17 Maj 2013, 21:04

Druze, Care sampion 1

hvala tebi za ovoliko iskrenih i lijepih rijeci a pogotovu o opisu tvog spremanja za uzivanje.

Uzivao sam u citanju a i u osmjesima koje si tvojim rijecima izazvao.

HVALA!!!

BISTRO :ziveli :

Ps. pod tim linkom je njemacka verzija Reportaze.




Nazad na vrh Ići dole
Andrei.A
Fly fisherman
Fly fisherman
Andrei.A


Broj poruka : 91
Godina : 43
Lokacija : EastRO
Datum upisa : 03.01.2011

Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Christmas Islands   Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 EmptyUto 21 Maj 2013, 20:56

great adventure man !

all the best !
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Empty
PočaljiNaslov: Re: Flyfishing avantura na Christmas Islands   Flyfishing avantura na Christmas Islands - Page 9 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Flyfishing avantura na Christmas Islands
Nazad na vrh 
Strana 9 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» Flyfishing avantura u Mozambiku
» Flyfishing avantura na Bahamas
» Flyfishing avantura na Seychellen
» Flyfishing avantura na Azores
» Flyfishing ...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Musicarenje.net :: FLY FISHING :: Saltwater fly fishing-
Skoči na: